reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Clover88 czesc :) ten sam rocznik jestesmy :)

Do poniedzialku raptem kilka godzin :) mam nadzieje, ze zobaczysz 2 kreski [emoji1377][emoji1377][emoji1377]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Clover88 czesc :) ten sam rocznik jestesmy :)

Do poniedzialku raptem kilka godzin :) mam nadzieje, ze zobaczysz 2 kreski [emoji1377][emoji1377][emoji1377]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej hej rocznik 88 właśnie przeglądałam forum, gratulacje❤️ widziałam, ze jesteś w ciąży. Szybko Wam się udało może i nam się tez tak uda. Masz już jedno dziecko? Zrobię test środa-czwartek choć nie wiem czy wytrzymam do tego czasu
 
Coś tu zamilkło forum,a szkoda, bo widziałam, ze do maja trochę Was było. Widocznie większość z Was już spodziewa się swoich pociech ❣️❤️
 
Coś tu zamilkło forum,a szkoda, bo widziałam, ze do maja trochę Was było. Widocznie większość z Was już spodziewa się swoich pociech ❣️[emoji173]️
Czesc [emoji5]
Część dziewczyn przeniosła się na zamknięty wątek.Zostały tylko nowe osoby i te co udzielały się od czasu do czasu [emoji6]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Clover88 witaj, trzymam kciuki żeby wredota nie przyszła. :) My też z pierwszym staraliśmy się 3 cykle teraz właśnie kończy się 3 cykl staran o drugie. We wtorek się okaże czy też będzie szczęśliwy. Bardzo bym chciała ale mam mieszane odczucia.

Szkoda że tu tak ucichlo, może pojawia się nowe dziewczyny bo nie chce mi się znowu wątku zmieniać gdzie większość znów będzie pewnie zgrana już. A fajnie komuś się wyygadac nawet wirtualnie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny...

Wracam. W skrócie. Jestem mamą 3,5 letniej córeczki. Staraliśmy się rok temu. Udało się. Ciążę straciłam.... Po tym wszystkim nie chciałam. Myślałam że łatwo to przeszłam ale to nie prawda. Temat wrócił i wydaje mi się że jestem gotowa. Nie wiem czy się uda, nie monituje hormonów (pcos) ani owu (chyba to już lekkie zrezygnowanie), ale co tam. Niech się dzieje co chce. Może akurat?
Dopiero po wakacjach będę mieć umowę na czas nieokreślony w pracy więc chyba miło by było przedłużać ją bez oświadczenia o ciąży, bardzo mi na pracy zależy i na tym aby przede wszystkim moc wrócić.
No to wygadałam się.
Witam się i pozdrawiam i cieszę się niesamowicie z tak pięknej letniej pogody [emoji4]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Cover88 dzieci nie mam. W tamtym roku poronienie zatrzymane. Dlatego teraz strasznie schizuje :/

Cierpliwosc jest cnota [emoji38]

@alunia87 ano prawda, wiekszosc poszla na zamkniety. Wiekszosc dziewczyn stara sie juz dlugi czas i bardzo je bolaly osoby co tutaj wpadaly tylko na 1-2 posty by sie pochwalic pozytywnym testem.

@limonka8721 a wygaduj sie :) ja caly czas tu czytam tylko rzadziej pisze bo teraz chodze spac z kurami bardzo czesto :) caly dzien super a wieczorem to juz zasypiam ze zmeczenia.

@Sonia30 a mialas owulacje albo czy wiesz kiedy byla?

@1984natalia2 a coz ten chlop Ci zrobil?

@pegas witaj :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nie sprawdzałam czy była wienc pewności nie mam myślałam że po col wystąpi owulacja albo miesiączka wystąpi normalnie a tu tylko brzuch boli jak na okres a okresu brak
 
Do góry