reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Spark u mnie nie chodzilo o wiare jako taka a o religie/wyznanie. Jestem bezwyznaniowcem bo nie wyznaje zadnej religii ale ateistka nie jestem bo nie twierdze, ze jakiegos boga nie ma. Nie wiem czy jest czy nie, takze wedlug definicji to chyba agnostykiem jestem. Ale samo okreslenie stsunku do istnienia czy nie istniena czegos wiekszego nigdy nie byla moim priorytetem i jakas wielka potrzeba. Potrzebowalam okreslenia sie wzgledem wyznania/religii/obrzadku/wizji jak zwal tak zwal.

@cheebay o jak fajnie w urodziny :) na ile mamcia przylatuje?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czytałam Was cały czas,ale jakoś wszystko skreslilam na straty :) w tym cyklu dostałam Clo od koleżanki i brałam na własną rękę bez monitoringu...Dziś 23dc przy cyklach 24dniowych więc dzień przed @
1496844995-aaaaaa.jpeg
każdej z Was kibicuję i mam nadzieję,że szybko każda będzie skakać z radości :) o 20.00 idę do gina po clexane,bo 3 poronienia za mną :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

@DorciaMamaOlka i tutaj wielgachne gratulacje i kciukasy za spokojne 9 miechów
Daj znac co po wizycie u lekarza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] powdzenia na wizycie [emoji7][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Paraplu uważam że dobrze zrobiłaś. Widać że jesteś dumna że podjęłas taka a nie inna decyzję. Ja za katoliczka też się nie uważam. Nie powiem ma religie chodziłam. Bierzmowanie było bo było. Do kościoła chodzę tylko na śluby i pogrzeby. Tak samo jak ty nigdy cudu nie doznalam :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Spark u mnie nie chodzilo o wiare jako taka a o religie/wyznanie. Jestem bezwyznaniowcem bo nie wyznaje zadnej religii ale ateistka nie jestem bo nie twierdze, ze jakiegos boga nie ma. Nie wiem czy jest czy nie, takze wedlug definicji to chyba agnostykiem jestem. Ale samo okreslenie stsunku do istnienia czy nie istniena czegos wiekszego nigdy nie byla moim priorytetem i jakas wielka potrzeba. Potrzebowalam okreslenia sie wzgledem wyznania/religii/obrzadku/wizji jak zwal tak zwal.

@cheebay o jak fajnie w urodziny :) na ile mamcia przylatuje?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Na miesiąc caly, can't wait[emoji176][emoji176][emoji176]

Dorcia I tu GRATKI!!![emoji182][emoji182][emoji182] music byc dobrze, jestem z Toba caly sercem!

Docia...buuu[emoji17]przytulam[emoji11]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Spark u mnie nie chodzilo o wiare jako taka a o religie/wyznanie. Jestem bezwyznaniowcem bo nie wyznaje zadnej religii ale ateistka nie jestem bo nie twierdze, ze jakiegos boga nie ma. Nie wiem czy jest czy nie, takze wedlug definicji to chyba agnostykiem jestem. Ale samo okreslenie stsunku do istnienia czy nie istniena czegos wiekszego nigdy nie byla moim priorytetem i jakas wielka potrzeba. Potrzebowalam okreslenia sie wzgledem wyznania/religii/obrzadku/wizji jak zwal tak zwal.

@cheebay o jak fajnie w urodziny :) na ile mamcia przylatuje?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Aaa teraz już rozumiem... dzięki.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oooo, popieram.
Młoda jest ochrzczona, bo rodzice i mąż mnie zmusili. Myślałam, że uduszę się w tym kościele :( do komunii już nie poszła, bo ja byłam rozwódką i ksiądz jej nie dopuścił, pomimo chodzenia na religię i przygotowanie do komunii. W lutym dowiedziałam się, że do komunii świętej nie pójdzie...
Noś. .. k... ale czemu dziecko jest winne ze jego rodzice się rozstali. Totalna głupota. Dziecko przeżywa tragedię bo jej rodzina się rozpadła i jeszcze facet w czarnej sukience ja za to karze. Szok!

1usavcqgt1dml95x.png
 
M. Ma wykupione od babci, ale babcia żyje i w nim mieszka (oby jak najdłużej) :), mieszkanie mojej babci stoi puste (pewnie o nimm mowa), ale jej synuś już przepisał na siebie, siedzi w DE i tylko czeka kiedy będzie można je sprzedać. Człowiek nastawiony tylko na kase, do swojej mamy przez lata nie przyjezdzal a teraz... szkoda słów. My się z nim niestety nie dogadany a babcia już za siebie niee odpowiada...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A, możliwe że coś mi się pomerdalo. Dużo zdrówka dla babci M. [emoji9]

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
@Spark u mnie nie chodzilo o wiare jako taka a o religie/wyznanie. Jestem bezwyznaniowcem bo nie wyznaje zadnej religii ale ateistka nie jestem bo nie twierdze, ze jakiegos boga nie ma. Nie wiem czy jest czy nie, takze wedlug definicji to chyba agnostykiem jestem. Ale samo okreslenie stsunku do istnienia czy nie istniena czegos wiekszego nigdy nie byla moim priorytetem i jakas wielka potrzeba. Potrzebowalam okreslenia sie wzgledem wyznania/religii/obrzadku/wizji jak zwal tak zwal.

@cheebay o jak fajnie w urodziny :) na ile mamcia przylatuje?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To w kwestii wiary i religii mamy podobne odczucia. Również nie odrzucam istnienia Boga ale nie mogę chyba powiedzieć ze wierze. Tylko ja nie potrafię się odciąć tak zupełnie. Cały czas w głowie mi siedzi a jeśli jednak jest? Nawet czasami mam ochotę się pomodlić. Ale też źle się z tym czuje. Bo czemu się modlić skoro ponoć się nie wierzy. W niedzielę mam komunię córki. Ona też nie była przekonana co do tego sakramentu. Ja jeszcze w lutym mówiłam ze nie wiem czy komunia będzie. Teraz niby chce. Ale tu raczej zadziałała zasada tłumu. Wszystkie dzieci w klasie idą do pierwszej komuni.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Do góry