reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej mam pytanie do dziewczyn,ktore pamietaja lub same doświadczyly..czy w pierwszym trymestrze, 5-6tc w czasie stosunku odczuwałyście dyskomfort albo lekki bol..ja poczulam taki w 5tc jak bym byla w czasie owulacji..taka obolala w srodku..czy to normalne?:oops:

16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk[/QUOTE]
 
reklama
Hej mam pytanie do dziewczyn,ktore pamietaja lub same doświadczyly..czy w pierwszym trymestrze, 5-6tc w czasie stosunku odczuwałyście dyskomfort albo lekki bol..ja poczulam taki w 5tc jak bym byla w czasie owulacji..taka obolala w srodku..czy to normalne?:oops:

Mnie tez boli podczas przytulanek :( mam wrazenie jakby za ciasno tam bylo albo juz nie chce nigogo wpuscic :)
 
Fajnie ze sie odezwaas :) I moze juz nie uciekaj tak na dlugo od nas :)



No powiem Ci ze ze sprzetem to sie nawalczyla, a monitor w strone okna a tam slpnce i ledwo cokolwiek widac , to przyszla pigula i swoim cialem zaczela zastawiac promyki swiatla zeby lepiej obraz widziec :)
Staram sie spokojnie poczekac na kolejna wizyte! Mam nadzieje ze moja kropka tez sie postara i urosnie troszke :)
Ono już urosło tylko sprzęty jeszcze nie widzą. A jeśli chcesz być spokojniejsza zawsze możesz zrobić betę raz a potem za 48 h i będzie widać czy z dzidzi ok. To czekanie jest straszne. Sama teraz do 12 tc będę gryźć paznokcie i potem zresztą też. Oby było wszystko ok u zaciazonych i tych czekających na swoje kreseczki. Uda nam się wszystkim.

f2wlj44juj75ukos.png
 
@Ogien121212 gratuluje kochana:-D
@Docia1975 przykro mi ale jeszcze @@@ nie ma wiec wiesz ;-) ;) a jak co to chetnie potowarzysze ci w przyszlym cyklu bo ja wlasnie zaczęłam kolejny juz 7 a ze siódemka to moja szczesliwa liczba bo urodzilam się 7.07 to licze ze w lipcu może los zrobi mi urodzinową niespodzianke heheh @Lanvin nastepna @@@ 6.07. 7cs (ostatni ) hahahah:laugh2::laugh2::laugh2:
@Flower przykro mi z powodu uczennicy ...
@siwa84 dobrze ze coraz lepiej u ciebie kochana zycze ci duzo duzo dobrego i obys jak najszybciej mogla starac sie o kolejnego dziudziusia i tym razem nie musiala tyle sie smucic ...
No to razem liczymy na urodzinowy strzał ja co prawda na czerwiec jeszcze 23 [emoji3][emoji16]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ją utrzymuje, ona się uczy. Gdybym jej nie puściła to by nie była szczęśliwa. Gdybym jej nie dała tego zaufania to nasze stosunki byłyby inne. A to już nie jest dziecko, tylko dorosla kobieta. Jeszcze nie doświadczona, ale już odpowiedzialna za siebie. Po co ten rozwój blokować? Bo ja się boję? To mój problem nie jej.

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wyprowadzilam się z domu w wieku 21 lat na wynajem i myślę ,ze jak ktoś ma możliwości finansowe z rodziców to jak najbardziej może kupić dziecku mieszkanie.Wiadomo ,ze dużo zależy od dziecka ,ale jak ma trochę oleju w głowie to nie zaszkodzi, a ułatwi mu start w dorosłość.Znam osobiście kilka takich młodych osób które wcześnie wyprowadzily się z domu nawet wyjechały za granicę i sobie jakoś radzą.Nie jestem za trzymaniem dziecka pod kloszem,bo to nie uczy samodzielności. Zawsze jak takie rozwiązanie się nie sprawdzi można wynająć później takie mieszkanie.Dziecko nie musi od razu mieć aktu wlasnosci.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kobietki
Gratulacje ogromne kreseczek:) niech się zapelnia forum pozytywnymi wieściami:)
Flower napewno wszystko będzie dobrze ja pamiętam że specjalnie poszłam później do lekarza żeby już było ładnie widać, żeby się właśnie nie stresować:)

@Spark u mnie kolejna @ 29.06. Chyba że znowu owu się przesunie.

Dołka mam jakiegoś. Przeraża mnie jak wiele par pragnie dziecka a to nie jest takie proste jak się wydaje. Za to w drugą stronę, gdy się nie chce to jedno za drugim leci. Ehh . W weekend poklocilam się że swoim szanownym małżonkiem.... tak świętował mecz ze ledwo do domu wrócił... niby już przeprosił i się przemila ale dalej mnie nerw trzyma. Dobrze ze mu się takie coś często nie zdarza bo bym chyba na zawał padła.
Spokojnego wieczorku i owocnego :d

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obawiam sie ze moja piatkowa wizyta 37dc nic nie wykaze i bede panikowac..a musze isc bo w zwiazku z lekami ktore biore/ bralam w czasie staran..nie wiem czy kontynuowac czy przerwac.. U was 37dc.. Bylo cos widoczne:-) ??
 
Hej kobietki
Gratulacje ogromne kreseczek:) niech się zapelnia forum pozytywnymi wieściami:)
Flower napewno wszystko będzie dobrze ja pamiętam że specjalnie poszłam później do lekarza żeby już było ładnie widać, żeby się właśnie nie stresować:)

@Spark u mnie kolejna @ 29.06. Chyba że znowu owu się przesunie.

Dołka mam jakiegoś. Przeraża mnie jak wiele par pragnie dziecka a to nie jest takie proste jak się wydaje. Za to w drugą stronę, gdy się nie chce to jedno za drugim leci. Ehh . W weekend poklocilam się że swoim szanownym małżonkiem.... tak świętował mecz ze ledwo do domu wrócił... niby już przeprosił i się przemila ale dalej mnie nerw trzyma. Dobrze ze mu się takie coś często nie zdarza bo bym chyba na zawał padła.
Spokojnego wieczorku i owocnego :d

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Limonka nie stresuj sie.. Mnie tez dobijal fakt ze ja 5lat probuje a nie mam.. A ktos ma jedno za drugim ot tak od niechcenia.. Zlosc na meza przelej w mile pogodzenie..u mnie podZialalo :-) bedzie ogien..! ;) hihi
 
reklama
Obawiam sie ze moja piatkowa wizyta 37dc nic nie wykaze i bede panikowac..a musze isc bo w zwiazku z lekami ktore biore/ bralam w czasie staran..nie wiem czy kontynuowac czy przerwac.. U was 37dc.. Bylo cos widoczne:-) ??
Może zrób bete dla spokoju [emoji4].U mnie niby coś było mini pecherzyk ,ale ja tam nic nie widziałam.Dużo zależy od jakości sprzętu.Staraj się o tym nie myśleć i nie stresować ,bo to nie wskazane.Na pewno będzie dobrze [emoji4].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry