reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nawet wiecej niz fajnie :) uwielbiam patrzec na skonczona prace [emoji7] tyle lat czekalam na ten remont, ze przyjaciel K co robil na w niedziele drzwi to sie ciagle ze mnie smial bo skakalam z radosci jak zobaczylam pierwsze pomalowane drzwi [emoji23]
Nawet ten pyl zniose dla tych drzwi! Szkoda tylko, ze na raz nie dalo sie tego zrobic bo wtedy sprzatnie sie raz a porzadnie. A tak to co tydzien mam generalne sprzatanie domu z pylu. Meczace to ale gra warta swieczki! No az mi sie plakac ze szczescia chce jak o tym mysle. Tyle lat czekalam!


@Dariana dzieki :) testa nie kupilam jeszcze i kupie dopiero jesli malpisko nie przyjdzie. Jakos nie spieszy mi sie do patrzenia na 1 kreske. Gorzej to znosze od zobaczenia malpy. No i 12 euro zaoszczczedze :p a to 1/3 ceny farby do pokoju dzieciecego :p


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
I najbardziej się docenia pracę, którą się samemu zrobiło, bo jak Ci przyjdzie ekipa, to to wygoda jest, ale pamiętam, jak sobie kwiatka na ścianie malowałam, to się cieszyłam jak małe dziecko :D Albo jak sobie projektowałam meble kuchenne, to jak przyjechał gość od mebli, to się śmiał, że mnie wynajmie i będzie miał pomiary z głowy, bo przyjechał na pomiar, a ja juz miałam wszystko wyrysowane i wymierzone co i jak chcę :D Trzymam kciuki za jak najszybsze efekty pracy no i za testa :D :*
 
reklama
Cholibka, jak ja to słabo wszystko planuję! Miałam na pol roku zająć się szukaniem mieszkania! A tu już znalezione... To może ja też się pobawię w urządzanie [emoji3] macie jakieś fajne stronki, programy coś?

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cholibka, jak ja to słabo wszystko planuję! Miałam na pol roku zająć się szukaniem mieszkania! A tu już znalezione... To może ja też się pobawię w urządzanie [emoji3] macie jakieś fajne stronki, programy coś?

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom

Za szybka jesteś [emoji6]

Ja dużo podglądam na pinterescie sporo fajnych rzeczy można podpatrzeć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Samej siebie mi żal [emoji55]
Ale co zrobić?! Trza to trza [emoji12]

Odmalowałam częściowo pokój chłopaków bo Mała pomazala mi ściany. Grunt, cztery warstwy i nadal wyłażą [emoji55][emoji52]zabrakło mi farby wiec czekam na weekend. Za to mebelki pomalowałam i jestem z siebie dumna bo ładnie wyglądają [emoji5]
Tak wyglądał pokój chłopców
1496740545-aaaaaa.jpeg


Taki kolor jest teraz
1496740563-aaaaaa.jpeg


A tak wyglądają mebelki na niepomalowanej ścianie [emoji23]
1496740591-aaaaaa.jpeg


Tumiejsce na łóżeczko Emilka
1496740617-aaaaaa.jpeg


Dojdą jeszcze nowy żyrandol, firanki oraz zasłonki. Lampa nocna i ozdoby, i chyba dywan żeby na podłodze nie siedzieli
1496740749-aaaaaa.jpeg
ten zestaw zamówiłam dla Emilka, na pierwsze miesiące będzie kołyska ale nie mam pomysłu na kołderki [emoji55]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowne mebelki!!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczynki :*

Jak na nienawidze pylu! N-I-E-N-A-W-I-D-Z-E !!!
Uwielbiam remont, ze widac postepy ale pyl to masakra.

U mnie 10dpo. Zbliza sie chwila prawdy [emoji33]

@Sloneczko87 gratuluje, piekne kreski :)

@MartaBarbaraWeronika haha no tak wlasnie myslalam, ze Ci sie nicki pomerdaly :p
Co tam u Ciebie?

@Izabela90 juz 13? [emoji33] dopiero co test robilas [emoji33] umyka mi gdzies ten czas. Fajnie, ze juz lepiej sie czujesz :)

@Docia1975 Pysia ehh przykro mi :(
A chlop dobrowolnie bedzie lykal czy bedziesz musiala zastosowac metode na psa? Ukryc w kielbasie [emoji23]

@judytka777 [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377] powodzenia!

@Flower jeju ales zalatana. Az mi Cie szkoda. Kiedy bedziesz mogla wreszcie odpoczac?

@Ogien121212 ja to chyba wrozka zostane bo doskonale wiem co pokaze beta :p
Swym trzecim okiem wroze bete powyzej 5 [emoji12]






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ty to rozbrajasz śmiechem,łyka bez sprzeciwu co mu dam:)rozbawilas mnie do łez,:)
 
Samej siebie mi żal [emoji55]
Ale co zrobić?! Trza to trza [emoji12]

Odmalowałam częściowo pokój chłopaków bo Mała pomazala mi ściany. Grunt, cztery warstwy i nadal wyłażą [emoji55][emoji52]zabrakło mi farby wiec czekam na weekend. Za to mebelki pomalowałam i jestem z siebie dumna bo ładnie wyglądają [emoji5]
Tak wyglądał pokój chłopców
1496740545-aaaaaa.jpeg


Taki kolor jest teraz
1496740563-aaaaaa.jpeg


A tak wyglądają mebelki na niepomalowanej ścianie [emoji23]
1496740591-aaaaaa.jpeg


Tumiejsce na łóżeczko Emilka
1496740617-aaaaaa.jpeg


Dojdą jeszcze nowy żyrandol, firanki oraz zasłonki. Lampa nocna i ozdoby, i chyba dywan żeby na podłodze nie siedzieli
1496740749-aaaaaa.jpeg
ten zestaw zamówiłam dla Emilka, na pierwsze miesiące będzie kołyska ale nie mam pomysłu na kołderki [emoji55]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ładnie kochana! Kolejny budowlaniec na forum, może ją Was powinnam jednak zatrudnić do remontu?


I najbardziej się docenia pracę, którą się samemu zrobiło, bo jak Ci przyjdzie ekipa, to to wygoda jest, ale pamiętam, jak sobie kwiatka na ścianie malowałam, to się cieszyłam jak małe dziecko :D Albo jak sobie projektowałam meble kuchenne, to jak przyjechał gość od mebli, to się śmiał, że mnie wynajmie i będzie miał pomiary z głowy, bo przyjechał na pomiar, a ja juz miałam wszystko wyrysowane i wymierzone co i jak chcę :D Trzymam kciuki za jak najszybsze efekty pracy no i za testa :D :*
Ja godzinami w SweetHome 3d siedzę i robie projekty :D jak będę miała chwile to wrzucę Wam projekt salonu z aneksem :)


Cholibka, jak ja to słabo wszystko planuję! Miałam na pol roku zająć się szukaniem mieszkania! A tu już znalezione... To może ja też się pobawię w urządzanie [emoji3] macie jakieś fajne stronki, programy coś?

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Pokaż!!



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczynki :*

Jak na nienawidze pylu! N-I-E-N-A-W-I-D-Z-E !!!
Uwielbiam remont, ze widac postepy ale pyl to masakra.

U mnie 10dpo. Zbliza sie chwila prawdy [emoji33]

@Sloneczko87 gratuluje, piekne kreski :)

@MartaBarbaraWeronika haha no tak wlasnie myslalam, ze Ci sie nicki pomerdaly [emoji14]
Co tam u Ciebie?

@Izabela90 juz 13? [emoji33] dopiero co test robilas [emoji33] umyka mi gdzies ten czas. Fajnie, ze juz lepiej sie czujesz :)

@Docia1975 Pysia ehh przykro mi :(
A chlop dobrowolnie bedzie lykal czy bedziesz musiala zastosowac metode na psa? Ukryc w kielbasie [emoji23]

@judytka777 [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377] powodzenia!

@Flower jeju ales zalatana. Az mi Cie szkoda. Kiedy bedziesz mogla wreszcie odpoczac?

@Ogien121212 ja to chyba wrozka zostane bo doskonale wiem co pokaze beta [emoji14]
Swym trzecim okiem wroze bete powyzej 5 [emoji12]






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A ja podczas ostatniego malowania i gładzi w przedpokoju spontanicznie z moim kupiliśmy w promocji odkurzacz karcher w sumie nie za drogi 260 zl ale rewelacja wszystkie pyły z gładzi pięknie posprzątał.
Samej siebie mi żal [emoji55]
Ale co zrobić?! Trza to trza [emoji12]

Odmalowałam częściowo pokój chłopaków bo Mała pomazala mi ściany. Grunt, cztery warstwy i nadal wyłażą [emoji55][emoji52]zabrakło mi farby wiec czekam na weekend. Za to mebelki pomalowałam i jestem z siebie dumna bo ładnie wyglądają [emoji5]
Tak wyglądał pokój chłopców
1496740545-aaaaaa.jpeg


Taki kolor jest teraz
1496740563-aaaaaa.jpeg


A tak wyglądają mebelki na niepomalowanej ścianie [emoji23]
1496740591-aaaaaa.jpeg


Tumiejsce na łóżeczko Emilka
1496740617-aaaaaa.jpeg


Dojdą jeszcze nowy żyrandol, firanki oraz zasłonki. Lampa nocna i ozdoby, i chyba dywan żeby na podłodze nie siedzieli
1496740749-aaaaaa.jpeg
ten zestaw zamówiłam dla Emilka, na pierwsze miesiące będzie kołyska ale nie mam pomysłu na kołderki [emoji55]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super tez Lubie bawić się sama w takie rzeczy. Ostatnio paseczek kostki układamy na działce. Zostało mi trochę i potrzebowałam rabatke oddzielić od trawy i tez jestem z siebie dumna
1496742128-aaaaaa.jpeg


f2wlj44juj75ukos.png
 
reklama
Do góry