reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Wiesz ja akurat napisałam ze mam katar i kaszel od alergi[emoji854][emoji5]
Moja mała nie jest alergikiem a smarcze od 2 miesięcy i stale kicha.....
albo powietrze jest nieczyste
Jak będziesz w pl to może skocz do alergologa nigdy nic nie wiadomo


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Witam ja dzisiaj testowałam i negatywny wyszedł dzień przed spodziewaną @.W lutym poroniłam pusty pęcherzyk to moje drugie poronienie pustego w zeszłym roku kwietniu miałam zabieg. W czerwcu skończyłam brać anty i po @ zaczęliśmy się starać.Robiłam TSH wynik 3,39 norma 4,9 mam niedzielę że wynik jest prawidłowy

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam takie tsh przy poronieniu pod koniec stycznia.Później zaczęłam brać prenatal uno i selen i spadło w miesiąc do 2.800.Myślałam ,ze moje problemy z zajściem w ciaze i donoszeniem są spowodowane przez zbyt duże tsh.Jednak okazało się,ze to moje Tsh nie stanowiło problemu.Tylko zła jakość nasienia i bardzo podwyższona prolatyna.Zrobiłam jeszcze dodatkowo badania hormonalne.Dobrze by było jak byś przed kolejnymi staraniami zrobiła jeszcze dodatkowe badania.Jak długo trwają wasze starania juz?
No właśnie ... przestałam pisac bo przestaliśmy się starać ... poszłam do pracy i priorytetem stała się dla mnie praca, wiec zaczęłam brać tabletki ... pod koniec maja zapomniałam jednej, przestałam brać, dostałam @ i postanowiłam już nie brać ... a tu dziś dwie kreski ... nie mogę uwierzyć ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam ja dzisiaj testowałam i negatywny wyszedł dzień przed spodziewaną @.W lutym poroniłam pusty pęcherzyk to moje drugie poronienie pustego w zeszłym roku kwietniu miałam zabieg. W czerwcu skończyłam brać anty i po @ zaczęliśmy się starać.Robiłam TSH wynik 3,39 norma 4,9 mam niedzielę że wynik jest prawidłowy

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Dla osob starajacych sie TSH powinno byc ponizej 2.3 a najlepiej ponizej 2. Ja startowalam od 2.96. Teraz biore leki i ostatnio mialam 1.70.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wstawaniu do jednego byłam jak koń po westernie. Nie wyobrażam sobie tego absolutnie a karmienie piersią bliźniąt to już całkiem. Mój zjadł mi z obu i na butlę czekał hehe
 
Hehe dobreja po jednym to już wygodnicka się zrobiłam. Bliźniaki karmiłabym jednak butelkami a cycki ewentualnie jako dodatek no ale to ja heh. traumę mam po karmieniu bo mój syn był brutal i głodomor aż położne mi zabroniły mu cycka dawać przez dobe żeby sie mogły zregenerować.
 
reklama
@Paraplu Wow trojaczki hardcore :szok: ja dziś poszłam na ostatnia betę i dziś wizyta u lekarza:happy2: Ja już doczekać się nie mogę kiedy dowiem się o płci. Chociaż odczucia mam , ze to dziewczynka, bo daje mi popalić w ciąży :)
 
Do góry