reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczynki jesli ktoras ma problem z sucha skora to cala soba polecam olej kokosowy! Przez lata nie moglam sobie poradzic z sucha skora na lydkach a po tygodniu smarowania sie wieczorem mam tak gladka skore jak nigdy wczesniej w zyciu [emoji7]ciagle sie glaskam po nogach, buzi, rekach [emoji23]
Polecam :)

Dobrze, ze mnie K zbalamucil zaraz po pracy bo kuzwa weekend a on od godziny spi na kanapie a ja mam randewu z Housem...ehh.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Oooo to spróbuje [emoji4][emoji4]
Ja używam olejek migdałowy naturalnie tłoczony od początku ciąży i skóra tez jest mięciutka i pachnąca, używałam go na rozstępy i o dziwo w pierwszej ciąży nic nie miałam . Tego twojego tez spróbuje [emoji108]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Dobrze wiedzieć a jak myślisz ma skórę stóp a dokładnie kostki też by się nadał ? Mam teraz strasznie suchą właśnie w tych okolicach i gdzie można to kupić bo się nie orientuje ?

Ja stopy najpierw trochę wydrapie a potem używam kremu scholl na suche i popękane pięty i nawet działa , tyle ze trzeba powtarzać . Jak chcesz jakaś tańsza wersje to ja mam tez krem taki fioletowy z avonu i u mnie tez działa tylko wiadomo każda piętka inna [emoji23]

232685b45d8e83617e49f90554415a66.jpg



16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Hejka, jedziemy właśnie na Smerfy [emoji3]
Mnie też ostatnio chandra trzyma. Staram się już chyba siedem miesięcy, strasznie długo jak dla mnie. Podziwiam Was staraczki, które staracie się po dwa, trzy lata czy dłużej. Ja nie dam rady tak długo. Daje sobie czas do końca roku i wracam do tabletek. Odkąd się staram wyglądam jak kupa [emoji853] Pryszcz na pryszczu, nawet na szyi [emoji33] tyję i chudnę na przemian. Ciągle liczę dni cyklu i ciągle czekam, to na płodne, to na @. Masakra normalnie. Powoli wysiadam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie przejmuj się kochana.ja wiem ze jak zajde w ciążę to wszyscy będą mieć jakieś ale..
U mnie to 3 dziecko więc wyobraź sobie reakcje[emoji30] to nic ja tak pragne dziecka ze mnie to nie obchodzi.najważniejsze żebyś Ty i twój byli szczęśliwi.pokochają malenstwo jak tylko je zobaczą[emoji4] nie zamartwiaj się [emoji8]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Rodzina potrafi odkręcić śrubkę! Ja przy tej ciąży od teścia usłyszałam, ze nie wystarczy urodzić trzeba tez wychować, nie wspomnę jak sie poczułam, jak do tej pory mi przykro. A mój Tata czekał na dziewczynkę a, że jest chłopak to stwierdził, ze jak musi byc to i sie wychowa.[emoji55]

Ja sie cieszę za wszystkich i wbrew wszystkim.
Nie martw sie może jeszcze radość u Twoich dojrzeje, może potrzebują czasu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rodzina potrafi odkręcić śrubkę! Ja przy tej ciąży od teścia usłyszałam, ze nie wystarczy urodzić trzeba tez wychować, nie wspomnę jak sie poczułam, jak do tej pory mi przykro. A mój Tata czekał na dziewczynkę a, że jest chłopak to stwierdził, ze jak musi byc to i sie wychowa.[emoji55]

Ja sie cieszę za wszystkich i wbrew wszystkim.
Nie martw sie może jeszcze radość u Twoich dojrzeje, może potrzebują czasu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za dobre slowo[emoji4]ciągle sobie powtarzam że to moje życie i bardzo pragnę dzidziusia.
U mnie słoneczko na przemian z chmurami.jedziemy właśnie poogladac syna na zawodach.miłego dnia


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry