reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Czesc dziewczyny. Ja dzis dostalam @. W 24dc. Szok. Zawsze mam 29-30 dniowe. Ale to chyba przez luteine. Skonczylam stosowac i po 3 dniach okres. Dziwnie tak...

Tak to dzien minal mi na pracy... i wzielam jeszcze prace do domu. Maz pojechal na rozmowy z nowymi pracownikami. Eh powiem Wam ze czasem ciezko miec wlasna firme. Nie mozna od tego odpoczac psychicznie. Ciagle sie mysli. Moj maz to nawet nieraz noce ma nieprzespane bo sie stresuje, mysli, obmysla a jak zasnie to praca mu sie sni. Wszystko na jego glowie niestety
Ja cos tam pomagam ale zajmuje sie innymi dziedzinami firmy niz on.
I tak sobie mysle - kto sie tym bedzie zajmowal jak sie doczekamy tego bobasa? Nikomu sie tak nie zaufa zeby powierzyc mu finanse itp. Rodzina to rodzina...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Ogien121212 nie wiem czy zauwazylas ale roznica zdan byla w kwestii kolczykow a nie religii [emoji12]

@caltha oooo
a na jakie zmienilas?

@M2b a widzisz to to bywa. Za to niedawno kolezanka z pracy K zmarla we snie. Zniszczony organizm nie dal dluzej rady.


A mnie brzuch tak jakos cmi/gniecie/boli w okolicach jajnikow jak na okres [emoji33]






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Ogien121212 nie wiem czy zauwazylas ale roznica zdan byla w kwestii kolczykow a nie religii [emoji12]

@caltha oooo
a na jakie zmienilas?

@M2b a widzisz to to bywa. Za to niedawno kolezanka z pracy K zmarla we snie. Zniszczony organizm nie dal dluzej rady.


A mnie brzuch tak jakos cmi/gniecie/boli w okolicach jajnikow jak na okres [emoji33]






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mam nadzieję, że to nie na okres [emoji110] [emoji110] [emoji110]
A jeśli chodzi o matkę naturę to naprawdę kobieta ma problemy ze sobą [emoji1] albo z nami [emoji23] pms cały rok [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem.

Następnego dnia po owu temp rośnie.


Ale mówią ze ciąża to nie choroba [emoji14]


Piękny! Rzeczywiście rośnie w oczach :)


Mówiła w wieku 12 m-cy? Wow!


Haha, piękny brzunio!

Ale wy zgrabne jesteście laski!


Haha, padłam :D


Popieram :) mam takie samo zdanie.


Gratulacje!!!! :)
Który to był cs?


Ja dosyć podobnie, od dziecka próbowałam się wczuć w ta wiarę , poczuć coś, ale to nie nadchodziło. Bierzmowanie tez cudu nie przyniosło. W międzyczasie dostałam książkę "świat Zofii" i przeczytałam z ogromnym zainteresowaniem! I ta książka mi ułożyła wszystko w głowie co mi nie dawało spokoju i pozwoliłam sobie już przestać się zmuszać do tej wiary. Jeszcze chwile próbowałam udawać dla moich rodziców, bo do kościoła trzeba było chodzić a ja nie potrafiłam się w wieku kilkunastu lat przeciwstawić ze mam inne zdanie. Kiedyś, wiele lat potem i na początku mojej znajomosci z moim M, powiedziałam rodzicom ze ja nie będę brała ślubu kościelnego. mój tato oburzony wyrzucił z siebie ze taki ślub to nie ślub i on na taki nie przyjdzie! Matko, jak to zabolało... okropnie płakałam i się na smierć obraziłam na tatę.
Oczywiście potem wszystko się ładnie ułożyło, ja nie jestem pamiętliwa, tato się opamiętał albo mama go wyprostowała. I oczywiście wiele lat później dumny jak paw prowadził mnie do ślubu (cywilnego) :)

Także ja jestem niewierząca, dziecka nie będę chrzcila, choć moja rodzinka powiedziała ze sama moje dziecko ochrzci.. ale co mi tam, niech sobie robią co chcą.. ja w każdym bądź razie nie planuje. :)



A co to jest rozgwiazda w macicy? :):)


A chciałabyś zdradzić na jakie wyznanie zmieniłaś? Ciekawa jestem - chyba najbardziej przez to ze nie napisałaś wprost, wiec brzmi tajemniczo :)


Ja mam 5 tabletek clo na zbyciu, tylko muszę sprawdzić datę ważności. Tez dostałam je oś dobrej duszy z forum wiec mogę przekazać dalej, bo mi na razie nie są potrzebne.



Dokładnie :) tak sobie plotkujemy o różnych kwestiach :) ja akurat bardzo lubię takie wymiany zdań. :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mojej koleżanki to były zalążki ciazy [emoji1] jak mi pokazywała usg to wyglądało jak rozgwiazda lub ameba[emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja córka miała przekłute uszy na roczek. Bardzo tego chciała. Zresztą dobrze mówiła, więc i u kosmetyczki sama poprosiła o kolczyki. Pierwsze ucho poszło ok, z drugim było gorzej, bo już wiedziała boli.
Przepraszam, że mam odmienne zdanie, ale ja zawsze pod prąd ;)
Mówiła jak miała rok? No ja uważam, że dziecko w tym wieku nie może powiedzieć, że czegoś chce ŚWIADOMIE. Dzieci wiele chcą, ale nie rozumieją konsekwencji.


A tu mój z wczoraj :)
Wzdeło mnie po truskawkach z jogurtem chyba ;) :p:p:p:p

Zobacz załącznik 809600
[emoji7]

@Spark tak samo, cudo!


Kochana kocham Cię bardzo ale ja nie wierzę, że dziecko które nie woła jeszcze ani siku ani kupy prosi rodziców żeby przekluli mu uszy. Kazde zainteresowanie w pewnym kierunku dzieci nie znaczy, że od razu trzeba to dziecku robić. Tak dla przykładu czy dziecku które wyraża zainteresowanie tatuazami taty lub mamy i mówi że chce taki sam byście zrobiły tatuaż?
Ja szanuje każde zdanie każdy robi jak uważa nie pietnuje ale ja to uważam za zbędne i nie wierzę że dzieci ŚWIADOMIE decydują się na przeklucie uszu w wieku 0-5. Po prostu nie wierzę [emoji4] ja tego nie zrobię ale każdy robi jak uważa za najlepsze [emoji1]
Nie obrażaj się na mnie proszę [emoji8]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
No i masz rację w 100% :) popieram :)


Ano w pelni sie zgadzam.
I zreszta czy serio dziury w uszach sa potrzebne do szczescia rocznemu dziecku?
Kolczyki robia niemowlakom rodzice bo to IM sie podoba. Ingerowanie w czyjes cialo dla wlasnego poczucia estetyki uwazam za zle, niewlasciwe i okropne.

Mam w rodzinie 2-letnia dziewczynke, ta co ma przekute uszy d 6 miesiaca. Dziecko jest tak sliczne samo w sobie, ze takie "upiekszacze" sa zbedne. Mnie strasznie razi widok jej kolczykow.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Mi się strasznie nie podobają małe dzieci z kolczykami... Nie dość, że włoski krótkie i rzadkie, więc.wygląda to komicznie, to jeszcze kolczyk jest nieproporcjonalnie duży w stosunku do małego uszka. Abstrahując już od tego, że za ileś lat dziecko może mieć pretensje, że ma dziury w uchu.


Wiesz, tak jak pisałam, ja tam nie mamm zdania. Choć tak naprawdę ingeruje się w tyle rzeczy dot. Dziecka (mimo jego woli), że przekłucie uszu to najmnieejsze zło, bo w razie czego dziurki zarosną :)
A co z chrztem np.? Czy mnóstwem innych spraw :)
Także wiecie... już nie przesadzajmy z tymi uszami! :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No akurat takie dziury to raczej nie zarosna.


W sumie w kwestii dzieci z jedyną osobą z która muszę się zgadzać to mój mąż. Mam w dupie co inni myślą. Szwagierka zapytała co o tym myślę powiedziałam swoje zdanie. Chrzesnica męża jest dla mnie piękna bez dodatków i nawet te dodatki jej nic nie dają. Jak się zapytała wysyłając zdjęcie co myślę to powiedziałam to samo to się obraziła. W dupie mam to [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ludzie pytają z nadzieją, że usłyszą to, co chcą usłyszeć, a jak masz inne zdanie, to foch...


@Spark @M2b sorki dziewczyny ale jestem strasznie cięta na czarną mafię i do kościoła nie chodzimy. Należałam kiedyś do kościoła ewangelicznego. Super ludzie, super społeczność, ale czułam się ograniczona i te dziesięciny... ledwo starcza na życie, a 10% dochodu oddajesz. Zresztą, jeśli Bóg jest to jest wszędzie i na trawie też mogę się do niego zwrócić...
Można być cietym i wierzyć. Nikt Cię do kościoła nie zmusza chodzić. Na nie chodzę, bo nie lubię. Idę tylko kilka razy w roku.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ogien121212 nie wiem czy zauwazylas ale roznica zdan byla w kwestii kolczykow a nie religii [emoji12]

@caltha oooo
a na jakie zmienilas?

@M2b a widzisz to to bywa. Za to niedawno kolezanka z pracy K zmarla we snie. Zniszczony organizm nie dal dluzej rady.


A mnie brzuch tak jakos cmi/gniecie/boli w okolicach jajnikow jak na okres [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kiedy testujesz?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem.

Następnego dnia po owu temp rośnie.


Ale mówią ze ciąża to nie choroba :p


Piękny! Rzeczywiście rośnie w oczach :)


Mówiła w wieku 12 m-cy? Wow!


Haha, piękny brzunio!

Ale wy zgrabne jesteście laski!


Haha, padłam :D


Popieram :) mam takie samo zdanie.


Gratulacje!!!! :)
Który to był cs?


Ja dosyć podobnie, od dziecka próbowałam się wczuć w ta wiarę , poczuć coś, ale to nie nadchodziło. Bierzmowanie tez cudu nie przyniosło. W międzyczasie dostałam książkę "świat Zofii" i przeczytałam z ogromnym zainteresowaniem! I ta książka mi ułożyła wszystko w głowie co mi nie dawało spokoju i pozwoliłam sobie już przestać się zmuszać do tej wiary. Jeszcze chwile próbowałam udawać dla moich rodziców, bo do kościoła trzeba było chodzić a ja nie potrafiłam się w wieku kilkunastu lat przeciwstawić ze mam inne zdanie. Kiedyś, wiele lat potem i na początku mojej znajomosci z moim M, powiedziałam rodzicom ze ja nie będę brała ślubu kościelnego. mój tato oburzony wyrzucił z siebie ze taki ślub to nie ślub i on na taki nie przyjdzie! Matko, jak to zabolało... okropnie płakałam i się na smierć obraziłam na tatę.
Oczywiście potem wszystko się ładnie ułożyło, ja nie jestem pamiętliwa, tato się opamiętał albo mama go wyprostowała. I oczywiście wiele lat później dumny jak paw prowadził mnie do ślubu (cywilnego) :)

Także ja jestem niewierząca, dziecka nie będę chrzcila, choć moja rodzinka powiedziała ze sama moje dziecko ochrzci.. ale co mi tam, niech sobie robią co chcą.. ja w każdym bądź razie nie planuje. :)



A co to jest rozgwiazda w macicy? :):)


A chciałabyś zdradzić na jakie wyznanie zmieniłaś? Ciekawa jestem - chyba najbardziej przez to ze nie napisałaś wprost, wiec brzmi tajemniczo :)


Ja mam 5 tabletek clo na zbyciu, tylko muszę sprawdzić datę ważności. Tez dostałam je oś dobrej duszy z forum wiec mogę przekazać dalej, bo mi na razie nie są potrzebne.



Dokładnie :) tak sobie plotkujemy o różnych kwestiach :) ja akurat bardzo lubię takie wymiany zdań. :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zerknij proszę na PW :)
 
Hej dziewczyny

@mfifi04 pytalas o możliwej wczesnej owulacji ja przez wiele miesięcy celowalam właśnie w dni niby książkowe owulacji u mnie cylke 28 dni i nic nie wychodziło będąc tu na forum obserwowalam swój cylk i w tym którym się udało śluz płodny miałam dzień po @ juz i wtedy były przytulanki ale bardziej dlatego ze mieliśmy ochotę a nie ze może się uda i się udało .

@Paraplu uwielbiam cie czytać każda z was zresztą podziwiam was za podejście do życia niektórych spraw ja to taka dupa jestem nie umiem walczyć o siebie a dziś w pracy slyszlalam jak dziewczyny mowily ze ja na urlop nie mogę iść i przez ciążę tylko ich blokuje ogólnie Zle są ze zatrudniają nowa osobę bo to tez moja wina mam ochotę juz iść na zwolnienie ale juz na pewno powrotu do pracy nie będę miała
 
reklama
@bertha Bertus ciagle walcze ze soba [emoji23] K ma wszystkie pieniadze zebym nie polazla i 10 na raz nie kupila [emoji23] w sobote bedzie 14dpo. Jak nie przyjdzie w niedziele to zatestuje w niedziele lub poniedzialek. Przynajmniej takie mam plany ale ja mam slaba silna wole, wiec wszystko mozliwe [emoji23] dzisiaj juz szperalam po szufladach czy aby przypadkiem jakis test mi sie nie zapodzial [emoji23]
Ze mna to gorzej jak z dzieckiem [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry