reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

ja nie prasuje ciuchów po praniu . Prasuje przed ubraniem.
Ja po, bo często się spieszę i nie mam czasu na prasowanie, a tak w 30 minut wyprasuje wszystko i mam spokój
Ale teraz leży sterta ponad tydzień, bo żelazko zepsute.


Tak, o pierwsze, tak jestem na 3 :D Trochę późno zaczęłam, ale lepiej późno, niż wcale:p Tak naprawdę to temat mam dość przyjemny, bo pracuję poniekąd w tym, ale jak przychodzi przysiąść, to zawsze mam opory, ale biorę się do pracy wieczorem i mam nadzieję do końca maja skończyć. :nerd:
Kurcze, jakie zimno, aż sobie musiałam okno zamknąć... Kiedy przyjdzie lato? :(:oo2:
Pewnie, że lepiej pózno biz wcale :) a co robiłaś w tej przerwie między liceum a studiami? :)

A skąd jesteś? U nas dzisiaj ciepełko, choć w kancelarii zimnica, mury chłodne, słonce tu nie dochodzi...



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja po, bo często się spieszę i nie mam czasu na prasowanie, a tak w 30 minut wyprasuje wszystko i mam spokój
Ale teraz leży sterta ponad tydzień, bo żelazko zepsute.



Pewnie, że lepiej pózno biz wcale :) a co robiłaś w tej przerwie między liceum a studiami? :)

A skąd jesteś? U nas dzisiaj ciepełko, choć w kancelarii zimnica, mury chłodne, słonce tu nie dochodzi...



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Pracowałam, najpierw w sklepie, potem byłam na stażu tu u siebie w pracy i potem po stażu zostałam, no i warunkiem były studia, więc zaczęłam. Dobrze, że po liceum nie poszłam na kierunek, który mi się od dziecka marzył, bo pewnie nadal szukałabym pracy, a tak robię to co lubię w sumie, a studia mi uzupełniają teorię :) Jestem z podkarpacia :rolleyes2:
 
Ja też prasuje przed ubraniem, jedynie młodego na początku ubranka prasowalam od razu :)

Ja pamiętam wariactwo z moją magisterską, my w sobotę ślub mieliśmy a do poniedziałku pracę złożyć (razem studiowalismy) więc było latanie :) no i na pracy już mam nowe nazwisko a nie panieńskie

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz mam okienko więc chwila oddechu :)

U nas dziś już pięknie, słonecznie [emoji274][emoji274][emoji274]

A ja mam ostatnio taki czas że masakra :/ dziś od 7 do 15 lekcje, później od razu na zakupy muszę jechać bo w sobotę mamy festyn szkolny i nagrody, słodycze i zabawki muszę pokupowac, później na 18 30 muszę do kościoła bo próbę bierzmowania robię, jutro od rana lekcje potem muszę zostać i podzielić te nagrody, no i potem odwiedzić obie mamusie :)
W sobotę festyn więc od 8 do 15 będę w szkole, a na 17 muszę już być w kościele bo bierzmowanie! Do tego młodego narzeczona z przedszkola ma urodziny i on też się wybiera (nie wiem jak ;))
A w niedziele mam komunie chrzesnicy mojej i nie bardzo wiem co ubrać!
A w poniedziałek Wyjeżdżam na dwa dni na wycieczkę do Łodzi

I tak się pozalilam :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@komareczka na apce mam 3000

Swietny to czerwone etui na leki, eleganckie i mozna wszedzie zabrac ze soba.

Lo matko praca lic [emoji31]nawet mi nie przypominajcie, w bolach rodzilam ta prace.

Kurcze moje testy owu nadal blade jak nieszczescie.

@Lanvin a prasujesz wszystko czy tylko wybrane rzeczy?

A Wy jak prasujecie dziewczynki? Ja malo co prasuje, koszule prasuje, czasem jakis t-shirt czy sukienke. Reszte strzepuje i wieszam tak by rozprostowaly sie [emoji39]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@komareczka na apce mam 3000

Swietny to czerwone etui na leki, eleganckie i mozna wszedzie zabrac ze soba.

Lo matko praca lic [emoji31]nawet mi nie przypominajcie, w bolach rodzilam ta prace.

Kurcze moje testy owu nadal blade jak nieszczescie.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie i na apce i na komp. 6000 :) No jak ją skończę, to będę szczęśliwa i woolna :)
 
reklama
Ja pisałam pracę magisterską przez półtora roku... po skończeniu studiów. Także nie jestem najlepszym motywatorem ;D
Ja nie prasuję. Ew. koszule dla męża, ale przed ubraniem, a nie po praniu. Ogólnie kiepska ze mnie pani domu: mało gotuję, nie prasuję, nie lubię zmywać.

Z aktualności to chodzę na monitoring owulacji do gin, bo nikt wcześniej nie sprawdzał czy pęcherzyki pękają. I mój biedny zmaltretowany po operacji lewy jajnik wyhodował jakiegoś giga pęcherzyka, który rośnie. Tak mnie wszystko boli, że już mi się wszystkiego odechciewa...
 
Do góry