reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ten cykl i kilka kolejnych chyba [emoji20] niestety przez wypad do Polski nic mi nie spadło. A z taką nadwaga (chyba nawet otyłość juz) ciężko zrzucić szybko i zdrowo coś. Zapisze się na siłkę i zobaczę jak to będzie. Trochę się podlamalam bo jak moja otyłość spowodowała poronienie [emoji22]
A Tobie kochana jak idzie z dieta?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ostatnio kiepsko :( jakoś nie mam mocy od ponad tygodnia, żeby stać przy garach :( po pracy często wychodzę z małym na rower lub hulajnoge i wracamy wieczorem, także różnie bywa, ale śmieci staram się nie jeść. Waga stoi na 58,5 od dwóch tygodni.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ostatnio kiepsko :( jakoś nie mam mocy od ponad tygodnia, żeby stać przy garach :( po pracy często wychodzę z małym na rower lub hulajnoge i wracamy wieczorem, także różnie bywa, ale śmieci staram się nie jeść. Waga stoi na 58,5 od dwóch tygodni.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
ja przestałam od soboty jesc gluten... miałam przez jakiś rok przewlekłe biegunki i bóle brzucha, od reki ustapiło.
, mogło tez być przyczyna poronień, jutro ide na szczegółowe badania na nietoleracje pokarmowe i zbadac jelita.
 
Ostatnio kiepsko :( jakoś nie mam mocy od ponad tygodnia, żeby stać przy garach :( po pracy często wychodzę z małym na rower lub hulajnoge i wracamy wieczorem, także różnie bywa, ale śmieci staram się nie jeść. Waga stoi na 58,5 od dwóch tygodni.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale Ty kochana chudzinka jesteś a ja taki kloc. U mnie powinno w sumie szybciej schodzić. Ale byliśmy w Polsce i się nie chciało dietowac. I jakoś niby motywacja jest ale jak ja pomyślę że trzeba odłożyć starania znowu na dlugi czas to mi się nic nie chce [emoji22] [emoji22] [emoji22]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
cudowne krechy :)gratulkacje jeszcze raz
@basia89 hahaha ale się naśmiałam z tego pomysłu mężą :)

Witam się z kawką dziś 24 dc, mam nadzieje ze już nie spadnie :)
Zobacz załącznik 808062

Kurcze tyle jajek miałaś ze musi chociaż jedno zatrybic. 3 mam mocno kciuki za Ciebie:)


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@M2b czeeeesc :) fajnie, ze jestes [emoji8]

Tak na szybko bo lece do pracy. Testy owu sie ruszyly [emoji1377] ostatnio kilka dni takie same bladziochy byly a dzisiaj jest ciemniejszy [emoji1377]

Do napisania pozniej [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To działajcie :)
Ostatnio kiepsko :( jakoś nie mam mocy od ponad tygodnia, żeby stać przy garach :( po pracy często wychodzę z małym na rower lub hulajnoge i wracamy wieczorem, także różnie bywa, ale śmieci staram się nie jeść. Waga stoi na 58,5 od dwóch tygodni.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Musze się zmusić żeby zacząć wychodzić na dwór nie mam dzieci to i motywacji nie mam, ale szkoda takich pięknych dni :)
 
reklama
@M2b czeeeesc :) fajnie, ze jestes [emoji8]

Tak na szybko bo lece do pracy. Testy owu sie ruszyly [emoji1377] ostatnio kilka dni takie same bladziochy byly a dzisiaj jest ciemniejszy [emoji1377]

Do napisania pozniej [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To do dzieła kochana [emoji123]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry