reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@arrow92

Kolor bedzie uniwersalny, pasuje do pokoju dla chlopca i dla dziewczynki :)
Widzialam go na zywo i jest cuuudny. Z dodatkami z kolorze bialym i naturalnym drewnem ahhh [emoji7] i nawet mam juz wybrane obrazki na sciane [emoji85]
1495827239-aaaaaa.jpeg


Rany az sie zarumienilam jak czytalam [emoji16]gdzie ja ksiazke mam pisac, ksiazke sie pisze jak sie ma cos do powiedzenia a ja to mam wrazenie, ze same kocopoly wypisuje [emoji85][emoji23] i serio juz nie raz podziwialam, ze Wam sie chcialo czytac moje epopeje narodowe bo jak sie rozpisze to wychodzi z tego rozprawka jak na maturze [emoji23]tak czy siak, dziekuje za takie przemile slowa! W zyciu bym sie nie spodziewala, ze dostane taki komplement [emoji173]juz 3 razy czytalam i obrastam w piorka za kazdym razem [emoji5]

@Kurcia cicho, za ladna pogoda by siedziec z nosem w ekranie.
Ja teraz siedze z telefone bo leze dbam by plemniczkom bylo przyjemnie :) taki tescior mi po pracy wyszedl [emoji1377]
1495828221-aaaaaa.jpeg


@Flower nie przejmuj sie Kotus, zobaczysz, ze jak zacznie Ci brzuszek rosnac to sie mama nie bedzie mogla doczekac a jak wezmie na rece to sie zakocha na amen :)
Moze z tego dnia wez dla siebie reakcje rodziny meza a reakcje mamy zostaw w poczekalni i wez dopiero ta reakcje ktora Coebie ucieszy. Moze za kilka dni czy tygodni ja dostaniesz i zachowasz w pamieci. Ta dzisiejsza pusc w niepamiec, poczekaj na ta wlasciwa :)

@judytka777 no tak bo 3 to patologia ma tylko [emoji12]a teraz patalogia i chytrusy na 500+

@marc jak jestes balonik to wdechnij sobie troche helu i idz na dwor na spacer sie w chmurach ;)




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]



Tiaa :-) a z chęcią bym sobie tak polatała w powietrzu :-)
Nawet nie wiem czy ten Hel do czegoś byłby potrzebny bo i bez tego teraz dałabym spokojnie radę :-D
 
reklama
Wiesz co, obleciałam ostatnio 5 ginekologów i jakieś ale były do moich 40 lat, a nie do 96 kilo ;)
Mi od razu po badaniu powiedział że trzeba spaść z wagi. Szczególnie że nie było problemu z zajściem a z utrzymaniem [emoji20] zobaczymy jak to będzie kochana dziękuję za wsparcie bardzo [emoji8] szkoda mi tracić czasu ale mogłam wcześniej myśleć o tym jak wpierdzielalam ciasteczka i kebaby [emoji20]
Działka, działeczka, wiocha, wioseczka :D :D lalalala :D bosz, jaka ja jestem szczęśliwa od dwóch godzin :D :D :D
Zazdraszczam. Ja do robót ogrodowych jestem ostatnia ale bym posiedziala trochę w ciszy i spokoju. Tęsknię już za moja rodzinna wiocha, za tym żabim śpiewem, bocianami i cisza [emoji20]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki jesli ktoras ma problem z sucha skora to cala soba polecam olej kokosowy! Przez lata nie moglam sobie poradzic z sucha skora na lydkach a po tygodniu smarowania sie wieczorem mam tak gladka skore jak nigdy wczesniej w zyciu [emoji7]ciagle sie glaskam po nogach, buzi, rekach [emoji23]
Polecam :)

Dobrze, ze mnie K zbalamucil zaraz po pracy bo kuzwa weekend a on od godziny spi na kanapie a ja mam randewu z Housem...ehh.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki jesli ktoras ma problem z sucha skora to cala soba polecam olej kokosowy! Przez lata nie moglam sobie poradzic z sucha skora na lydkach a po tygodniu smarowania sie wieczorem mam tak gladka skore jak nigdy wczesniej w zyciu [emoji7]ciagle sie glaskam po nogach, buzi, rekach [emoji23]
Polecam :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dobrze wiedzieć a jak myślisz ma skórę stóp a dokładnie kostki też by się nadał ? Mam teraz strasznie suchą właśnie w tych okolicach i gdzie można to kupić bo się nie orientuje ?
 
Dobrze wiedzieć a jak myślisz ma skórę stóp a dokładnie kostki też by się nadał ? Mam teraz strasznie suchą właśnie w tych okolicach i gdzie można to kupić bo się nie orientuje ?

Pewnie zalezy jak bardzo masz sucha skore. U siebie widze ogromna roznice.
A kupisz w spozywczym. Olej nierafinowany pachnie kokosem, rafinowany jest bezzapachowy.
Jesli nie sprawdzi sie na Twojej skorze to mozesz wziac go do smazenia.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Mój to z kolei je bardzo dużo, najgorzej u babci, ile my mamy awantur za sobą...każdego dnia kupuje mu soki, Frugo, wodę smakową, daje słodycze... Żadne tłumaczenie nie pomaga, bo słyszę, że "lubi", albo "dziecko musi spróbować", no k**, spróbować raz na jakiś czas owszem, ale codziennie?! I nie przegadasz... Mimo to lubi warzywa i owoce, więc tego je sporo, ale jest bardzo chudy. Mamy problem ze spodniami, bo jak na długość są dobre, tak w pasie najlepiej jakbym mu kupowała na 104, a nie 134...



Ciocia uwielbia [emoji7] [emoji7]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak ja upominam chrzesnice mojego, że ma chipsów nie jeść (2latka), bo to nieezdrowe, to teść naa to: Jedz malutka jakk Ci smakuje jedz...
A do mnie: najwidoczniej jej organizm tego potrzebuje...

Jasne kur**!
A mój codziennie potrzebuje kebaba, i co, mam żreć?
U nas będzie wojna totalna czuję...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny mam pytanie do tych które zazywają wiesiołka. 1 mc go zażywałam i zauważyłam ze w tym mc nie miałam w ogóle sluzu płodnego, czy któraś z Was tak miała? Nigdy wcześniej tak nie miałam.
Ja nigdy po nim nie miałam, stosowalam 3 miesiące i przestałam

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry