reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witajcie :) zaginęłam w akcji i nie wchodziłam bo... w sumie czekałam do lipca kiedy to oficjalnie mieliśmy zacząć starania. Jednak wróciłam z miłymi wieściami gdyż...przez mój zwariowany cykl okres spóźnia mi się już 12 dni i wczoraj z moim A kupiliśmy dwa testy, jeden zrobiliśmy odrazu, czekaliśmy te pięć minut, ja pełna nadziei, że tak przypadkiem już się udało ale... jedna kreska.
Myślę sobie zatem-nie przejmuj się, dużo piłaś, mocz rozwodniony, zrobić drugi rano i może się uda... Smutno mi było nooo, wiecie jak to jest gdy się człowiek na To nastawi.. Mój kochany chyba to zauważył bo w rozmowie podjęliśmy decyzję, że zaczynamy odrazu! Yeah!!! :) Tak cudownie się czuję i nie mogę się doczekać:)
PS poranny test oczywiście niestety negatywny :(
PS 2 NeSSi o ile dobrze pamiętam nick i imię synka to byłyśmy razem na grudniówkach 2009 :) tylko miałam inny nick, zapomniałam hasła i maila :D
Lecę Was czytać :)
 
reklama
Hmm.. No ciekawe co lekarz na to powie w klinice.. muszę poczytać o tym leku co dziewczyny piszą ze biorą na zbicie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Znalazłam takie badania do DHEA w pakiecie:
Wykonanie oceny stężenia DHEAS)Jeśli wynik jest podwyższony wskazane są dodatkowe badania dla oceny zaburzeń hormonalnych.Czyli stężenie metabolitów androgenów w moczu(17-ketosteroidy) oraz progesteron(17-OH) i jeśli te wynik też są podwyższone,może to wskazywać na przerost nadnerczy czy inne zmiany a więc może wskazywać na zespoł nadnerczowo-płciowy.Mówiąc prosto na PCOS(zespół policystycznych jajników).W zależności od oceny stanu po badaniach dobiera się odpowiednie leczenie(farmakologiczne)Tak więc lekarz na podstawie wyników i badania oceni czy występuje PCOS czy dysfunkcji nadnerczy.
Link do: Podwyższony poziom DHEA-S w badaniu : Ginekologia
 
Witajcie :) zaginęłam w akcji i nie wchodziłam bo... w sumie czekałam do lipca kiedy to oficjalnie mieliśmy zacząć starania. Jednak wróciłam z miłymi wieściami gdyż...przez mój zwariowany cykl okres spóźnia mi się już 12 dni i wczoraj z moim A kupiliśmy dwa testy, jeden zrobiliśmy odrazu, czekaliśmy te pięć minut, ja pełna nadziei, że tak przypadkiem już się udało ale... jedna kreska.
Myślę sobie zatem-nie przejmuj się, dużo piłaś, mocz rozwodniony, zrobić drugi rano i może się uda... Smutno mi było nooo, wiecie jak to jest gdy się człowiek na To nastawi.. Mój kochany chyba to zauważył bo w rozmowie podjęliśmy decyzję, że zaczynamy odrazu! Yeah!!! :) Tak cudownie się czuję i nie mogę się doczekać:)
PS poranny test oczywiście niestety negatywny :(
PS 2 NeSSi o ile dobrze pamiętam nick i imię synka to byłyśmy razem na grudniówkach 2009 :) tylko miałam inny nick, zapomniałam hasła i maila :D
Lecę Was czytać :)
Niunia a jaki miałaś nick ?:)
 
Mordo Ty moja !!!!! :D Ale fajnie, po takim czasie :) Na zamkniętym tylko Kora, Wika i ktoś tam jeszcze zagląda :)
Jak miło jest zobaczyć znajomy nick :) nasi chłopcy to już niemalże podrostki :D i dziewczynom BB się już znudziło :D pamiętam jakiś czas temu, że na fb tylko widziałam Asię, mamę Filipka no i Żabki z Rybnika. Reszta mi poginęła :( ale teraz nowe historie się nam piszą,gratuluję malutkiej i tak pozytywnie zazdroszczę :)
 
Jak miło jest zobaczyć znajomy nick :) nasi chłopcy to już niemalże podrostki :D i dziewczynom BB się już znudziło :D pamiętam jakiś czas temu, że na fb tylko widziałam Asię, mamę Filipka no i Żabki z Rybnika. Reszta mi poginęła :( ale teraz nowe historie się nam piszą,gratuluję malutkiej i tak pozytywnie zazdroszczę :)
No rosną Nam chłopaki ...jak tam Ali w szkole sobie radzi ?:)
Kurde mi tak Kopciuszka, luuznej, Marty, Mamy Stacha i Agi brak :) Ale może jeszcze wrócą :D
Mam nadal w obserwowanych Twój stary nick :D
Dziękuję za gratulacje ....było bardzo ciężko, ale w końcu się udało ...
Wierzę, że i Tobie się niunia uda :)
 
reklama
Do góry