reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja mam prolaktyne 45 i wizyte w poniedziałek :). Napisze po wizycie. Zawsze to dzień przed hehe.
@basia89 dobry jest ten twoj m. Moze to znak;))
Dzięki, będę czekać z niecierpliwością :) Moja teściowa jest położną i już wstępnie rozmawiała z moją gin, że będę miała zapisany bromergon. Ale trochę się boje, bo czytałam, że ma dużo skutków ubocznych.
 
@Bulbasek ale juz duzy! Szalenstwo jak ten czas leci!

A ja znow sie za bardzo nakrecilam na luty i sie ostro zrugalam bo za bardzo przezywam to wszystko. Chociaz tyle, ze mi ten remont sporo czasu glowe zajmuje. K ma jutro zrobic ostatnia elektryke [emoji7]i jak zagipsuje wszystko to o matko kochana, nie bedzie juz pylu w calym domu [emoji33][emoji7][emoji173]
Hmm a moze i bedzie bo drzwi musze przygotowac pod malowanie bo jak juz wspominalam, przylaciel K zaoferowal sie ze pomaluje nam wszystkie za darmo!!! [emoji33][emoji7] nawet za farby nie bedziemy placic bo mu zostaly po poprzednim zleceniu. Oł jeah! Nawet nie wiecie jaka to dla nas pomoc finansowa. Zostanie wtedy tylko podloga do kupienia, pomalowanie pokoju dla dziecka (juz wybralam kolor [emoji23][emoji85]) i koniec remontu [emoji33][emoji173][emoji7]
Zostanie jedynie urzadzanie a to juz mozna na spokojnie i powoli robic bo to tak nie przeszkadza jak rozwalona sciana czy cuchnaca farba.

Ale se pogadalam [emoji23] to powinnam pisac na forum murator a nie na babyboom [emoji23]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny mam pytanie do tych które zazywają wiesiołka. 1 mc go zażywałam i zauważyłam ze w tym mc nie miałam w ogóle sluzu płodnego, czy któraś z Was tak miała? Nigdy wcześniej tak nie miałam.
 
@Bulbasek ale juz duzy! Szalenstwo jak ten czas leci!

A ja znow sie za bardzo nakrecilam na luty i sie ostro zrugalam bo za bardzo przezywam to wszystko. Chociaz tyle, ze mi ten remont sporo czasu glowe zajmuje. K ma jutro zrobic ostatnia elektryke [emoji7]i jak zagipsuje wszystko to o matko kochana, nie bedzie juz pylu w calym domu [emoji33][emoji7][emoji173]
Hmm a moze i bedzie bo drzwi musze przygotowac pod malowanie bo jak juz wspominalam, przylaciel K zaoferowal sie ze pomaluje nam wszystkie za darmo!!! [emoji33][emoji7] nawet za farby nie bedziemy placic bo mu zostaly po poprzednim zleceniu. Oł jeah! Nawet nie wiecie jaka to dla nas pomoc finansowa. Zostanie wtedy tylko podloga do kupienia, pomalowanie pokoju dla dziecka (juz wybralam kolor [emoji23][emoji85]) i koniec remontu [emoji33][emoji173][emoji7]
Zostanie jedynie urzadzanie a to juz mozna na spokojnie i powoli robic bo to tak nie przeszkadza jak rozwalona sciana czy cuchnaca farba.

Ale se pogadalam [emoji23] to powinnam pisac na forum murator a nie na babyboom [emoji23]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jaki kolor wybrałaś do pokoju dziecka? Ja już mam właśnie zrobiony pokoik który czeka na małe bejbi (tzn tylko ściany i podłoga ) ciekawa jestem jak to wyglada u Was?

Pisz pisz kochana ja lubię Cię czytać od samego początku :) może powinnaś pomyśleć o napisaniu książki? Albo jakiś blog lifestylowy? Mogę się założyć ze zdecydowana większość staraczek lubi Cię czytac a nawet motywować się Twoimi postami :) masz lekka rękę do pisania mówię Ci [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry