reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Oooo, popieram.
Młoda jest ochrzczona, bo rodzice i mąż mnie zmusili. Myślałam, że uduszę się w tym kościele :( do komunii już nie poszła, bo ja byłam rozwódką i ksiądz jej nie dopuścił, pomimo chodzenia na religię i przygotowanie do komunii. W lutym dowiedziałam się, że do komunii świętej nie pójdzie...
Argument o chrzcie dałam jako "ważniejszą" moim zdaniem sprawę, o której też za dziecko decydują rodzice, w tym ja... ochrzcze nie pytając syna o zdanie, trudno. "Uroki" bycia niemowlakiem [emoji14]
Zapaloną katoliczką nie jestem, daleko mi do niej, ale wyznaję tę wiarę, także ten...:D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Spark to moje zdanie i mam do niego prawo. Dla mnie to okropne, zbedne i tyle.

Chrzcic nie bede bo nie mam zamiaru zapisywac dziecka do zwiazku wyznaniowego z ktorego nie mozna sie wypisac. Zreszta nie jestem katoliczka wiec chrzczenie byloby conajmniej dziwne w takiej sytuacji :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pewnie, ja wyraziłam swoje, chcąc pokazać, że decydujemy o dużo bardziej istotnych rzeczach niż przekłuwanie uszu (o którym jak pisałam nie mam zdania, jest mi zupełnie obojętne).

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jako dojrzewająca dziewczyna tak [emoji14] stosowałam tysiąc "cudownych" kremów itd [emoji14] na operację nawet chciałam iść "jak zarobię" [emoji14]
A teraz...pfff :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ty masz rozstępy? Nie wierzę niby gdzie chyba na piętach [emoji23]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie w kwestii dzieci z jedyną osobą z która muszę się zgadzać to mój mąż. Mam w dupie co inni myślą. Szwagierka zapytała co o tym myślę powiedziałam swoje zdanie. Chrzesnica męża jest dla mnie piękna bez dodatków i nawet te dodatki jej nic nie dają. Jak się zapytała wysyłając zdjęcie co myślę to powiedziałam to samo to się obraziła. W dupie mam to [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlatego, że nie opłaca nam się znów wynajmować jak myślimy o kredycie na mieszkanie... tylko czekamy aż mój dostanie umowę na stałe... poza tymm szwagierka zaszła w drugą ciążę i chcą doom kupić i wtedy ich mieszkanie będzie wolne, także może od nich odkupimy.. a wynajmować na pół roku raczej nie ma sensu :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A nie pisałaś wcześniej ze twój M ma jakieś mieszkanie po babci?

1usavcqgt1dml95x.png
 
A nie pisałaś wcześniej ze twój M ma jakieś mieszkanie po babci?

1usavcqgt1dml95x.png
M. Ma wykupione od babci, ale babcia żyje i w nim mieszka (oby jak najdłużej) :), mieszkanie mojej babci stoi puste (pewnie o nimm mowa), ale jej synuś już przepisał na siebie, siedzi w DE i tylko czeka kiedy będzie można je sprzedać. Człowiek nastawiony tylko na kase, do swojej mamy przez lata nie przyjezdzal a teraz... szkoda słów. My się z nim niestety nie dogadany a babcia już za siebie niee odpowiada...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dobry[emoji4]
Moja mała w wieku 4 lat sobie zażyczyła kolczyków, nie bylam zbytnio za, ale przebijala jej moja mama w domu, pistoletem. Jak go zobaczyła to sie rozmyśliła wiec mój tato powiedział ze najpierw babcia jemu przekluje i wtedy Mati[emoji23][emoji23]tata przekłuł jedno, Mati dała sobie strzelić i w ryk ze nie chce drugiego[emoji85]chyba z miesiąc chodziła z jednym zanim w drugim uchu miała.
Potem jej kolczyki zaczęły przeszkadzać, zdjęła, dziurki zarosly[emoji849]
Ten cykl był powtórzony chyba ze cztery razy, wyłącznie na jej życzenie.
Teraz tez kolczyki jedne na komunie dostała i nawet założyć ich nie moze bo dziurki znowu zarosniete[emoji23] lat 10.5[emoji6]
Malutkiej nie zamierzam przebijać uszu dlugooo ale chrzcić owszem, myśle ze koło świat Bożego Narodzenia.

Gabriczko, mega super pozytywne podejście do zycia, wiecej takich ludzi[emoji7]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ty masz rozstępy? Nie wierzę niby gdzie chyba na piętach [emoji23]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Maaam na tyłku [emoji14] mniej widoczne niż mi się kiedyś wydawało, ale są! [emoji14]
Na piętach jeszcze całe szczęście nie mam hahhahaa, bo gdyby to było killka lat wcześniej too bym pewnie teraz bez pięt śmigała [emoji28]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dobry[emoji4]
Moja mała w wieku 4 lat sobie zażyczyła kolczyków, nie bylam zbytnio za, ale przebijala jej moja mama w domu, pistoletem. Jak go zobaczyła to sie rozmyśliła wiec mój tato powiedział ze najpierw babcia jemu przekluje i wtedy Mati[emoji23][emoji23]tata przekłuł jedno, Mati dała sobie strzelić i w ryk ze nie chce drugiego[emoji85]chyba z miesiąc chodziła z jednym zanim w drugim uchu miała.
Potem jej kolczyki zaczęły przeszkadzać, zdjęła, dziurki zarosly[emoji849]
Ten cykl był powtórzony chyba ze cztery razy, wyłącznie na jej życzenie.
Teraz tez kolczyki jedne na komunie dostała i nawet założyć ich nie moze bo dziurki znowu zarosniete[emoji23] lat 10.5[emoji6]
Malutkiej nie zamierzam przebijać uszu dlugooo ale chrzcić owszem, myśle ze koło świat Bożego Narodzenia.

Gabriczko, mega super pozytywne podejście do zycia, wiecej takich ludzi[emoji7]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
A na kiedy masz termin kochana? My też planowaliśmy na Boże Narodzenie byśmy spędzili święta w domu plus chrzciny w jednym ale na planowaniu się skończyło.
Maaam na tyłku [emoji14] mniej widoczne niż mi się kiedyś wydawało, ale są! [emoji14]
Na piętach jeszcze całe szczęście nie mam hahhahaa, bo gdyby to było killka lat wcześniej too bym pewnie teraz bez pięt śmigała [emoji28]
[emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam na tyłku.... i na udach....i na boczkach... i na cyckach...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A na kiedy masz termin kochana? My też planowaliśmy na Boże Narodzenie byśmy spędzili święta w domu plus chrzciny w jednym ale na planowaniu się skończyło.

Ja też mam na tyłku.... i na udach....i na boczkach... i na cyckach...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Na udach też kilka :D na cyckach (jak tak to można nazwać [emoji23] ) miałam czerwone kreski, ale w tym wypadku oliwka dała jeszcze radę i praktycznie wszystkiee zniknęły :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry