reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A tu mój z wczoraj :)
Wzdeło mnie po truskawkach z jogurtem chyba ;) :p:p:p:p

SnapPhoto6-6-2017_81102_AM.jpeg
 

Załączniki

  • SnapPhoto6-6-2017_81102_AM.jpeg
    SnapPhoto6-6-2017_81102_AM.jpeg
    77,4 KB · Wyświetleń: 466
Moja córka miała przekłute uszy na roczek. Bardzo tego chciała. Zresztą dobrze mówiła, więc i u kosmetyczki sama poprosiła o kolczyki. Pierwsze ucho poszło ok, z drugim było gorzej, bo już wiedziała boli.
Przepraszam, że mam odmienne zdanie, ale ja zawsze pod prąd ;)
Kochana kocham Cię bardzo ale ja nie wierzę, że dziecko które nie woła jeszcze ani siku ani kupy prosi rodziców żeby przekluli mu uszy. Kazde zainteresowanie w pewnym kierunku dzieci nie znaczy, że od razu trzeba to dziecku robić. Tak dla przykładu czy dziecku które wyraża zainteresowanie tatuazami taty lub mamy i mówi że chce taki sam byście zrobiły tatuaż?
Ja szanuje każde zdanie każdy robi jak uważa nie pietnuje ale ja to uważam za zbędne i nie wierzę że dzieci ŚWIADOMIE decydują się na przeklucie uszu w wieku 0-5. Po prostu nie wierzę [emoji4] ja tego nie zrobię ale każdy robi jak uważa za najlepsze [emoji1]
Nie obrażaj się na mnie proszę [emoji8]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gabrika no tak teraz mało mam na coś tak naprawdę ochotę żeby mi sprawiło przyjemność [emoji5]
@Spark @Emzilka brzuszki piękne [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji173] [emoji173] [emoji173]
Który to tydzień u Was?
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana kocham Cię bardzo ale ja nie wierzę, że dziecko które nie woła jeszcze ani siku ani kupy prosi rodziców żeby przekluli mu uszy. Kazde zainteresowanie w pewnym kierunku dzieci nie znaczy, że od razu trzeba to dziecku robić. Tak dla przykładu czy dziecku które wyraża zainteresowanie tatuazami taty lub mamy i mówi że chce taki sam byście zrobiły tatuaż?
Ja szanuje każde zdanie każdy robi jak uważa nie pietnuje ale ja to uważam za zbędne i nie wierzę że dzieci ŚWIADOMIE decydują się na przeklucie uszu w wieku 0-5. Po prostu nie wierzę [emoji4] ja tego nie zrobię ale każdy robi jak uważa za najlepsze [emoji1]
Nie obrażaj się na mnie proszę [emoji8]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ano w pelni sie zgadzam.
I zreszta czy serio dziury w uszach sa potrzebne do szczescia rocznemu dziecku?
Kolczyki robia niemowlakom rodzice bo to IM sie podoba. Ingerowanie w czyjes cialo dla wlasnego poczucia estetyki uwazam za zle, niewlasciwe i okropne.

Mam w rodzinie 2-letnia dziewczynke, ta co ma przekute uszy d 6 miesiaca. Dziecko jest tak sliczne samo w sobie, ze takie "upiekszacze" sa zbedne. Mnie strasznie razi widok jej kolczykow.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Do góry