reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@gabrika no tak teraz mało mam na coś tak naprawdę ochotę żeby mi sprawiło przyjemność [emoji5]
@Spark @Emzilka brzuszki piękne [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji173] [emoji173] [emoji173]
Który to tydzień u Was?
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
22+5 u mniee, u Emzilki widzę 27+5 :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co, ja nawet bez zawartości taki bym chciała mieć :) u mnie same zwisy i rozstępy :p
Rozstępy mam na innej części ciała [emoji14] ale już teraz mam je głęboko w tej części ciała haha [emoji14] kiedyś przez nie płakałam po nocach [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ano w pelni sie zgadzam.
I zreszta czy serio dziury w uszach sa potrzebne do szczescia rocznemu dziecku?
Kolczyki robia niemowlakom rodzice bo to IM sie podoba. Ingerowanie w czyjes cialo dla wlasnego poczucia estetyki uwazam za zle, niewlasciwe i okropne.

Mam w rodzinie 2-letnia dziewczynke, ta co ma przekute uszy d 6 miesiaca. Dziecko jest tak sliczne samo w sobie, ze takie "upiekszacze" sa zbedne. Mnie strasznie razi widok jej kolczykow.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Wiesz, tak jak pisałam, ja tam nie mamm zdania. Choć tak naprawdę ingeruje się w tyle rzeczy dot. Dziecka (mimo jego woli), że przekłucie uszu to najmnieejsze zło, bo w razie czego dziurki zarosną :)
A co z chrztem np.? Czy mnóstwem innych spraw :)
Także wiecie... już nie przesadzajmy z tymi uszami! :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Spark to moje zdanie i mam do niego prawo. Dla mnie to okropne, zbedne i tyle.

Chrzcic nie bede bo nie mam zamiaru zapisywac dziecka do zwiazku wyznaniowego z ktorego nie mozna sie wypisac. Zreszta nie jestem katoliczka wiec chrzczenie byloby conajmniej dziwne w takiej sytuacji :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Spark to moje zdanie i mam do niego prawo. Dla mnie to okropne, zbedne i tyle.

Chrzcic nie bede bo nie mam zamiaru zapisywac dziecka do zwiazku wyznaniowego z ktorego nie mozna sie wypisac. Zreszta nie jestem katoliczka wiec chrzczenie byloby conajmniej dziwne w takiej sytuacji :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Każdy ma prawo wyboru. Nie jesteś katoliczka? Skąd ten wybór? Powiedz coś więcej :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obraziłam się [emoji14]
Każdy ma prawo wyboru. Ja też jako małe dziecko miałam kolczyki i nie żałuję. A Młoda po ryku przy przekłuwaniu drugiego ucha, wyjechała z salonu dumna jak paw :) zagoiło się szybciutko i teraz mamy po trzy dziury w każdym uchu :D ona w jednym ma cztery, bo jeszcze na górze :)
Każdego indywidualna sprawa :)
Oj nie obrażaj się [emoji6]
Moje zdanie jest takie jak @Paraplu a już myślałam, że jestem w tym osamotniona [emoji1]
Każdy robi co chce ze swoim dzieckiem tylko niech mnie nikt nie pyta czy mi się to podoba bo nie podoba mi się [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oooo, popieram.
Młoda jest ochrzczona, bo rodzice i mąż mnie zmusili. Myślałam, że uduszę się w tym kościele :( do komunii już nie poszła, bo ja byłam rozwódką i ksiądz jej nie dopuścił, pomimo chodzenia na religię i przygotowanie do komunii. W lutym dowiedziałam się, że do komunii świętej nie pójdzie...
O matko! Ale to dużo też zależy od księży bo większość niestety to nie straszne. Ja nie jestem nie wiadomo jaka katoliczka w sumie tylko jednego punktu dekalogu nie przestrzegam co chyba mni3 wyklucza z tego ale ksiądz który nam dawał ślub jest spoko. Zresztą jak wybudujemy dom to pod tamten kościół b3dziemy podlegać [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry