reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej Kochane :)

Szykuje się na wizytke :) jeszcze muszę odebrać wyniki. Mam nadzieję, ze będę ok :)

@basia89 niezły jajcarz ten Twój M :D pewnie, trzeba na wesoło do tego podejść. Nawet jak szminka ucierpiała :D

@M2b fajnie, ze już jesteś :) nadwaga nigdy nie jest wskazana. Ale na spokojnie. Zapisz się właśnie na siłownię i starajcie się na razie bez spinki wtedy kiedy jest chęć. Moja przyjaciółka to naprawdę konkretną babka pod względem tuszy. Pani ginekolog na jej pytanie o starania odpowiedziala: Najpierw proszę schudnąć i za rok porozmawiamy... bezczelna baba. Miesiąc później zaszła bez problemu w ciążę. Jest już w 21 tc. Dzidzia super się rozwija :)
Dziękuję kochana mi lekarz nie powiedział, że mam zrzucić 20kg i wtedy porozmawiamy. Mówił Tylko żeby była tendencja spadkowa. Zapomniałam zapytać czy ja mogę w ciąży też nie tyle co nie przytyć w ogóle ale schudnąć. Pytałam tylko czy może zaszkodziłam dziecku tym, że na początku ciąży mało jadłam, wymiotowalam i schudłam 4kg. On powiedział, że jedzenie nie jest takie ważne tylko żeby pić i sikac dużo. Zresztą powiedział, że mam dużo zapasów z których dziecko może czerpać. Narazie posuplementuje duża dawkę wit d i zobaczymy. Podobno wit d też pomaga w spalaniu tłuszczu. Może też dlatego mi tak było ciężko schudnąć.
Aha i zapomniałam ze względu na wysoki fibrynogen mam brać w ciąży aapirine 100mg do 20 tyg. Zobaczymy ale narazie chyba odpuszczam ten i pewnie następny cykl też.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kiedy będziesz miała wyniki?



Chudzinka... Nie mogę sobie poradzić z ramionami i z brzuchem :( została mi skóra po ciąży i pod nią tluszczyk i za cholerę nie chce zejść :( musze chyba więcej na zajęcia chodzić ehhh.



Mi też się nie chce :( my dzisiaj po pracy idziemy prawdopodobnie do banku po ofertę kredytową, trochę po znajomości, mamy nadzieję, że dobre warunki dostaniemy :) wieczorem prawdopodobnie jedziemy do teściów, mój chce wyjść z kumplem na miasto...pewnie wróci w takim stanie, zw tylko mnie wkurzy. Jego kumpel rozstał się z dziewczyną w lutym i chce "dojść do siebie", czarno to widzę...





Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
A może właśnie kochana to nie kwestia diety tylko uformowania. Mój mąż mówi, że fitnessy to nic nie dadzą, że to trzeba z ciezarami a on się na tym zna. Ale mnie jakoś odpycha od tych wszystkich sztang itp.
Niunia a może wiosła albo orbitrek do ćwiczeń do domu? Ponoć świetnie redukują wagę...ja kupiłam właśnie dla syna bo niestety ma nadwagę, a wcale nie wcina dużo. Nigdy nie pił kolorowych napojów gazowanych, ani nie jadł czipsów.
Kochana chciałabym ale miejsca w domu nie mam na to [emoji1] siłownia mi jedynie zostaje ale najlepiej właśnie z jakimś trenerem. Niby mąż mógłby mi rozpisać ale ja z nim ćwiczyć nie lubię [emoji6]
A młody czemu tak przytyl. Może hormony? Mojej koleżanki córeczka to waży prawie tyle co ja a jest o połowę nizsza i ma 10 lat ale ona ma problemy duże z hormonami. Czekają na okres żeby coś z tym zrobić. Też nieciekawie [emoji20]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiedy będziesz miała wyniki?



Chudzinka... Nie mogę sobie poradzić z ramionami i z brzuchem :( została mi skóra po ciąży i pod nią tluszczyk i za cholerę nie chce zejść :( musze chyba więcej na zajęcia chodzić ehhh.



Mi też się nie chce :( my dzisiaj po pracy idziemy prawdopodobnie do banku po ofertę kredytową, trochę po znajomości, mamy nadzieję, że dobre warunki dostaniemy :) wieczorem prawdopodobnie jedziemy do teściów, mój chce wyjść z kumplem na miasto...pewnie wróci w takim stanie, zw tylko mnie wkurzy. Jego kumpel rozstał się z dziewczyną w lutym i chce "dojść do siebie", czarno to widzę...





Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
właśnie dzwoniłam do laboratorium i babka powiedziała ze przynajmniej dwa tyg musze teraz jesc gluten bo wynik może wyjść fałszywy i ze lepiej zrobić badanie na celiakie i jak nie wyjdzie to dopiero na nietolerancje jeżeli mi objawy ustapiły po odstawieniu bgluteny
badanie na celiakie jest tansze bo 65 pln a jnietolerancja na 10 produktów w tym gluten kosztuje 110 a w innym labie na 50 produktów 450 pln
 
A może właśnie kochana to nie kwestia diety tylko uformowania. Mój mąż mówi, że fitnessy to nic nie dadzą, że to trzeba z ciezarami a on się na tym zna. Ale mnie jakoś odpycha od tych wszystkich sztang itp.

Kochana chciałabym ale miejsca w domu nie mam na to [emoji1] siłownia mi jedynie zostaje ale najlepiej właśnie z jakimś trenerem. Niby mąż mógłby mi rozpisać ale ja z nim ćwiczyć nie lubię [emoji6]
A młody czemu tak przytyl. Może hormony? Mojej koleżanki córeczka to waży prawie tyle co ja a jest o połowę nizsza i ma 10 lat ale ona ma problemy duże z hormonami. Czekają na okres żeby coś z tym zrobić. Też nieciekawie [emoji20]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Obstawiam sterydy, które brał na astmę - bo nic innego mi do głowy nie przychodzi. Tarczycę ma ok :/ Waży 38 kg przy 136 :/
 
Obstawiam sterydy, które brał na astmę - bo nic innego mi do głowy nie przychodzi. Tarczycę ma ok :/ Waży 38 kg przy 136 :/
A kortyzol? Ale jak brak sterydy to może i te sterydy tak biedulkowi zaszkodziły [emoji20]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A może właśnie kochana to nie kwestia diety tylko uformowania. Mój mąż mówi, że fitnessy to nic nie dadzą, że to trzeba z ciezarami a on się na tym zna. Ale mnie jakoś odpycha od tych wszystkich sztang itp.

Kochana chciałabym ale miejsca w domu nie mam na to [emoji1] siłownia mi jedynie zostaje ale najlepiej właśnie z jakimś trenerem. Niby mąż mógłby mi rozpisać ale ja z nim ćwiczyć nie lubię [emoji6]
A młody czemu tak przytyl. Może hormony? Mojej koleżanki córeczka to waży prawie tyle co ja a jest o połowę nizsza i ma 10 lat ale ona ma problemy duże z hormonami. Czekają na okres żeby coś z tym zrobić. Też nieciekawie [emoji20]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, wczoraj właśnie na zajęciach rozmawiałam z instruktorką, że nie mogę się pozbyć tego brzuszka, a chodzę na zajęcia od lutego. Ona mówi, że w moim przypadku najlepsze by były ćwiczenia kardio, np. zumba właśnie, bo formę mam, trudne ćwiczenia nie sprawiają mi trudności, robię wszystkie deski itp, ale to niewiele daje. Tylek trochę mi się przez to podniósł...


Obstawiam sterydy, które brał na astmę - bo nic innego mi do głowy nie przychodzi. Tarczycę ma ok :/ Waży 38 kg przy 136 :/
To faktycznie sporo, a ile Twój synek ma lat?

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam badania na nietolerancje i wyszla mi na gluten. Odstawilam go. Wskazane jest to tez przy tarczycy i endometriozie wiec mam podwojna motywacje.
Ja przez ostatnie dni bylam u gin na monitoringu owulacji. Pecherzyk rosl i rosl i rosl... i urosl za duzy i gin sie boi ze bylaby z tego torbiel wiec dzis dostalam zastrzyk z pregnylu.
Zwlaszcza ze robilan testy owulacyjne i wciaz negatywne wychodzily. Temperatura tez niska.
Eh. Jak nie urok to sraczka jak to mowia.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam badania na nietolerancje i wyszla mi na gluten. Odstawilam go. Wskazane jest to tez przy tarczycy i endometriozie wiec mam podwojna motywacje.
Ja przez ostatnie dni bylam u gin na monitoringu owulacji. Pecherzyk rosl i rosl i rosl... i urosl za duzy i gin sie boi ze bylaby z tego torbiel wiec dzis dostalam zastrzyk z pregnylu.
Zwlaszcza ze robilan testy owulacyjne i wciaz negatywne wychodzily. Temperatura tez niska.
Eh. Jak nie urok to sraczka jak to mowia.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
a miałas tez biegunki i ostre bóle brzucha?
 
a miałas tez biegunki i ostre bóle brzucha?
Mialam przez lata cos co wszyscy nazywali zespolem jelita drazliwego. Takie napady biegunek i boli ze az mi sie slabo robilo. Jest szansa ze to od glutenu, albo od zrostow z endometriozy albo jednego i drugiego. Ale kiedy wystepuja takie biegunki to zawsze zaleca sie odstawienie glutenu i mleka. Bo one najczesciej powoduja stany zapalne jelit.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mialam przez lata cos co wszyscy nazywali zespolem jelita drazliwego. Takie napady biegunek i boli ze az mi sie slabo robilo. Jest szansa ze to od glutenu, albo od zrostow z endometriozy albo jednego i drugiego. Ale kiedy wystepuja takie biegunki to zawsze zaleca sie odstawienie glutenu i mleka. Bo one najczesciej powoduja stany zapalne jelit.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
i ustapiły Ci te objawy?
 
Do góry