reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hmm.. dla mnie to jeszcze dziecko malutkie by było :) A tak serio (choc i tak uwazam, ze 19-to latki to jeszcze dzieci), to jesli mialaby sie dalej uczyc - studiowac - w tym samym miescie, to nie widze sensu zeby placic za dodatkowe lokum i jedzenie, skoro moze jeszcze z rodzinką mieszkać póki się uczy i póki nie zarabia na własne utrzymanie. Zreszta nawet jak bedzie juz pracować, to jak najbardziej dalej mogą moje dzieci z rodzinka mieszkać jesli bedą chcialy. A u nas w rodzinie raczej poki sie ktores z dzieciakow nie sparowało na poważnie, to nikt sie nie wyprowadzał od rodziców. A na poważnie sie parujemy późno - mój brat jak mial 30 lat, ja akurat wyjechalam z domu rodzinnego na studia, ale tez sparowalam sie zaraz przed 30-tką. Moj kuzyn szybciej - bo teraz sie wyprowadza od rodzicow, ma 25 lat, ale on juz zarabia od chyba 7 lat. Ale wlasnie widze, ze taka jest tendencja u nas, ze jak sie dopiero 5-7 lat zarabia, to sie dzieci wyprowadzają u nas w rodzinie. Tacy jacys rodzinni jestesmy i niespieszno nam do rozłąki.
Ja akurat wyjechalam na studia do innego miasta, wiec szybko sama mieszkalam, ale rodzice mnie utrzymywali. Ale jak tylko zaczelam pracować na 5-tym roku to juz sama sie utrzymywałam.
Każdy jest inny i nie da się jednym szablonem mierzyć wszystkich. Każdy ma inne potrzeby. Rozumiem i szanuję że ktoś może patrzeć na to inaczej.[emoji4]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wszystko będzie dobrze. Jak dzisiaj??

Piękny pozytyw. Gratulacje.

Docia u mnie co miesiąc to samo. Ja tylko jeden pęcherzyk produkuje. Jak teraz będzie u mnue biel to idę na tą drożność. Zobaczymy. Narazie to mi chyba prolaktyna zamiast w dol to idzie w górę. Jak nacisne cyce to wychodzą kropelki :((. No i bolą. Czy któraś tak miała po lekach??

@Lanvin u mnie takie parapety jak u Doci.
@basia89 ważne ze z nim wszystko ok.
@Flower straszna wiadomość. Ile miala lat??
Ja mam takie kropelki od porodu aż do teraz. Czy to oznacza problemy z prolaktyna?? Jak robiłam badania, to wszystko było dobrze hm...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
Ale ta moja wiadomość się przedstawiała. Mij gin mówił, ze to od prolaktyny właśnie. U mnie wyszla dwa razy taka jak norma ostatnio i dal mi leki.
 
Cześć Laski! Wymyśliłam sobie zajęcie żeby tyle nie myśleć... Szukam dla córki mieszkania! Sama myśl spoko, zaczęłam oglądać co jest i już gorzej! W Krakowie na rynku nieruchomości to jest jakieś szaleństwo!! Oferty na rynku wtórnym czasami są tylko 2-3 dni i mieszkanie znika. Szok. I już mi się nie podoba to zajęcie! [emoji6] cały tydzień spotkania, oglądanie... I jeszcze znajomi mówią że za cenę mieszkania w Krakowie można mieć dom na wiosce!

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem z Krakowa i potwierdzam. Za cene mieszkania mozna miec dom na wsi. Z dzialka.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji8] na szczęście każdy może zrobić po swojemu [emoji6] w każdym razie jest zajęcie, jest o czym myśleć, jest co innego do planowania!

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiadomo ;) jakiego mieszkania szukacie?


Ja mam takie kropelki od porodu aż do teraz. Czy to oznacza problemy z prolaktyna?? Jak robiłam badania, to wszystko było dobrze hm...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ta moja wiadomość się przedstawiała. Mij gin mówił, ze to od prolaktyny właśnie. U mnie wyszla dwa razy taka jak norma ostatnio i dal mi leki.[/QUOTE]
Hm, ja robiłam dwa miesiące temu prolaktyne i wyszła w normie, więc nie wiem czemu tak...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@siwa84 fajnie ze juz lepiej, a lekarz masakra! Mam nadzieje ze w koncu trafisz na ogarnietego i juz niedlugo bedziesz miala pieknego i zdrowego dzidziusia!

@Paraplu super remont wyglada, fajnie patrzec na efekt swojej pracy , od razu milej sie mieszka :)

A ja sie wkurzam bo mam nowy telefon i mi powiadomienia o nowych postach nie przychodza :( nie wiem czemu , na starym nadal normalnie a tu lipa!

No i dzis boli mnie brzuch ale mam nadzieje ze to stres przed jutrzejsza wisyta! Bardzo sie boje ze cos okaze sie nie tak :(
Wszystko będzie dobrze. Jak dzisiaj??

Piękny pozytyw. Gratulacje.

Docia u mnie co miesiąc to samo. Ja tylko jeden pęcherzyk produkuje. Jak teraz będzie u mnue biel to idę na tą drożność. Zobaczymy. Narazie to mi chyba prolaktyna zamiast w dol to idzie w górę. Jak nacisne cyce to wychodzą kropelki :((. No i bolą. Czy któraś tak miała po lekach??

@Lanvin u mnie takie parapety jak u Doci.
@basia89 ważne ze z nim wszystko ok.
@Flower straszna wiadomość. Ile miala lat??[/QUOTE]

Z tymi kropelkami to mój syn ma 6 lat. Właściwie niewiele sam ciągnął, wcześniak nie dawał rady i odciągałam pokarm do 9 m-cy ale do tej pory w 2 połowie cyklu jak nacisne to kropelki się pojawiają. Badania robiłam i wychodzi ok. Brałam tabletki i wszystko nic nie dało.

f2wlj44juj75ukos.png
 
@Ogien121212 gratuluje kochana:-D
@Docia1975 przykro mi ale jeszcze @@@ nie ma wiec wiesz ;-) ;) a jak co to chetnie potowarzysze ci w przyszlym cyklu bo ja wlasnie zaczęłam kolejny juz 7 a ze siódemka to moja szczesliwa liczba bo urodzilam się 7.07 to licze ze w lipcu może los zrobi mi urodzinową niespodzianke heheh @Lanvin nastepna @@@ 6.07. 7cs (ostatni ) hahahah:laugh2::laugh2::laugh2:
@Flower przykro mi z powodu uczennicy ...
@siwa84 dobrze ze coraz lepiej u ciebie kochana zycze ci duzo duzo dobrego i obys jak najszybciej mogla starac sie o kolejnego dziudziusia i tym razem nie musiala tyle sie smucic ...
 
Wiadomo ;) jakiego mieszkania szukacie?



Ale ta moja wiadomość się przedstawiała. Mij gin mówił, ze to od prolaktyny właśnie. U mnie wyszla dwa razy taka jak norma ostatnio i dal mi leki.
Hm, ja robiłam dwa miesiące temu prolaktyne i wyszła w normie, więc nie wiem czemu tak...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
Fajnego! [emoji4] rozwojowego hehe tak to się nazywa [emoji6] 2-3 pokoje, żeby coś mogła podnająć. Jednak raczej rynek pierwotny bo w Krakowie dużo się teraz buduje.

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może bardziej o to chodzi, żeby sama spróbowała do tego dorobić, np. W weekendy czy coś :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne, już zaczyna w tym roku, niech wie ile trzeba się narobić żeby zarobić parę groszy. Ale jak mogę jej ułatwić start to czemu nie? Co mam robić z kasą? Odkładać w skarpete? Wziąć do grobu? Przepic? [emoji4] Nawet teraz nie mogę! [emoji6]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry