reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mój co prawda pije od święta. Ale potrafi mi zajsc za skórę :-/. Kochana nie wiem czy rozmowa tu pomoże. Powiem tobie z własnego doświadczenie jeśli mój chłop miałby pić w dzień dzień to wolałabym być sama. Czasami nie odbierz tego tak że masz się z nim rozstać bo to nie ma tym polega. Może faktycznie spróbuj pogadać. 25dc to trochę zbyt wcześnie na test choć mi już wychodziły słabe krechy. Pokaż test może jest cień cienia :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom



Wczoraj i dzisiaj jakiś cień wyszedł delikatny, ale na zdj nie chce sie ukazać. Ale te cienie nie biorę na serio bo dwa razy tak było i były nici z tego :-(

W 1 teście to cień był tylko bardzo na lewej stronie hehe - także jak pisze nie myśle, aby to coś zwiastowało.

Tylko nad tym duphastobem sie zastanawiam czy jutro brać dalej czy odstawić tak jak mówiła dr
 
reklama
...
 

Załączniki

  • IMG_4435.JPG
    IMG_4435.JPG
    948,6 KB · Wyświetleń: 139
@marc faktycznie tu nic nie widać. Ale to nic nie znaczy może być za wcześnie. Jeśli kazał odstawić to tak zrób :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój co prawda pije od święta. Ale potrafi mi zajsc za skórę :-/. Kochana nie wiem czy rozmowa tu pomoże. Powiem tobie z własnego doświadczenie jeśli mój chłop miałby pić w dzień dzień to wolałabym być sama. Czasami nie odbierz tego tak że masz się z nim rozstać bo to nie ma tym polega. Może faktycznie spróbuj pogadać. 25dc to trochę zbyt wcześnie na test choć mi już wychodziły słabe krechy. Pokaż test może jest cień cienia :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom



Zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam wychodząc za mąż.. Kocham go, ale jest mi cholernie żal ...

Wyszłam z założenia po wcześniejszym razie, ze nie będę mu nic mowić jak wypije to sobie częściej pozwalał
 
Zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam wychodząc za mąż.. Kocham go, ale jest mi cholernie żal ...

Wyszłam z założenia po wcześniejszym razie, ze nie będę mu nic mowić jak wypije to sobie częściej pozwalał
A może jemu nie zależy? Sama wiesz jacy są faceci :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Ci że bardzo Ci współczuję.nie wiem czy dałabym radę żyć z kimś kto pije za dużo.mam to szczęście ze moj wogole nie pije mi chyba że ja to poproszę żeby się ze mną napil winka czy piwka[emoji4]musisz się dobrze zastanowić czy dasz rade to wszystko udźwignąć...jesteśmy z Tobą kochana[emoji8]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
W dupie mam to wszystko :-(
Hej kochana. To faktycznie jest problem :(. Ja tez nie wierze w nawrócenie alkoholika. Przyko mi, ale mam kolegę który właśnie rozstał się z żoną. Pil byl na odwyku. Nawet pomagał innym z tym problemem, ale znowu zaczął pić. Teraz wygląda jak menel. Szkoda chłopaka.
U mnie 13dc i nic nie zwiastuje owu :(. M już zdrowy także rano poddziałane. Bylismy na spacerze a teraz siedzimy w domku i wcinamy pizze.
 
Moj np lubil sobie wypic piwo bez okazji jak sa upały, chociaz wiedział ze ja jestem alergicznie nastawiona do alkoholu. Ale odkad wie ze alkohol pogarsza plemniki to nie pije. Az szuka wymowek zeby sie ze znajomymi nie spotykac bo nie bedzie mogl sie wykrecic od picia. Wiadomo ze nie zawsze mu sie uda i 2 piwa ze znajomymi czy wino wypije. Ale sam w domu juz nie pije.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My już na miejscu

A Tak wyglądam :)

Zobacz załącznik 808293

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale Ty piękna jesteś :)


Cześć Kochane :-*

Puściutko tutaj :-)

Dzisiaj jest moj 25dc i do dzisiaj łykam duphaston - niby jeżeli by sie okazało, ze jest ciąża łykać go dalej, ale w ciąży nie jestem. Test ciążowy robiłam dzisiaj, ale to jest za wcześnie .... ale i tak nie liczę na żaden cud.


Po prostu jak ja mam zajść w ciaze łykając witaminy itd, a moj M pije... znowu ma fazę .... codziennie coś... nie upija sie wiadomo - ale to jakaś okazja, a to piwko, a to ktoś przyjedzie, a to jego ojciec, a to sasiad, a to praca.... mam tego dosyć!!
Dzisiaj mam szkole na 14 i wolałam jechać do niej tyle godzin wcześniej by nie musieć patrzeć sie jak śpi.
Na dodatek z pracy wrócił o 5 rano !!!!
Ehhh, kochana..już Ci pisałyśmy na ten temat... Musisz coś z tym zrobić, jakieś konkretne działania podjąć, bo to zabrnie w złą stronę... Już jednego męża palanta miałaś, nad drugim musisz spróbować zapanować... Tulę :*


Sorry kochanie, ale ja nie będę delikatna jak @mfifi04 , napiszę wprost! Chcesz być szczęśliwa, mieć kiedyś szczęśliwe dziecko??? Zostaw go. Nie wierzę w nawrócenie alkoholika. Ja straciłam 10 lat życia, a na koniec zgotował mi takie piekło, że nie napiszę na forum... To był dobry, troskliwy, kochający facet, dopóki nie puszczały hamulce i wtedy szedł na całość. Moja córka była chroniona przed świadomością, że jej ojciec to alkoholik. Nie zdawała sobie sprawy, że pije. Wracał w nocy, kiedy spała. Miała 7 lat jak się rostaliśmy, 8 jak rozwiedliśmy. Wtedy poznała prawdę, bo hamulce puściły... Którejś nocy, gdy stałam w oknie i płakałam, moja córka przydreptała do mnie i powiedziała "mamusiu, czemu stoisz w oknie, przecież już nie musisz wyglądać na tatusia, możesz spać spokojnie. On już nie wróci pijany do naszego domku, pójdzie do innego." Zrozumiałam, że niejednokrotnie musiała słyszeć powroty "tatusia" do domu. Długo nie mogła zrozumieć, dlaczego o niej nie pamięta, nie odwiedza.. Nigdy mu tego nie wybaczy...
Marcjanno jesteś piękną kobietą, nie marnuj czasu i życia na nieodpowiedniego faceta.
Przepraszam ale ja tak myślę...
Niestety popieram... Musisz coś zdziałać, bo może skończyć się podobnie...

My dzisiaj jeszcze u teściów, wieczorem wracamy. Dzisiaj takie słońce, że już sobie nogi spieklam, a mały ramiona, bo od rana.ma dworze siedzimy. Dzieciaki zjeżdżają zw zjeżdżalni do basenu, więc radość max :)

M dziś wrócił o 1 20 do domu, narąbany, powiedział tylko że jest dzisiaj "aligator Michał" (to tak odnośnie aligatora Bogdana - jakbyście stand up oglądały, na you tubie można luknąć) i śpi w salonie, porozmawiamy rano. I tyle go widziałam [emoji14]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry