reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Korzystaj ;) który dc dziś?



No trudno, nic nie zrobię :) a jeśli o skrzepy chodzi, to teraz mam raczej żywą krew.



Dlatego nie bez powodu wszędzie piszą, że objawy CIĄŻOWE pojawiają się dopiero koło 6-7 tygodnia, a człowiek głupi i szuka juz w 3-4...



Bardzo ładnie to wygląda :)



A u nas w tym roku nie ma dnia matki i ojca, bo robimy łącznie z zakończeniem roku za dwa tygodnie.



Widziałam zdjęcia na fb, ale z Ciebie piękna mamusia :* i synek cudowny :)



Jak Cię to pocieszy, to ja moją mgr napisałam w kilka dni...dwa lata robiłam badania, wykresy, liczyłam dane w programie, wszystko miałam, ale przy małym ciężko mi było się zmobilizować tak konkretnie. Miałam co prawda 1 rozdział i jakieś szkice, ale nic poza tym, aż tu nagle promotorka napisała w jeden poniedziałek, że jak do piątku oddamy pracę w dziekanacie, to możemy się bronić dwa tygodnie później, a kolejny termin za dwa miesiące... Wzięłam wolne w pracy do końca tygodnia i siedziałam i pisałam. Dobrze, że promotorka miała czas, żeby mi na bieżąco odpisywać, bo nie wiem jak bym się wyrobiła...

@siwa84, nawet nie wiesz jak mi przykro :( nie wyobrażam sobie nawet co czujesz, ale wiem jedno... Musisz zrobić badania! To kolejna ciąża, która się nie utrzymała, musi być jakaś przyczyna... Trzeba to sprawdzić, bo jak widać nie masz problemu z zajściem...trzymaj się kochana :*

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sobie w marcu obiecałam, że będę codziennie po 1 stronie pisać, to zdążę i było jak mówisz, promotor najpierw nic, a potem, że pierwszy rozdział na już, więc napisałam go w 2 dni :p Teraz mam ostatni do ogarnięcia i muszę w końcu się za to wziąć :)
 
reklama
Szaro, buro i ponuro, coś obiecują weekend ładny, ale nie wiadomo...

Czy ktoś może mnie zmobilizować do pisania pracy lic? Promotor chce obronę początkiem lipca, a ja jeszcze nie skończyłam :( Zajęłam się staraczkowaniem i wszystko zeszło na dalszy plan.Możecie mnie przywołać do porządku? :zawstydzona/y: Wczoraj wieczorem miałam kryzys, musiałam się wypłakać, no i dziś lepiej, już się cieszę z tego nowego cyklu, może się uda? Miłego dnia wszystkim! :*
Komareczka na pewno sie uda musi sie w konvu udać kazdej z nas nie ma innej opcji ja nawet sobie nie wyobrazam by mialo byc inaczej kochana tym bardziej ze jestesmy tutaj jedna wielką siłą . . . ! ❤❤️
 
Ja sobie w marcu obiecałam, że będę codziennie po 1 stronie pisać, to zdążę i było jak mówisz, promotor najpierw nic, a potem, że pierwszy rozdział na już, więc napisałam go w 2 dni [emoji14] Teraz mam ostatni do ogarnięcia i muszę w końcu się za to wziąć :)
A co studiujesz i jaki masz temat pracy?

BTW, Ty nie chcesz być w tabelce? Bo właśnie mam otwartą :)




Komareczka na pewno sie uda musi sie w konvu udać kazdej z nas nie ma innej opcji ja nawet sobie nie wyobrazam by mialo byc inaczej kochana tym bardziej ze jestesmy tutaj jedna wielką siłą . . . ! [emoji173][emoji173]️
Czasem są jednak gorsze dni...jak było zimno, wszyscy pobierani, to nie było tak widać, a teraz co druga kobieta jest w ciąży!! Ja się katuje codziennie, bo drzwi obok ma gabinet mój gin, więc tutaj codziennie jak jestem w pracy jest parada ciężarówek...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co studiujesz i jaki masz temat pracy?

BTW, Ty nie chcesz być w tabelce? Bo właśnie mam otwartą :)





Czasem są jednak gorsze dni...jak było zimno, wszyscy pobierani, to nie było tak widać, a teraz co druga kobieta jest w ciąży!! Ja się katuje codziennie, bo drzwi obok ma gabinet mój gin, więc tutaj codziennie jak jestem w pracy jest parada ciężarówek...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Chciałabym, jeśli można :) Dane do tabelki: Monika, 25 lat, cykl starań teraz 3, termin @ 22.06. Coś tam jeszcze jest potrzebne? A studiuję administrację :) Pracę pisze o strukturze organizacyjnej w mojej gminie.

Do mnie do pracy też przychodzą mamy z dziećmi i co rusz jakas z brzuszkiem...czwartym, piątym, jedna z dziewiątym...
 
Szaro, buro i ponuro, coś obiecują weekend ładny, ale nie wiadomo...

Czy ktoś może mnie zmobilizować do pisania pracy lic? Promotor chce obronę początkiem lipca, a ja jeszcze nie skończyłam :( Zajęłam się staraczkowaniem i wszystko zeszło na dalszy plan.Możecie mnie przywołać do porządku? :zawstydzona/y: Wczoraj wieczorem miałam kryzys, musiałam się wypłakać, no i dziś lepiej, już się cieszę z tego nowego cyklu, może się uda? Miłego dnia wszystkim! :*
Ja napisałam w 4dni, ale nie polecam stresu :/ kochana bierz się do roboty, bo niepotrzebne nerwy będziesz przeżywać! :*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałabym, jeśli można :) Dane do tabelki: Monika, 25 lat, cykl starań teraz 3, termin @ 22.06. Coś tam jeszcze jest potrzebne? A studiuję administrację :) Pracę pisze o strukturze organizacyjnej w mojej gminie.

Do mnie do pracy też przychodzą mamy z dziećmi i co rusz jakas z brzuszkiem...czwartym, piątym, jedna z dziewiątym...
O pierwsze bobo się staracie, prawda? Wpisałam :)

Jesteś na 3 roku, tak?


Ja napisałam w 4dni, ale nie polecam stresu :/ kochana bierz się do roboty, bo niepotrzebne nerwy będziesz przeżywać! :*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Co do stresu, to też nie polecam :/ no i świadomość, że jakbym się za to zabrała dużo wcześniej, to na pewno praca byłaby napisana lepiej...:)

Ja nie pamiętam jak dokładnie brzmiał mój temat, ale badałam wpływ lęku na kupowanie impulsywne ;)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O pierwsze bobo się staracie, prawda? Wpisałam :)

Jesteś na 3 roku, tak?



Co do stresu, to też nie polecam :/ no i świadomość, że jakbym się za to zabrała dużo wcześniej, to na pewno praca byłaby napisana lepiej...:)

Ja nie pamiętam jak dokładnie brzmiał mój temat, ale badałam wpływ lęku na kupowanie impulsywne ;)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, o pierwsze, tak jestem na 3 :D Trochę późno zaczęłam, ale lepiej późno, niż wcale:p Tak naprawdę to temat mam dość przyjemny, bo pracuję poniekąd w tym, ale jak przychodzi przysiąść, to zawsze mam opory, ale biorę się do pracy wieczorem i mam nadzieję do końca maja skończyć. :nerd:
Kurcze, jakie zimno, aż sobie musiałam okno zamknąć... Kiedy przyjdzie lato? :(:oo2:
 
reklama
Do góry