reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No tak był spadek - ale sugerowałam się poprzednim cyklem i całkiem inaczej to wyglądało - od 10 dpo temperatura spadała stopniowo. A tu raz w dół raz w górę [emoji14] Czyli wychodzi że każdy cykl jest inny :) No nic czekam grzecznie na @ i niech zaczyna się nowy (mam nadzieje krótszy ) cykl :) Mój T już się chyba lepiej dziś czuje to go zmolestuje jeszcze przed @ :p
Kochana u mnie 3 cykle temu temperatura zaczęła spadać 23 dni przed @, 2 cykle temu spadła dwa dni przed, a w tym cyklu 1 dzień przed...także widzisz...



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A to mój dzisiejszy test :) :) :)

Zobacz załącznik 808052

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
cudowne krechy :)gratulkacje jeszcze raz
@basia89 hahaha ale się naśmiałam z tego pomysłu mężą :)

Witam się z kawką dziś 24 dc, mam nadzieje ze już nie spadnie :)
upload_2017-5-26_8-50-50.png
 

Załączniki

  • upload_2017-5-26_8-50-50.png
    upload_2017-5-26_8-50-50.png
    114,4 KB · Wyświetleń: 504
Dzień dobry kobietki! Ja już wróciłam z Polski. W lipcu muszę pójść do endokrynologa bo ginekolog mi powiedział, że te ft4 jest wysokie i on nie wie co z tym zrobić. A tak poza tym, że powinnam schudnąć (co sama wiem niestety [emoji22] ) to powiedział, że wszystko jest ok. Mówił też że mam przewagę nad kobietami po zabiegu bo u mnie wszystko samo wrócilo do normy bez żadnej ingerencji. Jeszcze wit d koniecznie do suplementacji bo jest poniżej poziomu. I powiedział, że można działać już. Chyba chce trochę zrzucić narazie bo jak to może znowu zaszkodzić to bym sobie nie wybaczyla.
@siwa84 tak strasznie mi przykro jak byś chciała pogadać to pisz śmiało.

@Flower gratulacje! Piękne kreseczki.
@StorAnia spa dla pipki [emoji23]
@Lanvin no normalnie nie wierzę w ten okres. Wykres super a tu takie rzeczy...
@basia89 ten Twój mąż ma inwencję [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry kobietki! Ja już wróciłam z Polski. W lipcu muszę pójść do endokrynologa bo ginekolog mi powiedział, że te ft4 jest wysokie i on nie wie co z tym zrobić. A tak poza tym, że powinnam schudnąć (co sama wiem niestety [emoji22] ) to powiedział, że wszystko jest ok. Mówił też że mam przewagę nad kobietami po zabiegu bo u mnie wszystko samo wrócilo do normy bez żadnej ingerencji. Jeszcze wit d koniecznie do suplementacji bo jest poniżej poziomu. I powiedział, że można działać już. Chyba chce trochę zrzucić narazie bo jak to może znowu zaszkodzić to bym sobie nie wybaczyla.
@siwa84 tak strasznie mi przykro jak byś chciała pogadać to pisz śmiało.

@Flower gratulacje! Piękne kreseczki.
@StorAnia spa dla pipki [emoji23]
@Lanvin no normalnie nie wierzę w ten okres. Wykres super a tu takie rzeczy...
@basia89 ten Twój mąż ma inwencję [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć kochana :* fajnie, że już wróciłaś :) mam rozumieć, że ten cykl jeszcze odpuszczacie?? Jak Ci idzie z dietą??

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahahha...nieźle :D trochę oblech, sikałaś na to [emoji23] skorzystałaś chociaż z zaproszenia?



[emoji7] [emoji7] [emoji7]



Kochana, spadek dziś u Ciebie był...u mnie w 13 dpo temperatura skoczyła do 37, a kolejnego dnia już spadła do 36,64 i na drugi dzień @ przyszła...Nie ma co się sugerować poniżej 15dpo, jak się utrzymuje wysoko 16-17, to wtedy jest szansa...



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sikam do pojemniczka i ta biała cześć tylko zanurzam ale i tak go opieprzyłam ze mazal moja szminka po tym!!! [emoji38][emoji23]
cudowne krechy :)gratulkacje jeszcze raz
@basia89 hahaha ale się naśmiałam z tego pomysłu mężą :)

Witam się z kawką dziś 24 dc, mam nadzieje ze już nie spadnie :)
Zobacz załącznik 808062

Temperatura piękna! Kiedy testujesz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć kochana :* fajnie, że już wróciłaś :) mam rozumieć, że ten cykl jeszcze odpuszczacie?? Jak Ci idzie z dietą??

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ten cykl i kilka kolejnych chyba [emoji20] niestety przez wypad do Polski nic mi nie spadło. A z taką nadwaga (chyba nawet otyłość juz) ciężko zrzucić szybko i zdrowo coś. Zapisze się na siłkę i zobaczę jak to będzie. Trochę się podlamalam bo jak moja otyłość spowodowała poronienie [emoji22]
A Tobie kochana jak idzie z dieta?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sikam do pojemniczka i ta biała cześć tylko zanurzam ale i tak go opieprzyłam ze mazal moja szminka po tym!!! [emoji38][emoji23]


Temperatura piękna! Kiedy testujesz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chciał Cie zaskoczyć :)

dziś jest dopiero 8 dpo wg OF a wg gina 9/10 dpo przynajmniej tak mówił ze owu najprawdopodobniej będzie w 14,15 dc a OF wyznaczył 16 dc.
jak temp. nie spadnie jakoś drastycznie to zrobie we wtorek a jak nie to wiadomo że @ i nie będę testować.
 
reklama
@Bulbasek dobrze ze Ci przeszło ja na początku drygiej ciąży objadłam się u rodziców i w nocy tez umierałam z bólu żołądka, wzięłam krople i pomogło ale rano od razy zwymiotowałam.
 
Do góry