reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej dziewczynki[emoji4]i mnie starania zakończone teraz czekamy na rezultaty[emoji4]
@Flower nie denerwuj się kochana teraz liczy się twój spokój.zobaczysz wszystko będzie dobrze!![emoji8]
@MartaBarbaraWeronika ja ciągle czekam na twój test[emoji5]jak tam sytuacja?
Miłego dnia

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Sloneczko87 ja byłam w 29 dc i był pęcherzyk 9mm ale to tylko dlatego że owu była baaaardzo wcześnie jakos zaraz po krwawieniu.
u Ciebie mogła być później. A Ty byłas na nfz czy prywatnie?
dziś 9 dc trzeba się wziąć do roboty :)
Pracuj pracuj :
A u mnie oczekiwanie na @popłakałam wczoraj,i jak my baby szukałam w necie,znalazłam profentil dla mojego męża na plemniki w leczeniu niepłodności 140zl za 60tabl tak więc będzie zamówienie,może to jego problem trochę go nakarmie:)Izabella trzymam mocno za wizytę
A robiliście juz kiedys badania nasienia?? Bo my właśnie nie i jak teraz nie zaskoczy to mojego umowie. Zgodził się to trzeba to wykorzystać :)). Ja w maju tez pierwszy raz sobie popłakałam :(. Ale to byl taki smutek jednego dnia.
 
Pracuj pracuj :

A robiliście juz kiedys badania nasienia?? Bo my właśnie nie i jak teraz nie zaskoczy to mojego umowie. Zgodził się to trzeba to wykorzystać :)). Ja w maju tez pierwszy raz sobie popłakałam :(. Ale to byl taki smutek jednego dnia.
Nie robiliśmy bo zaszłam w lipcu ubiegłego roku,robił tylko taki z neta test domowy,ale on pokazuje tylko czy są plemniki czy nie,wyszedł ze są,ale myślę że zaslabe
 
Witam się z rana. Ja juz krew na betę oddałam i ok 15 zobaczymy co pokaże. Brzuch mnie pobolewa od wczoraj i ciśnienie mi skacze. Nie podoba mi się i chyba zadzwonię dziś do giną zobaczę co powie

f2wlj44juj75ukos.png
 
Nie robiliśmy bo zaszłam w lipcu ubiegłego roku,robił tylko taki z neta test domowy,ale on pokazuje tylko czy są plemniki czy nie,wyszedł ze są,ale myślę że zaslabe
Moj M mówi, ze on się dobrze czuje to i armia też ok. Faceci :/.
@Ogien121212 nie nakręcaj się negatywnie. Wszystko będzie ok. Trzymam &&& za ładną bete;)
 
Czesc dziewczynki :*

Jak na nienawidze pylu! N-I-E-N-A-W-I-D-Z-E !!!
Uwielbiam remont, ze widac postepy ale pyl to masakra.

U mnie 10dpo. Zbliza sie chwila prawdy [emoji33]

@Sloneczko87 gratuluje, piekne kreski :)

@MartaBarbaraWeronika haha no tak wlasnie myslalam, ze Ci sie nicki pomerdaly :p
Co tam u Ciebie?

@Izabela90 juz 13? [emoji33] dopiero co test robilas [emoji33] umyka mi gdzies ten czas. Fajnie, ze juz lepiej sie czujesz :)

@Docia1975 Pysia ehh przykro mi :(
A chlop dobrowolnie bedzie lykal czy bedziesz musiala zastosowac metode na psa? Ukryc w kielbasie [emoji23]

@judytka777 [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377] powodzenia!

@Flower jeju ales zalatana. Az mi Cie szkoda. Kiedy bedziesz mogla wreszcie odpoczac?

@Ogien121212 ja to chyba wrozka zostane bo doskonale wiem co pokaze beta :p
Swym trzecim okiem wroze bete powyzej 5 [emoji12]






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczynki :*

Jak na nienawidze pylu! N-I-E-N-A-W-I-D-Z-E !!!
Uwielbiam remont, ze widac postepy ale pyl to masakra.

U mnie 10dpo. Zbliza sie chwila prawdy [emoji33]

@Sloneczko87 gratuluje, piekne kreski :)

@MartaBarbaraWeronika haha no tak wlasnie myslalam, ze Ci sie nicki pomerdaly [emoji14]
Co tam u Ciebie?

@Izabela90 juz 13? [emoji33] dopiero co test robilas [emoji33] umyka mi gdzies ten czas. Fajnie, ze juz lepiej sie czujesz :)

@Docia1975 Pysia ehh przykro mi :(
A chlop dobrowolnie bedzie lykal czy bedziesz musiala zastosowac metode na psa? Ukryc w kielbasie [emoji23]

@judytka777 [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377] powodzenia!

@Flower jeju ales zalatana. Az mi Cie szkoda. Kiedy bedziesz mogla wreszcie odpoczac?

@Ogien121212 ja to chyba wrozka zostane bo doskonale wiem co pokaze beta [emoji14]
Swym trzecim okiem wroze bete powyzej 5 [emoji12]






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Znam temat, rok temu remontowalismy cały dom, w którym teraz mieszkamy, zostały tylko gołe ściany, łącznie ze zbijaniem tynku był remont, wiec temat pyłu nie jest mi obcy... Ale jak się juz zrobi, to potem jest fajnie :)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry