reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

KasiaMarysia ja niestety nie pomogę ... a co to kp ?[emoji38][emoji38]
A może faktycznie zaszłaś i stad ta zmiana ??


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Hej mam takie pytanie . Odstawiłam tabletki (po prawie 6 latach) , ostatnią wzięłam 3 czerwca . Miesiączkę miałam od 8 do 11 czerwca . Zaliczyliśmy małą wpadkę . Miałam chyba dni płodne i owulacje bo miałam śluz . A po kilku dniach miałam jakiś śluz z krwią . Nie wiem jak jest po odstawieniu tabletek kiedy będę mieć miesiączkę itp . więc kiedy zrobić test ? Wg. kalendarzyka powinnam mieć 6 lipca , ale wiadomo biorąc tabletki miałam regularnie miesiączkę a teraz nie wiadomo . Mam nadzieję , że opisałam w miarę zrozumiale mój problem . Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :sorry::sorry:
 
@melisa129 Ja robiłam test trzy dni po spodziewanej @ i ledwo co zauważyłam II kreseske, wiec u Ciebie może jeszcze nie wykazać. Po tabletkach teraz nie wiadomo kiedy u Ciebie powinna byc@ Ja bym poczekała do 6 lipca i zrobiła na spokojnie test.
Sluz z krwią może oznaczać zagnieżdżenie się jajeczka , ale nie jestem pewna.
Po odstawieniu tabletek ponoć szybko można zajść.
 
@sylwaq90 no dzisiaj znow nie czuje bo te mdlosci to byly od bolu glowy. Dzisiaj ani bolu glowy ani mdlosci [emoji1377][emoji7][emoji1377][emoji7][emoji1377][emoji7][emoji1377][emoji7]

Gratuluje udanej wizyty i ze jajca sa na miejscu :)


@Clover88 sliczna beta. [emoji7] Na kiedy termin? To juz pewnie marzec, co nie?


@KasiaMarysia23 eee no moze bete idz zrob [emoji28]

@melisa129 poczekaj do 6 lipca i albo zrob sikanca albo idz na bete. Wczesniej raczej nie ma sensu kombinowac bo moze jeszcze nic nie wyjsc. U mnie po odstawieniu anty miesiaczki byly od razu regularne +/-30 dni. Moze i u Ciebie bedzie tak samo.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Clover88 nie kazdy chce dziecka, tak jak nie kazdy chce psa czy wakacji na Karaibach :) ja tam rozumiem, ze ludzie sa rozni i maja rozne potrzeby.

Kari witaj :)

Musze sie pozalic. Wczoraj zaczelam 8tc i od wczoraj mi niedobrze [emoji20] glowa boli i mnie mdli :((((((


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie chce być niemiła ale bardzo dobrze ze Ci niedobrze :-) Wiadomo ze ciąże są różne i nie każdy ma mdłości, ale mi lekarz zawsze powtarzał ze mdłości to dobry znak, bo oznacza rosnącą bhcg.

1usavcqgt1dml95x.png
 
@sylwaq90 no dzisiaj znow nie czuje bo te mdlosci to byly od bolu glowy. Dzisiaj ani bolu glowy ani mdlosci [emoji1377][emoji7][emoji1377][emoji7][emoji1377][emoji7][emoji1377][emoji7]

Gratuluje udanej wizyty i ze jajca sa na miejscu :)


@Clover88 sliczna beta. [emoji7] Na kiedy termin? To juz pewnie marzec, co nie?


@KasiaMarysia23 eee no moze bete idz zrob [emoji28]

@melisa129 poczekaj do 6 lipca i albo zrob sikanca albo idz na bete. Wczesniej raczej nie ma sensu kombinowac bo moze jeszcze nic nie wyjsc. U mnie po odstawieniu anty miesiaczki byly od razu regularne +/-30 dni. Moze i u Ciebie bedzie tak samo.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hehe szalona[emoji23]. Chyba by mi test wyszedł, a w czwartek robiłam i |

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Magda36 Oj to dobrze, bo ja w drugiej ciąży dopiero wiem co to jest ciaza :errr: Tez zaczynam mieć mdłości i pocę się jak mysz, a najmniejsza czynność sprawa mi mega wysyłek, a to dopiero co początek:-p
 
Do góry