reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Witam się z kawka :)
@siwa84 bardzo mi przykro...:(
@Flower gratuluje, oby kreska ciemniała :)
@Agatusia1 obiecująco to wygląda.
Ja płacze nawet jak siostry dzieci występują albo miały komunie, tak jakby moje były :p
dziś 23dc trzymajcie kciuki żeby temp nie spadła
upload_2017-5-25_8-19-48.png
 

Załączniki

  • upload_2017-5-25_8-19-48.png
    upload_2017-5-25_8-19-48.png
    112,8 KB · Wyświetleń: 727
@siwa84 współczuję ci kochana i nie wyobrażam nawet sobie co mozesz teraz czuć.... dużo wytrwalosci ci życzę ... :-( :(
@kotek87 &&&&& trzymam za Ciebie słońce! ❤❤️
U mnie dzis 20dc/28 i jak nigdy cycuchy jeszcze nie bolą a zawsze mialam tak ze czulam je zaraz po owulacji nie wiem moze trafil mi się jakis cykl bezowulacyjny ... :oo:
Jaka macie pogode dzioluszki bo u nas leje od nocy i nie zapowiada sie na zmiane dopiero. Od niedzieli maja powrocic upały. . . :-( :( pozdrowionka dla kazej z Was ...
 
@siwa84 współczuję ci kochana i nie wyobrażam nawet sobie co mozesz teraz czuć.... dużo wytrwalosci ci życzę ... :-( :(
@kotek87 &&&&& trzymam za Ciebie słońce! ❤❤️
U mnie dzis 20dc/28 i jak nigdy cycuchy jeszcze nie bolą a zawsze mialam tak ze czulam je zaraz po owulacji nie wiem moze trafil mi się jakis cykl bezowulacyjny ... :oo:
Jaka macie pogode dzioluszki bo u nas leje od nocy i nie zapowiada sie na zmiane dopiero. Od niedzieli maja powrocic upały. . . :-( :( pozdrowionka dla kazej z Was ...
Szaro, buro i ponuro, coś obiecują weekend ładny, ale nie wiadomo...

Czy ktoś może mnie zmobilizować do pisania pracy lic? Promotor chce obronę początkiem lipca, a ja jeszcze nie skończyłam :( Zajęłam się staraczkowaniem i wszystko zeszło na dalszy plan.Możecie mnie przywołać do porządku? :zawstydzona/y: Wczoraj wieczorem miałam kryzys, musiałam się wypłakać, no i dziś lepiej, już się cieszę z tego nowego cyklu, może się uda? Miłego dnia wszystkim! :*
 
@arrow92 ja juz mam taki plastikowy organizer na leki. Jak stara babulinka :)
@mfifi04 to jak najlepiej? Po prostu paluchem? :)


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Oo fajny :)

Zainstalowałam apke, wracam do was, za dużo mnie omija i brakuje mi was jak jasny skurczybyk [emoji1]

@Paraplu ty nasz inzynierze, couchu i dekoratorze wnętrz [emoji1] [emoji8] Ja akurat zrobiłam przemeblowanie, liczy się? [emoji23]

@Docia1975 dobrze żeś chłopa w obroty wzięła. Mój też miał jakieś dziwne akcje, ale ostatnio wziął sobie chyba za punkt honoru bzykanie [emoji1]

U mnie istne bzykowisko, od 3 dni A tu nawet plodnych nie ma [emoji23] [emoji23]


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Witaj z powrotem :)

Ja mam taki i nawet spoko można nosić do pracy [emoji6]
1495688212-aaaaaa.jpeg


Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Jaki elegancki :)

Hej :)
@siwa84 bardzo mi przykro :( Jakie to wszystko niesprawiedliwe :( Tulę :(

Dziewczyny piękne brzuszki :) Rośnijcie zdrowo :)

@Flower Normalne, ja też pewnie bym nie mogła spać :) Jutro kolejny test?

@Windy Cieszę się, że jesteś:) U nas średnio z bzykaniem, bo mąż choruje i jakoś nie ma ochoty :( Ale nadrobimy :)

@marc a Ty gdzie ?

U mnie dziś 11dpo i temperatura do góry. Wczoraj bolał mnie brzuch na @- już myślałam że przyjdzie. Szyjka mega wysoko - jeszcze wczoraj ją czułam a dziś już nie dosięgłam :p
Jak jutro rano temperatura nie spadnie to robię test.

Zobacz załącznik 807914

Ząbek wczoraj zrobiony. Nie płakałam :p
Miłego dnia :)

Obiecująca temperatura :) trzymam kciuki za jutrzejsze II [emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Joaszka ja w tym miesiącu też zero objawów, gdzie w zeszłym miałam cały komplet, więc trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko że ja mam wyniki badań M...i gdyby udało się zajść z morfologia plemników 2 % to byłby cud. A ja w cuda nie wierzę...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zainstalowałam apke, wracam do was, za dużo mnie omija i brakuje mi was jak jasny skurczybyk [emoji1]

@Paraplu ty nasz inzynierze, couchu i dekoratorze wnętrz [emoji1] [emoji8] Ja akurat zrobiłam przemeblowanie, liczy się? [emoji23]

@Docia1975 dobrze żeś chłopa w obroty wzięła. Mój też miał jakieś dziwne akcje, ale ostatnio wziął sobie chyba za punkt honoru bzykanie [emoji1]

U mnie istne bzykowisko, od 3 dni A tu nawet plodnych nie ma [emoji23] [emoji23]


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Korzystaj ;) który dc dziś?


Siwa, nie wiem co mam napisać.. jest mi przykro, ale jestem też cholernie zła.. tyle czasu się staracie, w końcu radość, która za chwile ktoś ci odbiera.. to straszne [emoji27] trzymaj się dzielnie i walczcie dalej o wasze szczęście! Bo należy Ci się jak nikomu!!!
Lanvin, kurde! Takie objawy i @ przyszła? Nie moge uwierzyc[emoji53] co do skrzepów to ja czasem też mam mocniejsze @ i wtedy nieraz są skrzepy także nie przejmuj się!
Spark, Bulbasek, Cheebay, jakie piękne brzuszki !! [emoji7][emoji7]
Windy, dobrze, że już jesteś z nami [emoji8] moj tez się tak rozkręcił jak wróciłam do domu i przez 3 dni było codziennie i byłam pewna, że do owu jeszcze czas a tu niespodzianka Hah cykl zwariował [emoji53]
Flower, to normalne, też bym pewnie nie spała ale nie przejmuj się bo jest wszystko dobrze [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No trudno, nic nie zrobię :) a jeśli o skrzepy chodzi, to teraz mam raczej żywą krew.


Zgadzam się. Tym bardziej, że @ w terminie... a objawy... wiadomo jak to z nimi czasem u nas jest... a nawet jeśli faktycznie czujemy np. Ból piersi to nie zawsze oznacza on ciążę, a często po prostu zbliżającą się @ albo jeszcze coś innego

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego nie bez powodu wszędzie piszą, że objawy CIĄŻOWE pojawiają się dopiero koło 6-7 tygodnia, a człowiek głupi i szuka juz w 3-4...


Hej :)
@siwa84 bardzo mi przykro :( Jakie to wszystko niesprawiedliwe :( Tulę :(

Dziewczyny piękne brzuszki :) Rośnijcie zdrowo :)

@Flower Normalne, ja też pewnie bym nie mogła spać :) Jutro kolejny test?

@Windy Cieszę się, że jesteś:) U nas średnio z bzykaniem, bo mąż choruje i jakoś nie ma ochoty :( Ale nadrobimy :)

@marc a Ty gdzie ?

U mnie dziś 11dpo i temperatura do góry. Wczoraj bolał mnie brzuch na @- już myślałam że przyjdzie. Szyjka mega wysoko - jeszcze wczoraj ją czułam a dziś już nie dosięgłam [emoji14]
Jak jutro rano temperatura nie spadnie to robię test.

Zobacz załącznik 807914

Ząbek wczoraj zrobiony. Nie płakałam [emoji14]
Miłego dnia :)
Bardzo ładnie to wygląda :)


@Agatusia1 wczoraj były dwa a jutro jeszcze jeden będzie :)

A wczoraj byliśmy w przedszkolu na dzień matki i ojca i przez cały występ ryczalam jak głupia! :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
A u nas w tym roku nie ma dnia matki i ojca, bo robimy łącznie z zakończeniem roku za dwa tygodnie.


Ja też wczoraj miałam dzień matki w przedszkolu [emoji6] mój pierwszy hihi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Widziałam zdjęcia na fb, ale z Ciebie piękna mamusia :* i synek cudowny :)


Szaro, buro i ponuro, coś obiecują weekend ładny, ale nie wiadomo...

Czy ktoś może mnie zmobilizować do pisania pracy lic? Promotor chce obronę początkiem lipca, a ja jeszcze nie skończyłam :( Zajęłam się staraczkowaniem i wszystko zeszło na dalszy plan.Możecie mnie przywołać do porządku? :zawstydzona/y: Wczoraj wieczorem miałam kryzys, musiałam się wypłakać, no i dziś lepiej, już się cieszę z tego nowego cyklu, może się uda? Miłego dnia wszystkim! :*
Jak Cię to pocieszy, to ja moją mgr napisałam w kilka dni...dwa lata robiłam badania, wykresy, liczyłam dane w programie, wszystko miałam, ale przy małym ciężko mi było się zmobilizować tak konkretnie. Miałam co prawda 1 rozdział i jakieś szkice, ale nic poza tym, aż tu nagle promotorka napisała w jeden poniedziałek, że jak do piątku oddamy pracę w dziekanacie, to możemy się bronić dwa tygodnie później, a kolejny termin za dwa miesiące... Wzięłam wolne w pracy do końca tygodnia i siedziałam i pisałam. Dobrze, że promotorka miała czas, żeby mi na bieżąco odpisywać, bo nie wiem jak bym się wyrobiła...

@siwa84, nawet nie wiesz jak mi przykro :( nie wyobrażam sobie nawet co czujesz, ale wiem jedno... Musisz zrobić badania! To kolejna ciąża, która się nie utrzymała, musi być jakaś przyczyna... Trzeba to sprawdzić, bo jak widać nie masz problemu z zajściem...trzymaj się kochana :*

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry