reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Limonka, uwierz ze nie jestem silna... poprostu musze dalej zyc i pokonywac trudnosci, nikt mi nie daje wyboru, gdybym miala wybor to bym uciekla predzej niz sie zgodzila na chocby jedna z tych rzeczy ktore mnie spotkaly. Ale silna niestety nie jestem. Mieszkamy w Luton.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
A mi się mimo wszystko wydaje ze jesteś. Wiadomo że gdybyś miała wybór to byłoby inaczej, ale jest jak jest a ty idziesz do przodu nie zalamujesz się. Sam fakt że po tylu przejściach chcesz dać kolejne życie. Masz w sobie tą siłę, że wiesz ze dasz rade, nie każdy tak ma.
Wydaje mi się, że po prostu masz inne spojrzenie na wiele rzeczy.
To w sumie niedaleko ode mnie:) ja jestem z cambridge.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@limonka8721 Tak jak piszesz kariera, pieniądze i praca, a potem jest za późno... mam wiele koleżanek powyżej 30stki już praktycznie bliżej 40stki, które twierdzą, ze maja czas.
Dla mnie życie bez dzieci to nie życie i nie jestem typem kury domowej, ale pomimo, ze macierzyństwo nie jest usłane różami gdy widze usmiech synka wszystkie złości odchodzą. Chodź mój maluch dawaj mega czadu przez 7 miesięcy zawsze chciałam mieć dwójkę szkrabów w podobny wieku❤️
Za jakies 3h będę miała wynik bety. Nadal nie mam @ :)

@kari21 jestem podobnego zdania co kolezanka @limonka8721 podziwiam za siły i odwagę i mam nadzieje, ze po wizycie u lekarza w Pl uda Ci się zajść w ciaze . Przykre, ze jest taka kiepska służba zdrowia.
Bądź cały czas silna my postaramy się mimo złych chwil podtrzymać Cię na duchu.
Ja akurat tez jestem po CC, ale wszystko po zabiegu jest Ok.
 
Mam już wyniki ❤️
 

Załączniki

  • 1498828994983.jpeg
    1498828994983.jpeg
    606,2 KB · Wyświetleń: 139
Clover gratulacje !
Dzieki dziewczyny. Choc uwierzcie moj stan psychiczny wcale dobry nie jest; depresje, ataki paniki, wychudzenie z nerwow itp. Jednak sama zblizam sie do 30, moj mlodszy syn skonczyl 4 lata wiec juz i tak roznica wieku rosnie coraz bardziej. Zawsze chcialam miec wieksza rodzinke, 3 lub nawet 4 dzieci. W tej sytuacji kieruje mna zarowno moj instynkt i brak jeszcze spelnienia do konca ale jest tez druga strona medalu. Jest moj niepelnosprawny synek, i o ile uwazam ogolnie ze kazdy powinien miec rodzenstwo bo to wspaniala rzecz o tyle w tej sytuacji sen z oczu mi spedza mysl ze moj chory syn moglby kiedys zostac sam sobie. Nie chce tez calkowicie obciazac tym drugiego syna, mysle ze gdyby byl jeszcze jeden brat to bylo by im latwiej wszystkim razem.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Clover88 mega gratulacje :) pozarazaj nas teraz hehe :)
@kari21 rozumiem twoj punkt widzenia. Napewno masz wsparcie męża i razem dacie radę. A co do stanu psychicznego to zdarza się nawet super wytrzymalym. Ważne że nie jesteś sama i walczysz o szczęśliwa rodzinę:)


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu chociaz bedziesz wiedziala sie jestes w ciazy :D ot pocieszenie!
Nie wchodze kilka dnia, a tu proszę jakie wieści!! @Clover88 Serdeczne gratulacje!!
Ja tak jak obiecalam, odzywam sie po polowkowym :)
Moj 100% synuś waży 402g, (21+2). Siedział sobie, więc wszystko można było podejrzeć i wizyta trwała kilka minut.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Jajeczka na swoim miejscu, co pokazuje zdjęcie :D
 
reklama
Hej dziewczyny. Wpadam z pytaniem ( bo Wy już obcykane) kiedy macica się rozpulchnia?
Ja kp i nie wiem czy to ma związek. Po porodzie 10 miesiecy temu macica się ładnie obkurczyła. Ale na wizycie doktorka powiedziała, że jest troche rozpulchniona, okresu nie bedzie bo szyjka cienka. Niezabezpieczamy się z mężem ale jakoś wątpie żebyśmy w płodne ustrzelili tym bardziej że @ sa nieregularne przy kp.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry