reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A ile córa ma lat?

Dziewczyny, gratuluję dwóch kresek :)

@Flower daj znać po wizycie :)

@gabrika odezwij się w końcu do nas!

Nie pamiętam już co komu miałam odpisać :(

U mnie dziś 13dc, owu póki co nie było... Mam nadzieje, ze pojawi się do czwartku... :)

Ja durna w sobotę nie zrobiłam zakupów na niedziele i na dziś, bo miałam iść wczoraj, pojechaliśmy do sklepu i tak dowiedziałam się, że jest święto i wszystko zamknięte :| ale przynajmniej zjadłam pyszną kaczkę z ha noi [emoji14]

Dzisiaj po pracy jadę z synem mym na salę zabaw, robimy dzieciom zakończenie przedszkola, więc wszystkie mamy idą z dziećmi na salę, żeby się ostatni raz razem wylatały :)

A wczoraj skapnęłam się, że nie będziemy mieli parapetów w mieszkaniu, więc kolejny wydatek mi dojdzie :/ cały rok żyłam w przekonaniu, że te parapety będą, wczoraj chciałam się upewnić z jakiego materiału są zrobione i okazało się, że w akcie notarialnym nie ma ani słowa o parapetach :/ jakie macie parapety w domu??

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Aglomarmuru
 
reklama
U mnie test bylejaki z allegro zawsze takich używałam i niewiem czy wy to widzicie bo jakieś słabe zdjęcie ale cień jest 2 dni przed @. Ale jeszcze się nie cieszę. Jutro na betę pójdę a dupka jem dalej
1496643683-aaaaaa.jpeg


f2wlj44juj75ukos.png
Cień? Toż to ładna, bladziutka kreseczka! :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja ma 21 lat i też sama wynajmuje niedaleko,pracuje jest samodzielna,stres zawsze będzie
Popieram. Stres i tak zawsze będzie :) pamiętam jak w wieku 20 lat oznajmiłam mamie, że chcę studiować w Cieszynie... najpierw myślała, że żartuje, chyba dopiero kilka dni przed wyjazdem sobie uświadomiła, że naprawdę.... ale jakoś nawet to przyjęła :)
Mnie też trochę ten wyjazd nauczył i kompletniw nie żałuję :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo, duża córa! To ile Ty masz lat kochana? :) córa już nie mieszka z Wami?



Super balkon :) mieszkacie na parterze??



Dlaczego byś nie puściła?

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 37, wcześnie się za dzieci zabrałam! I całe szczęście, bo jak patrzę na to co się teraz dzieje to z niczym bym została!!
Mieszkamy na 1 piętrze.
Córcia mieszka sama, ale to raczej normalne że dzieci na studiach mieszkają same [emoji6] zresztą jak mam wynajmować to wolę kupić. Nie pracuje, uczy się, ale chcę żeby była samodzielna. Już jej piersią nie karmie [emoji6][emoji16]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Popieram. Stres i tak zawsze będzie :) pamiętam jak w wieku 20 lat oznajmiłam mamie, że chcę studiować w Cieszynie... najpierw myślała, że żartuje, chyba dopiero kilka dni przed wyjazdem sobie uświadomiła, że naprawdę.... ale jakoś nawet to przyjęła :)
Mnie też trochę ten wyjazd nauczył i kompletniw nie żałuję :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w wieku 19 lat mieszkałam sama we Wrocławiu, wracałam na weekendy, ale też nie zawsze :) dla mnie to było super doświadczenie :) po pierwsze - trochę wolności, w końcu nikt mi nie mówił co mam robić, a po drugie musiałam zadbać sama o siebie. Nie potrafiłam nawet gotować, więc musiałam się nauczyć, wszystko musiałam ogarnąć sama, więc dało mi to naprawdę dużo :) co prawda nie kupiłabym dziecku mieszkania, ale jak najbardziej mogłoby mieszkać w wynajmowanym :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodzę po lesie i mimo iz jestem naprawdę cieplo ubrana to nadal mi zimno :( byle do 15

A do tego jeszcze humory mamy strasznie zle bo właśnie się dowiedzieliśmy że wczoraj w wypadku zginela moja uczennica :(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Żadna bladziutka! piekna krecha! gratki :)


buu :( przykro mi..

Jest cien!!


O, to młodziutka i juz na swoje ją wysyłasz? :) A ona juz pracuje, ze utrzyma sie sama w mieszkaniu? Ja bym chyba nie puscila mojej córy w takim wieku zeby sama mieszkała :)
Ja ją utrzymuje, ona się uczy. Gdybym jej nie puściła to by nie była szczęśliwa. Gdybym jej nie dała tego zaufania to nasze stosunki byłyby inne. A to już nie jest dziecko, tylko dorosla kobieta. Jeszcze nie doświadczona, ale już odpowiedzialna za siebie. Po co ten rozwój blokować? Bo ja się boję? To mój problem nie jej.

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w wieku 19 lat mieszkałam sama we Wrocławiu, wracałam na weekendy, ale też nie zawsze :) dla mnie to było super doświadczenie :) po pierwsze - trochę wolności, w końcu nikt mi nie mówił co mam robić, a po drugie musiałam zadbać sama o siebie. Nie potrafiłam nawet gotować, więc musiałam się nauczyć, wszystko musiałam ogarnąć sama, więc dało mi to naprawdę dużo :) co prawda nie kupiłabym dziecku mieszkania, ale jak najbardziej mogłoby mieszkać w wynajmowanym :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale jak długo? Jak wynajmujesz 5 lat to kosztuje 100 tys...

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry