reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nie mam [emoji31] wszystkie sklepy mam w moim miescie dzisiaj zamkniete [emoji30]
W zyciu sie tak nie poparzylam na sloncu [emoji17]


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Okłady z zielonej siorbaty rób, ponoć pomaga ubite żółtko jajka na pianę i ocet, ale poczytaj dla pewności ..
 
reklama
@M2b straszne :( to nie powinno sie dziac, to jest za okrutne :(

@NeSSi chlodze, smaruje, chlodze, smaruje i tak w kolko. Strasznie sie mecze :(

1495997895-aaaaaa.jpeg



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ja już w domu dziewczynki.moi chłopcy tzn moj mąż i starszy syn zdobyli 1miejsce w międzynarodowym rodzinnym turnieju w tenisa stolowego.jestem z nich bardzo dumna[emoji4]caly dzień tam siedziałam.mam dość.kupiłam sobie zimne piwko i oglądam kabarety na polsacie[emoji23]
Jejku współczuję takiej straty.straszne to jest!!
miłego wieczorku.
my zaczniemy staranka pewnie już[emoji38]oby zakończyły się pozytywnie.buzki

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marc ciezka sprawa. Niestety, nie znam ani jednego alkoholika ktory na serio sie nawrocil. Jak myslisz, duzy ma ten problem czy jeszcze da sie zapobiec?

Matko kochana no az mnie zemdlilo jak napisalyscie o mamaginekolog. Ona juz byla w tak dalekiej ciazy, ze nie sadzilam, ze cos takiego jej sie przytrafi. Dziewczyna tyle dobrei robi a los ja tak okrutnei karze :( szlag czlowieka trafia przez ta niesprawiedliwosc :(

Dziewczynki bylismy na spacerze, wial fajny wiaterek i nie czulismy, ze slonce jest takie mocne. Tak poparzylam sobie ramiona, ze od 3 godzin siedze z zimnymi okladami na rekach, zdjac ich nie mobe bo z bolu nie wytrzymuje :( uwazajcie bo ta zdradliwa pogode i stosujecie filtry.
[emoji24][emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
1495992337-aaaaaa.jpeg
Ale chudzina jesteś!! Ja też się nie spodziewałam, od 9 z małym na dworze byłam i po jakimś czasie się posmarowalam, uda, buzię, ramiona mam czerwone. Gorzej mały, bo latali ciągle w majtkach co chwile do wody i cały czerwony jest choć.smarowalam go kilkukrotnie...


Ja już w domu dziewczynki.moi chłopcy tzn moj mąż i starszy syn zdobyli 1miejsce w międzynarodowym rodzinnym turnieju w tenisa stolowego.jestem z nich bardzo dumna[emoji4]caly dzień tam siedziałam.mam dość.kupiłam sobie zimne piwko i oglądam kabarety na polsacie[emoji23]
Jejku współczuję takiej straty.straszne to jest!!
miłego wieczorku.
my zaczniemy staranka pewnie już[emoji38]oby zakończyły się pozytywnie.buzki

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Łoooo, gratuluję!!



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@judytka777 gratuluje!!! super sie spisali :)

Ooo to rozumiem, ze spotykamy sie na lutowkach? [emoji1]

@Lanvin no gdzie chudzina, taka akuratna jestem chociaz wg mnie nadal za duzo tluszczu a za malo miesni mam. Jutro jak zdarze to na basen pojde, skore ujedrnic, popracowac nad celulitem i spalic troche kalorii [emoji1377]

W czwartek bylam na dlugiej wycieczce rowerowej z K i tak mnie tylek i kuciamba bola, zd dzisiaj nad morze to z buta musielismy isc bo nie dalam rady na rower wziasc [emoji23]

Kurcze a jakim filtrem sie smarowaliscie, ze nie dal rady?! [emoji33]my serio nie czulismy tego slonca, dopiero pod domem poczulam, ze mnie ramiona pieka. Bardzo trzeba uwazac :/




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Paraplu ja zawsze używam filtr 50. Mam uczulenie na słońce :-/ zawsze zazdrościłam opalenizny. A ja taka blada :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu ja zawsze używam filtr 50. Mam uczulenie na słońce :-/ zawsze zazdrościłam opalenizny. A ja taka blada :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Uu wspolczuje uczulenia, moja przyjaciolka z podstawowki je ma i wiem jak sie meczyla zawsze latem :(

Ogolnie tez jestem blada jak nieszczescie. Zima ide ze 2 razy na solarium bo roie sie tak blada, ze ludzie sie mnie pytaja czy jestem chora i czy dobrze sie czuje [emoji23]




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
@marc a rozmawialas z mężem o terapii aa. Jesteś młoda i masz całe życie przed sobą. Mam koleżankę, alkoholiczke która nie pije juz 14 lat. To jest i zawsze była bardzo elegancka kobieta. Nikt nigdy nie widział jej pijanej. Poza jej dziećmi i mężem. Piła tylko w domu. Piekło zgotowala swoim dzieciom. Nikomu tego nie życzę. Jej dzieci są już dorosłe, ale cały czas dźwigaja krzyż rodzica alkoholika. Idzie z tego wyjść. Ale trzeba chcieć i coś robić. Takie gadanie juz nie będę nic nie da. Będzie spokój miesiąc i znowu się zacznie. Wszystkim się wydaje ze alkoholizm to problem meneli spod sklepu. Niestety problem jest dużo bardziej skomplikowany. Trzymam kciuki aby wszystko dobrze się skończyło. Tylko ty tez musisz postawić ostre warunki.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Do góry