reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Lanvin no to jest problem polskiego systemy socjalnego. Ogladalam reportarze z takich blokow i osiedlu, patologia dostala nowiutkie mieszkania a po pol roku zrobili z tego chlew. Pomoc dostaja Co co nie szanuja tej pomocy. Bardzo mi sie nie podoba polski system bo promuje i nagradza patologie.

Ja zeby dostac mieszkanie musialam dostarczyc list w firmie formularza z opinia na moj temat od wlasciciela mieszkania ktore wynajmowalam. To chyba 4 kartki A4 byly! Pytania na temat czy placiny czynsz, czy terminowo placimy, jakie ma o nas zdanie, czy sasiedzi sie skarzyli, czy mial z nami jakiekolwiek problemy, czy byly jakies interwencje policji. Od 2 sasiadow tez musialam dostarczyc takie formularze.

Mieszkam na osiedlu blokow socjalnych, czysto, cicho, bezpiecznie, zadnych awantur. Wiekszosc to rodziny z dziecmi. Bardzo fajne towarzystwo :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Emzilka oby oby :) no ale staram sie nie nakrecac bo spadniecie na ziemie bardzo boli. Poki co udaje sie i mysle realnie, az w szoku jestem. Przyjdzie malpa to bedzie mi w ch*uj przykro ale caly czas w glowie przygotowuje sie na to, bo nie chce ryczec w poduszke.

@NeSSi haha nie mam pojecia czego zrobilas zdjecie [emoji23] to drzwi czy komoda? [emoji23]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Emzilka oby oby :) no ale staram sie nie nakrecac bo spadniecie na ziemie bardzo boli. Poki co udaje sie i mysle realnie, az w szoku jestem. Przyjdzie malpa to bedzie mi w ch*uj przykro ale caly czas w glowie przygotowuje sie na to, bo nie chce ryczec w poduszke.

@NeSSi haha nie mam pojecia czego zrobilas zdjecie [emoji23] to drzwi czy komoda? [emoji23]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Drzwi :D
 
ahahahahahhaha
upload_2017-6-7_14-0-56.png
o Tym samym pomyślałam ...
Mam zepsuty flesz i przy ciemnym świetle takie twory tworzy kolorystyczne :D
Tak komoda pod kolor :) drzwi
 

Załączniki

  • upload_2017-6-7_14-0-56.png
    upload_2017-6-7_14-0-56.png
    962 bajtów · Wyświetleń: 357
O super i ilu metrowe to mieszkanie? Ile by chcieli za nie?



Przenamaluj płytki!



Super się urzadziliscie :)



To super opcja! Szkoda, że w Polsce nie ma takich warunków... Dwa bloki przed moim nowym jest blok socjalny. Nie muszę mówić kto tam mieszka w większości :) chodzę codziennie rano do takiej piekarni i rozmawiam przy okazji z tymi babeczkami i kiedyś mi.jedna mówiła, że przychodzą na zakupy ludzie z tych bloków, co mają 3 dzieci np i się chwalą jak im się dobrze żyje - 1500+, zasiłki i inne, mieszkanie socjalne i zasiłek.mieszkaniowy, ludzie maja ponad 4000 za nic... A człowiek pracuje, żeby coś zarobić, może coś swojego, topi się w kredytach, a tacy mają wszystko ot tak...szlag mnie trafia jak sobie o tym pomyślę :/ dużo lepiej by się żyło, gdybym przez te lata nie musiała wynajmować, tylko w takim mieszkaniu bym mieszkała...



Po owu idzie w górę, u Ciebie owu jeszcze nie było, 24-36h od pozytywnego testu :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm no tak. Dzięki. No ale mnie boli jak szlag, czyli może być już dziś np, prawda?:errr:
 
Od jakiegoś czasu mnie zastanawia i dziwi mój cykl. Trwa 28 dni. @jakieś 5 dni. W tym cyklu 7 dnia pojawił się śluz. Czyli owulacja tak szybko? Dziś jest 13 dc i po śluzie ani śladu[emoji43] czy któraś też tak ma?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry