reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej kobitki, ja tak bardzo szybko, jestem po wizycie. Jest piękne ciałko żółte i jakieś pęcherzyki. Lekarz powiedział, ze mam rozgwiazde w macicy i ze jest piękna . Jest Bardzo ukrwione endometrium. Powiedział, że nie chce nic narazie mówić. Ale jak nie będzie z tego ciąży to za tydzień badamy armię. Tylko u mnie wyszedł za niski progesteron bo 15,25. Dostałam luteinę dowcipna. A i prolaktyna z 40 spadła do 8.
Później was poczytam bo muszę dziecku coś do jedzenia zrobić. Ale się nakrecilam tym wszystkim. Mam nadzieję że nie jest za późno z tą luteina.
 
reklama
@Spark, @Emzilka piękne brzuszki[emoji7][emoji7][emoji7] U mnie @ dzis zawitała 2 dni wcześniej. Termin kolejnej 6.07.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Hej kobitki, ja tak bardzo szybko, jestem po wizycie. Jest piękne ciałko żółte i jakieś pęcherzyki. Lekarz powiedział, ze mam rozgwiazde w macicy i ze jest piękna . Jest Bardzo ukrwione endometrium. Powiedział, że nie chce nic narazie mówić. Ale jak nie będzie z tego ciąży to za tydzień badamy armię. Tylko u mnie wyszedł za niski progesteron bo 15,25. Dostałam luteinę dowcipna. A i prolaktyna z 40 spadła do 8.
Później was poczytam bo muszę dziecku coś do jedzenia zrobić. Ale się nakrecilam tym wszystkim. Mam nadzieję że nie jest za późno z tą luteina.
Więc trzymam kciuki kiedy będziesz testować?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kobitki, ja tak bardzo szybko, jestem po wizycie. Jest piękne ciałko żółte i jakieś pęcherzyki. Lekarz powiedział, ze mam rozgwiazde w macicy i ze jest piękna . Jest Bardzo ukrwione endometrium. Powiedział, że nie chce nic narazie mówić. Ale jak nie będzie z tego ciąży to za tydzień badamy armię. Tylko u mnie wyszedł za niski progesteron bo 15,25. Dostałam luteinę dowcipna. A i prolaktyna z 40 spadła do 8.
Później was poczytam bo muszę dziecku coś do jedzenia zrobić. Ale się nakrecilam tym wszystkim. Mam nadzieję że nie jest za późno z tą luteina.
Trzymam kciuki kochana [emoji110] [emoji110] [emoji110] z tego musi coś być [emoji1] koleżanka też miala rozgwiazde a teraz rodzi niedługo [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry