reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Paraplu o matko kochana [emoji15] [emoji33] [emoji33] współczuję... Ja się nie znam, ja jestem hardkorem i opalam się na olej Kujawski [emoji23]

cbpregz2ljqjsg03.png
 
reklama
Uu wspolczuje uczulenia, moja przyjaciolka z podstawowki je ma i wiem jak sie meczyla zawsze latem :(

Ogolnie tez jestem blada jak nieszczescie. Zima ide ze 2 razy na solarium bo roie sie tak blada, ze ludzie sie mnie pytaja czy jestem chora i czy dobrze sie czuje [emoji23]




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Dostałam je jakieś 4 lata temu. Wysyłam z morza i cała skóra mnie swędziała. Patrzę a tam same place. Trafiłam na fajnego alergologa. Mam zapisane leki. Biorę je przed wejściem na słońce:-/ pomagają

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie... Nic niewiadomo... nawet nie chcę sobie wyobrażać co musi czuć... ech.[emoji26]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Straszne to. Nie mam instagrama, ale na fb czytam jej wpisy. Myślałam że najgorsze juz za nią. Bo już raz była w szpitalu i tez nie było wesoło. Jakie to k... nie sprawiedliwe. Dlaczego człowiek nie może cieszyć się ciąża. Od momentu 2 kresek tylko lek i niepokój... I żadnych gwarancji na szczęśliwe zakończenie. Jest mi strasznie smutno ale jeszcze bardziej jestem zła.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Hej ja cały weekend w rozjazdach i w wolnej chwili Was podczytywalam. Dobrze że jakoś dużo nie było pewnie każda korzystała z przepięknej pogody.

Straszne z mama ginekolog to takie nie sprawiedliwe- połowa ciąży masakra.

Ja melduję że równe 14 dni od owulacji przyszla @. W końcu się skończył 79 dniowe cykl. Uff...
@Lanvin kolejna @ 3.07.
 

Załączniki

  • _20170528_212816.JPG
    _20170528_212816.JPG
    86,8 KB · Wyświetleń: 98
Po prostu jak ja mam zajść w ciaze łykając witaminy itd, a moj M pije... znowu ma fazę .... codziennie coś... nie upija sie wiadomo - ale to jakaś okazja, a to piwko, a to ktoś przyjedzie, a to jego ojciec, a to sasiad, a to praca.... mam tego dosyć!!
Dzisiaj mam szkole na 14 i wolałam jechać do niej tyle godzin wcześniej by nie musieć patrzeć sie jak śpi.
Na dodatek z pracy wrócił o 5 rano !!!!

Bardzo mi przykro ze taka sytuacja. Ja w domu mam cos hmm no nie wiem podobnego, moj M prawie codziennie piwkuje, wieczorem gdy mlody idzie spac ja ide do sypialni na laptopa a on gra z kolegami po sieci na play station i do tego piwkuje :/ juz nie raz mowilam mu ze nie musi sie upijac zeby byc alkoholikiem ale dla niego to jest wszystko normalne! On pochodzi z takiej rodziny gdzie po prostu lubia alko chociaz naprawde nikt uzalezniony nie jest. Jak mojemu tak nagadam to potrafi nie pic wiec nie jest z nim najgorzej , ale wypic piwko lubi i tego wiem ze nie zmienie.
Moj nie wychodzi z kolegami, nie upija sie, nie wraca nad ranem, nie awanturuje sie, po prostu piwkuje. Wiec ja jakos do tej sytuacji sie przyzwyczailam i wiem ze on naprawde problemu nie ma.
A Ty najlepiej znasz sytuacje jak to u Was czy tez u Niego raczej , wyglada i musisz ocenic sytuacje czy to juz jest problemowo!

Ale Ty piękna jesteś :)

:zawstydzona/y::zawstydzona/y:dziekuje, az sie zarumienilam :) :laugh2::laugh2::laugh2:

@Windy91 @M2b dziewczyny masakra :( :( W takich sytuacjach nie wiadomo co powiedzieć... i pada pytanie, czy ja mam szansę, czy to ma sens...?

Tez o tym nie slyszlam jeszcze :( straszne! I moja pierwsza mysl: jak mam donosic ta ciaze skoro nawet pani ginekolog swoje dzieciatko stracila :(

Dziewczynki bylismy na spacerze, wial fajny wiaterek i nie czulismy, ze slonce jest takie mocne. Tak poparzylam sobie ramiona, ze od 3 godzin siedze z zimnymi okladami na rekach, zdjac ich nie mobe bo z bolu nie wytrzymuje :( uwazajcie bo ta zdradliwa pogode i stosujecie filtry.
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png

O jaaaa Rzczywiscie sie spiekla! Ja tak sie zalatwilam w niedzile na tym mistrzostwach z pierszej pomocy, bylo bardzo zimno wiec strasznie zmarzlam, potem wyszlo slonce wiec sie z niego nie ruszlam bo sie grzalam, ale nadal byl bardzo zimny wiatr, wiec zjaralam sobie nos, dekold i... przedzialej na glowie!!!!!!!!! pierwszy raz w zyciu! Nie wiem co z tym sloncem w tym roku! juz mi z nosa zeszla skora, z dekoltu tez a dzis ja sie na komunie szykuje a ja mam cale biale wlosy , tak mi sie sypala skora ze szok :(

no i wczoraj na festynie znow spieklam ramiona a dzis poprawilam stojac dwie godziny pod kosciolem :/

A komunia ok spoko, tylko wrocilam zmeczona. I pobolewa mnie brzuch i juz sie stesuje :(

a teraz jeszcze musze sie spakowac i jutro o 4 pobudka bo wycieczka do Łodzi mnie czeka!
 
Dostałam je jakieś 4 lata temu. Wysyłam z morza i cała skóra mnie swędziała. Patrzę a tam same place. Trafiłam na fajnego alergologa. Mam zapisane leki. Biorę je przed wejściem na słońce:-/ pomagają

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja uczulenia nie mam, ale jestem po usunięciu raka skóry. Tez nie mogę na słońce, też nieraz się mnie pytają czy w mąkę wpadłam czy co. Dopiero jak powiem dlaczego nie mam pięknej brązowej opalenizny to robi się im głupio.

1usavcqgt1dml95x.png
 
@Windy91 [emoji23][emoji23][emoji23] Ty to dobra jestes [emoji23]

@mfifi04 kurcze ale porazka, ze Cie na "starosc" jakas alergia zlapala. Mialam sporo alergii za dziecka ale z prawie wszystkich wyroslam.

@Magda36 tez myslalam, ze juz jest po kryzysie. Pisala, ze nadal ma problemy ale kurcze, nie spodziewalam sie, ze straci synka juz w tak zaawansowanej ciazy :(

@Agatysia1 kuzwa przykro mi :( chociaz tyle, ze dlugosc cyklu normalna, szybciej kolejna szansa przyjdzie.

@Flower haha przedzialka to sobie jeszczy nigdy nie opalilam [emoji23]
Wslipczuje bo wiem, ze to nic przyjemnego, mnie ramiona strasznie bola :(

@Magda36 lo kurcze skad Ci sie to dziadostwo wzielo? Szybko zauwazylas?

Jak myslicie, chyba wystarczy, nie? Teraz czekanie...nie lubie tak czekac :p

1496001286-aaaaaa.jpeg



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ja uczulenia nie mam, ale jestem po usunięciu raka skóry. Tez nie mogę na słońce, też nieraz się mnie pytają czy w mąkę wpadłam czy co. Dopiero jak powiem dlaczego nie mam pięknej brązowej opalenizny to robi się im głupio.

1usavcqgt1dml95x.png
No właśnie. Widzę że się rozumiemy. Raka skóry? Kurcze poważna sprawa

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@M2b straszne :( to nie powinno sie dziac, to jest za okrutne :(

@NeSSi chlodze, smaruje, chlodze, smaruje i tak w kolko. Strasznie sie mecze :(

1495997895-aaaaaa.jpeg



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Bidulo ale Cię spalilo [emoji33]

@Paraplu ja zawsze używam filtr 50. Mam uczulenie na słońce :-/ zawsze zazdrościłam opalenizny. A ja taka blada :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam uczulenie. Wyjdę chwilę na słońce u już takie małe czerwone kropki wszędzie [emoji26] a zawsze byłam na brązowo opalona[emoji26]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry