reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Czesc dziewczynki :*

Jak na nienawidze pylu! N-I-E-N-A-W-I-D-Z-E !!!
Uwielbiam remont, ze widac postepy ale pyl to masakra.

U mnie 10dpo. Zbliza sie chwila prawdy [emoji33]

@Sloneczko87 gratuluje, piekne kreski :)

@MartaBarbaraWeronika haha no tak wlasnie myslalam, ze Ci sie nicki pomerdaly :p
Co tam u Ciebie?

@Izabela90 juz 13? [emoji33] dopiero co test robilas [emoji33] umyka mi gdzies ten czas. Fajnie, ze juz lepiej sie czujesz :)

@Docia1975 Pysia ehh przykro mi :(
A chlop dobrowolnie bedzie lykal czy bedziesz musiala zastosowac metode na psa? Ukryc w kielbasie [emoji23]

@judytka777 [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377] powodzenia!

@Flower jeju ales zalatana. Az mi Cie szkoda. Kiedy bedziesz mogla wreszcie odpoczac?

@Ogien121212 ja to chyba wrozka zostane bo doskonale wiem co pokaze beta :p
Swym trzecim okiem wroze bete powyzej 5 [emoji12]






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

@Paraplu trzymam kciuki za testa!!! :)
 
reklama
Znam temat, rok temu remontowalismy cały dom, w którym teraz mieszkamy, zostały tylko gołe ściany, łącznie ze zbijaniem tynku był remont, wiec temat pyłu nie jest mi obcy... Ale jak się juz zrobi, to potem jest fajnie :)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Nawet wiecej niz fajnie :) uwielbiam patrzec na skonczona prace [emoji7] tyle lat czekalam na ten remont, ze przyjaciel K co robil na w niedziele drzwi to sie ciagle ze mnie smial bo skakalam z radosci jak zobaczylam pierwsze pomalowane drzwi [emoji23]
Nawet ten pyl zniose dla tych drzwi! Szkoda tylko, ze na raz nie dalo sie tego zrobic bo wtedy sprzatnie sie raz a porzadnie. A tak to co tydzien mam generalne sprzatanie domu z pylu. Meczace to ale gra warta swieczki! No az mi sie plakac ze szczescia chce jak o tym mysle. Tyle lat czekalam!


@Dariana dzieki :) testa nie kupilam jeszcze i kupie dopiero jesli malpisko nie przyjdzie. Jakos nie spieszy mi sie do patrzenia na 1 kreske. Gorzej to znosze od zobaczenia malpy. No i 12 euro zaoszczczedze :p a to 1/3 ceny farby do pokoju dzieciecego :p


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Czesc dziewczynki :*

Jak na nienawidze pylu! N-I-E-N-A-W-I-D-Z-E !!!
Uwielbiam remont, ze widac postepy ale pyl to masakra.

U mnie 10dpo. Zbliza sie chwila prawdy [emoji33]

@Sloneczko87 gratuluje, piekne kreski :)

@MartaBarbaraWeronika haha no tak wlasnie myslalam, ze Ci sie nicki pomerdaly :p
Co tam u Ciebie?

@Izabela90 juz 13? [emoji33] dopiero co test robilas [emoji33] umyka mi gdzies ten czas. Fajnie, ze juz lepiej sie czujesz :)

@Docia1975 Pysia ehh przykro mi :(
A chlop dobrowolnie bedzie lykal czy bedziesz musiala zastosowac metode na psa? Ukryc w kielbasie [emoji23]

@judytka777 [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377] powodzenia!

@Flower jeju ales zalatana. Az mi Cie szkoda. Kiedy bedziesz mogla wreszcie odpoczac?

@Ogien121212 ja to chyba wrozka zostane bo doskonale wiem co pokaze beta :p
Swym trzecim okiem wroze bete powyzej 5 [emoji12]






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A no czas leci. Zaraz testowanie u ciebie ? Trzymam mocno kciuki. &&&&
 
Dzięki Dziewczyny za slowa otuchy, postaram się przez ten tydzień nie stresować i myśleć pozytywnie :)

@Paraplu ja czekam na koniec czerwca czyli WAKACJE [emoji23][emoji23][emoji23]
A teraz na dwa weekendy planujemy malowanie mieszkania wiec znowu trochę roboty :/

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Izabela90 nooo zaraz [emoji33]14 dpo bedzie 10 czerwca.
Jak malpa do tego czasu nie przyjdzie to moze 11 zatestuje.

@Flower a to juz za rogiem wakacje :) ciesz sie, ze w PL jestes bo w Holandii musialabys poczekac do polowy lipca :p




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Paraplu [emoji1307][emoji1307][emoji1307]zaciskamy z całej siły!!!!

Odnośnie remontu, poszłam na całość i wzięłam sie za zmiany w chałupce na wsi. Kilka lat temu wzięło mnie na strukturę na ścianach a teraz muszę to zeszlifować. Sama. Bo moje męskie osobniki to strasznie nieudolni są. I tak ociągam się z tym bo jak pomyśle, że PYŁ będzie to mi sie odechciewa ale chyb ślepiec teraz, szprzatnac i dopiero resztę bo po kawałku to mnie rozniesie [emoji854]
Nie mogę nigdzie znaleźć płytek i tez sie wkurzam. Bo w tym roku chciałabym skończyć kuchnie i salon. A tu wszystkie terminy mi umykają...



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Izabela90 nooo zaraz [emoji33]14 dpo bedzie 10 czerwca.
Jak malpa do tego czasu nie przyjdzie to moze 11 zatestuje.

@Flower a to juz za rogiem wakacje :) ciesz sie, ze w PL jestes bo w Holandii musialabys poczekac do polowy lipca :p




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No to trzymam mocno kciuki.&&&.
A u nas wakacje już niedlugo. 21 czerwca syn idzie po świadectwo i 6 tyg wolnego. Córka chodzi do przedszkola także do lipca musi chodzic.
 
@leeleeth haha ales sobie roboty dodala z ta struktura [emoji23] az mi sie szkoda Ciebie zrobilo [emoji23]
I masz racje, lepiej zrobic na raz, posprzatac i miec spokoj. Takie robienie syfu co chwile to katorga.
Tez mam w planach kuchnie ale stare plytki zostawiamy i bedziemy je malowac na bialo farba do plytek. Zaoszczedziny duzo pieniedzy dzieki temu.
Pewnie, ze bym chciala nowe plytki :p ale budzetu nie przeskocze a takie pomalowane tez ladnie wygladaja :)

@Izabela90 to wracaja do szkoly w polowie sierpnia?
W Holandii jest tylko miesiac wakacji ale w trakcie roku szkolnego jest duzo wiecej przerw takich po 1-2 tygodnie niz w Polsce.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@leeleeth haha ales sobie roboty dodala z ta struktura [emoji23] az mi sie szkoda Ciebie zrobilo [emoji23]
I masz racje, lepiej zrobic na raz, posprzatac i miec spokoj. Takie robienie syfu co chwile to katorga.
Tez mam w planach kuchnie ale stare plytki zostawiamy i bedziemy je malowac na bialo farba do plytek. Zaoszczedziny duzo pieniedzy dzieki temu.
Pewnie, ze bym chciala nowe plytki :p ale budzetu nie przeskocze a takie pomalowane tez ladnie wygladaja :)

@Izabela90 to wracaja do szkoly w polowie sierpnia?
W Holandii jest tylko miesiac wakacji ale w trakcie roku szkolnego jest duzo wiecej przerw takich po 1-2 tygodnie niz w Polsce.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Syn zaczyna 3 sierpnia a córka 5 sierpnia bo zaczyna 1 klase. (W sobotę). Ale zaraz na początku października będą mieli 2tyg wolnego później na święta Bożego Narodzenia koło 3 tyg wolnego wychodzi. Też mają w roku szkolnym sporo wolnego.
 
reklama
@leeleeth haha ales sobie roboty dodala z ta struktura [emoji23] az mi sie szkoda Ciebie zrobilo [emoji23]
I masz racje, lepiej zrobic na raz, posprzatac i miec spokoj. Takie robienie syfu co chwile to katorga.
Tez mam w planach kuchnie ale stare plytki zostawiamy i bedziemy je malowac na bialo farba do plytek. Zaoszczedziny duzo pieniedzy dzieki temu.
Pewnie, ze bym chciala nowe plytki :p ale budzetu nie przeskocze a takie pomalowane tez ladnie wygladaja :)

@Izabela90 to wracaja do szkoly w polowie sierpnia?
W Holandii jest tylko miesiac wakacji ale w trakcie roku szkolnego jest duzo wiecej przerw takich po 1-2 tygodnie niz w Polsce.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Samej siebie mi żal [emoji55]
Ale co zrobić?! Trza to trza [emoji12]

Odmalowałam częściowo pokój chłopaków bo Mała pomazala mi ściany. Grunt, cztery warstwy i nadal wyłażą [emoji55][emoji52]zabrakło mi farby wiec czekam na weekend. Za to mebelki pomalowałam i jestem z siebie dumna bo ładnie wyglądają [emoji5]
Tak wyglądał pokój chłopców
1496740545-aaaaaa.jpeg


Taki kolor jest teraz
1496740563-aaaaaa.jpeg


A tak wyglądają mebelki na niepomalowanej ścianie [emoji23]
1496740591-aaaaaa.jpeg


Tumiejsce na łóżeczko Emilka
1496740617-aaaaaa.jpeg


Dojdą jeszcze nowy żyrandol, firanki oraz zasłonki. Lampa nocna i ozdoby, i chyba dywan żeby na podłodze nie siedzieli
1496740749-aaaaaa.jpeg
ten zestaw zamówiłam dla Emilka, na pierwsze miesiące będzie kołyska ale nie mam pomysłu na kołderki [emoji55]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry