reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A jaki myślisz jest cel? [emoji4]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, że studiowanie w innym mieście, daleko od domu zmusza nas do zamieszkania tam bo codzienne dojazdy albo są mega utrudnieniem, albo zwyczajnie nie są możliwe :)
I myślę, że wtedy ma to naprawdę sens :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Ogien121212 gratuluje kochana:-D
@Docia1975 przykro mi ale jeszcze @@@ nie ma wiec wiesz ;-) ;) a jak co to chetnie potowarzysze ci w przyszlym cyklu bo ja wlasnie zaczęłam kolejny juz 7 a ze siódemka to moja szczesliwa liczba bo urodzilam się 7.07 to licze ze w lipcu może los zrobi mi urodzinową niespodzianke heheh @Lanvin nastepna @@@ 6.07. 7cs (ostatni ) hahahah:laugh2::laugh2::laugh2:
@Flower przykro mi z powodu uczennicy ...
@siwa84 dobrze ze coraz lepiej u ciebie kochana zycze ci duzo duzo dobrego i obys jak najszybciej mogla starac sie o kolejnego dziudziusia i tym razem nie musiala tyle sie smucic ...
Zmieniłam... czyli jednak przyszła, brrr :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jasne, już zaczyna w tym roku, niech wie ile trzeba się narobić żeby zarobić parę groszy. Ale jak mogę jej ułatwić start to czemu nie? Co mam robić z kasą? Odkładać w skarpete? Wziąć do grobu? Przepic? [emoji4] Nawet teraz nie mogę! [emoji6]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie, że zacznie pracę, mnie to dużo nauczyło.
Miałam rente po tacie z siostrą, ale mama dawała mi na czynsz i kupowała trochę jedzienia... imprezy itd. Leżały w mojej gestii. Dojazdy też :)
Pracowałam i przeliczalam wszystko, ile razy mogę zjechać do domu albo na ile imprez w miesiącu pójść żeby kasy wystarczyło :)
Mama resztę z renty jak się okazało odkladala mi "na teraz", żebym wtedy wszystkieego nie rozwaliła na głupoty, i jestem jej wdzięczna :D zawsze to kilka tysi później na rzeczy do mieszkania mialam :) a takk to pewnie po roku studiów już bym tego niee miała [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pt pojde do gina aby potwierdzil czy tescik sie nie myli :-) a wczesniej moze bete zrobic? Troche za wczas moze do gina bo ostatnia miesiaczka byla 4maja..ale biore rozne leki i nie wiem jak one wplyna teraz na ciaze.. Nie wiecie jak dlugo czeka sie na wynik z bety.. Wszedzie chodze na prywatne wizyty kaski troche poleci..ale radoscbz dzidzi jeeeeest :-) Ps. Fajnie ze jestescie tu dziewuszki..milo ze pomagacie i wspieracie. Dziekuje :*
Beta u mnie tego samego dnia jest wynik . Jutro też idę

f2wlj44juj75ukos.png
 
Witam! Czy jakaś łaskawa duszyczka rozwieje moje wątpliwości odnośnie badań hormonalnych. Wg norm laboratoryjnych niby są ok. Robiłam je w 2 dc. Tak więc:
FSH- 4.1mlU/ ml (f. Filikularna- 3.5-12.5)
LH- 7.6(f. Folikurna-2.4-12.6)
Testosteron- 0.224 ng/ ml ( norma 0.084- 0.481)
PRL- 253.20 mlU/l- kobiety- 102- 496
Estradiol- 26.77 pg/ml- norma w f. Folikularnej- 12.4-233

Będę bardzo wdzieczna za podpowiedzi. Do lekarza pojde dopiero jak bede miec jeszcze progesteron, wiec za jakies 3 tygodnie.
 
Hej dziewczyny.
Gratuluję kreseczek[emoji4][emoji106]
@docia przykro mi[emoji53]
@basia89 wszystkiego najlepszego [emoji8]
@Koraaa piękny balkon!!!zazdroszczę[emoji5]
@MartaBarbaraWeronika kiedy testujesz?Ale masz silną wolę!![emoji4]trzymam mocno kciuki[emoji8]
@ Lanvin idziemy prawie łeb w łeb.mam dziś 15 dc i owulacji nie było.dopiero dziś mam sluz plodny przeźroczysty.coś musiałam źle poznaczyć.dziś podziałamy jeszcze[emoji4]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Każdy jest inny i nie da się jednym szablonem mierzyć wszystkich. Każdy ma inne potrzeby. Rozumiem i szanuję że ktoś może patrzeć na to inaczej.[emoji4]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja np. całe studia mieszkałam z rodzicami(to samo miasto) mimo iż miałam mieszkanie. Po prostu ciężko mi było od cycka się oderwać. Każdy jest inny i ma inne potrzeby. Mieszkanie dostałam od rodziców i to też nie jest tak ze nie wiem co to jest zarabiać i utrzymać się. Nie mam kredytu i żyje mi się łatwiej. Ale to chyba nie oznacza ze jestem mniej zaradna od tych co sami musieli zapracować na własne M. Dopiero po ślubie przenioslam się do siebie. PS. Żeby nie było, rodzice też nie mają kredytu na moje mieszkanie, bo na taką opcję to bym nie poszła. Moja kumpela w wieku 16 lat zaszla w ciążę i juz wtedy wyniosła się od rodziców. Bo tak chciała, tego potrzebowała. Chciała sama o sobie i swojej rodzinie decydować. Ile ludzi tyle potrzeb.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Dzień dobry wszystkim :)

@Lanvin & @Flower dziękuję, że o mnie pamiętacie :*

Melduję, że u mnie wszystko w porządku. Bez jakichkolwiek zmian. Ostatnio jestem trochę zabiegana, robiłam dwa podejścia, żeby wdrożyć się w tematy forumowe, ale nie byłam w stanie ogarnąć ilości postów...

Mam nadzieję, że u Was wszystko pięknie i ładnie :)
 
reklama
Ta uczennica byla w 3 klasie gimnazjum wiec 15-16 lat, właśnie zdalawala egzaminy gim i miala isc do szkoły średniej, dzieciaki podlamane, zwłaszcza jedba mm

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry