reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Paraplu a jaak nogi po zabbiegu? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Cudow po 1 zabiegu nie ma. Bryczesy sa ewidentnie mniej ubite, takie miekkie sie zrobily :) obwod bez zmian. No ale czytalam, ze na efekt potrzeba minimu 4 zabiegi ale i tak sie ciesze bo widze roznice dotykajac :)


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Obstawiam sterydy, które brał na astmę - bo nic innego mi do głowy nie przychodzi. Tarczycę ma ok :/ Waży 38 kg przy 136 :/
Nie jest tak źle z ta wagą. Ale wiadomo lepiej za wczasu zapobiegać.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Przepiekny!!!!!!!!!!!! :)



tez jestem ciekawa kolorystyki :)
My w czerwcu mamy zapnanowane malowanie wiec czeka mnie troche pracy :)


No wlasnie tak tez cos mi sie wydaje ze za cicho i spokojnie tu :) chyba Dziewczyny juz weekenduja :)

A my bylismy dzis u rodzicow, no i powiedzielismy :) Najpierw bylismy u moich i powiem szczerze ze przykro mi sie zrobilo, mama powiedziala no ok to teraz zeby tylko wszystko bylo dobrze i skonczyl sie temat :( U mojego M wiedzialam ze wszyscy beda szczesliwi i od razu najchetniej cala rodzine by obdzwonili! A to tylko powiekszylo moj smutek zwiazany z reakcja moich :/
Ale ta reakcja wcale nie oznacza ze się nie cieszą. U mnie też było tylko no to gratulacje. Tez było mi przykro. Nawet jak juz byłam w 20 tyg i dzwonił ktoś z daleka rodzice nie chwalili się ze będą dziadkami. A teraz już wiem że to było tak trochę asekuracyjnie. Chyba też bali się głośno cieszyć. Będzie dobrze.[emoji110][emoji110][emoji110]

1usavcqgt1dml95x.png
 
Witam z rana :)

No moja mama napewno trochę się martwi, tata jakoś nigdy wylewny nie był więc się nim nie przejmuje :) u niego to wiem ze będzie nowe oczko w głowie :) u mamy pewnie też, tylko musi oswoić się z tą myślą :)

A ja już wstaje, w sobotę o tej nie ludzkiej porze [emoji23][emoji23][emoji23]
Chce z rana ogarnąć trochę Mieszkanie bo potem cały dzień zalatany, najpierw festyn w szkole, potem paznokcie robię koleżance na jutrzejszą komunię a potem bierzmowanie, jakos dam radę [emoji3]

U mnie od rana pięknie i słonecznie więc przesyłam Wam też tego słońca [emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274]
Miłego dnia :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc laski! Pozdrawiam z Lodzi. Moj na studiach a ja jezdze tramwajami i zwiedzam :) ktoras z Lodzi? gdzie sie polecacie wybrac? Musze cos z soba zrobic do 16...
Ja to przytylam ostatnio. Co prawda zawsze mialam niedowage bo przy 175 cm przez wiele lat wazylam 54kg. Teraz waze 58 i o ile waga dla tego wzrostu jest dobra to przytylam nie z miesni tylko tluszczu glownie na brzuchu od syfnego zarcia i braku ruchu. Trzeba sie w koncu zaczac ruszac. 2 mies od operacji mijaja to chyba juz mozna.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki jesli ktoras ma problem z sucha skora to cala soba polecam olej kokosowy! Przez lata nie moglam sobie poradzic z sucha skora na lydkach a po tygodniu smarowania sie wieczorem mam tak gladka skore jak nigdy wczesniej w zyciu
emoji7.png
ciagle sie glaskam po nogach, buzi, rekach
emoji23.png

Polecam :)

Dobrze, ze mnie K zbalamucil zaraz po pracy bo kuzwa weekend a on od godziny spi na kanapie a ja mam randewu z Housem...ehh.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Moj i wieczorem i dzisiaj rano zadziałał. A teraz śpi. Chyba mu energii zabrakło haha. Milego dnia dziewuszki :)
 
reklama
Do góry