reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No i super. :) Miesiac czy dwa i pewnie Ci prolaktyna spadnie. Ja tez mam eutyrox.

Mama pytanie do dziewczyn ktore maja luteine dopochwowo. Czy tez macie w zestawie do leku takie plastikowe ustrojstwo do aplikacji? Bo ja padlam jak to zobaczylam. Jak mam tego niby uzyc?? Tzn widze instrukcje ale jakos tego nie mam ochoty stosowac...



Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jest to trudne :) może wydawać się dziwne ale ogólnie jest ok :) choć wielu lekarzy uważa, żeby tego nie stosować bo może dojść do lekkiego zadrapania i krew się pojawi a niektóre Panie może to przerazic :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć porannie :) nie cierpię wstawać wcześnie.
Miałam nadzieję na codzienne przytulanki a tu d... Blada. Raz i dwa dni przerwy, dziś by się przydało choć jeszcze raz, bo potem znowu nic z tego :(

Dziewczyny, wydaje mi się, że niezbyt dobrze jest sugerować ciążę biochemiczną jak się komuś @ przesunie i były "objawy". Zwłaszcza jeśli ktoś woli myśleć, że to okres i w sumie nie ma żadnego dowodu na ciążę typu test czy wynik bhcg. To jak kopanie leżącego. Wystarczającym nokautem jest krwawienie, jak choć trochę się liczyło, że objawy mogą być ciążowe i jeszcze my ukierunkowywałyśmy w stronę ciąży. Myślę, że mało jest tu takich staraczek, które cieszą się choć z kilku dni jakiejkolwiek ciąży, bo choć wiedzą że w niej mogą być. Nie ma nic gorszego niż świadomość, że ciąża była i jej nie ma. A dla osoby oczekującej nie ma znaczenia czy to była ciąża biochemiczna, pozamaciczna, czy już widziała zarodek bez serca czy z sercem, czy 6tc czy 16tc.
Zgadzam się. Tym bardziej, że @ w terminie... a objawy... wiadomo jak to z nimi czasem u nas jest... a nawet jeśli faktycznie czujemy np. Ból piersi to nie zawsze oznacza on ciążę, a często po prostu zbliżającą się @ albo jeszcze coś innego

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)
@siwa84 bardzo mi przykro :( Jakie to wszystko niesprawiedliwe :( Tulę :(

Dziewczyny piękne brzuszki :) Rośnijcie zdrowo :)

@Flower Normalne, ja też pewnie bym nie mogła spać :) Jutro kolejny test?

@Windy Cieszę się, że jesteś:) U nas średnio z bzykaniem, bo mąż choruje i jakoś nie ma ochoty :( Ale nadrobimy :)

@marc a Ty gdzie ?

U mnie dziś 11dpo i temperatura do góry. Wczoraj bolał mnie brzuch na @- już myślałam że przyjdzie. Szyjka mega wysoko - jeszcze wczoraj ją czułam a dziś już nie dosięgłam :p
Jak jutro rano temperatura nie spadnie to robię test.

upload_2017-5-25_7-26-18.png


Ząbek wczoraj zrobiony. Nie płakałam :p
Miłego dnia :)
 

Załączniki

  • upload_2017-5-25_7-26-18.png
    upload_2017-5-25_7-26-18.png
    9,1 KB · Wyświetleń: 512
@Agatusia1 w takim razie trzymam kciuki za jutro [emoji110]
@caltha masz rację w 100%

U mnie dziewczyny wszystko ucichlo, jak ręką odjął. Organizm chyba wysycil się progesteronem i piersi zaczynają "wiednac". No co z zrobić. W sobotę odstawiam dupka i czekam w krzaczorach na malpe. Jestem już tym wszystkim zmęczona...
 
@Agatusia1 wczoraj były dwa a jutro jeszcze jeden będzie :)

A wczoraj byliśmy w przedszkolu na dzień matki i ojca i przez cały występ ryczalam jak głupia! :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

My mamy występ z okazji Dnia Mamy i Taty połączony z Dniem Dziecka na rodzinnym festynie w przedszkolu 1 czerwca. Ja zawsze na takich występach ryczę na bóbr :p Normalka - takie emocje :)
 
@Agatusia1 wczoraj były dwa a jutro jeszcze jeden będzie :)

A wczoraj byliśmy w przedszkolu na dzień matki i ojca i przez cały występ ryczalam jak głupia! :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też wczoraj miałam dzień matki w przedszkolu [emoji6] mój pierwszy hihi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój m zawsze się ze mnie śmieje jak chodzimy go oglądać w przedszkolu bo też zawsze becze [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Smutne wieści przeplatają się z dobrymi...jak w życiu...

@siwa bardzo mi przykro[emoji20] @Flower po cichu gratuluję...

U mnie @ w sobotę. Ehh...wiem że nie jestem w ciąży bo ani objawów ani nic. Bo niby dlaczego miałoby się udać skoro od 8 mcy się nie udaje a wyniki są jakie są to gdzieś z tyłu głowy siedzi taka głupia myśl...a potem przychodzi kolejne rozczarowanie...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry