reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Spark 22 dc 7 dni po owu
Ps: ale cudo! Ładne kolory

@MIFI wiem... brałam bromergon ale przestałam w lutym... muszę znowu się przywitać z tabletkami. :(




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Właśnie też mam ten lek zapisany. Pół tabletki przed snem biorę od wczoraj

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja odstawiłam bo miałam takie loty ze szok. Brałam dwie tabletki na noc. A rano jeszcze odczuwałam skutki zażywania. Mdłości kręcenie w głowie. Chyba poproszę lekarza o dostinex. Jest droższy ale działa bez skutków ubocznych i bierze się raz w tygodniu.
Przydało by mi się takie pudełko z przegródkami na leki. Ktoś wie gdzie mogę takie kupić? Gdzieś w sklepie dla seniorów? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja odstawiłam bo miałam takie loty ze szok. Brałam dwie tabletki na noc. A rano jeszcze odczuwałam skutki zażywania. Mdłości kręcenie w głowie. Chyba poproszę lekarza o dostinex. Jest droższy ale działa bez skutków ubocznych i bierze się raz w tygodniu.
Przydało by mi się takie pudełko z przegródkami na leki. Ktoś wie gdzie mogę takie kupić? Gdzieś w sklepie dla seniorów? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Link do: Kasetki na leki, dozowniki i kieliszki do leków - Portal Dbam o Zdrowie , strona 1
 
Dziewczyny nie ma już w macicy mojego dzieciątka... chce mi się wyć [emoji24]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Siwa [emoji20][emoji20][emoji22]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
@Spark 22 dc 7 dni po owu
Ps: ale cudo! Ładne kolory

@MIFI wiem... brałam bromergon ale przestałam w lutym... muszę znowu się przywitać z tabletkami. :(




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No to nieźle... bez bromergonu się nie obejdzie, ewentualnie co innego na zbicie...

Arrow o ciąży nie ma mowy? Który masz dc?
Luteiny nie brałaaś?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jakie super brzuszki macie Dziewczyny :)

Dziewczyny nie ma już w macicy mojego dzieciątka... chce mi się wyć
emoji24.png

Tak bardzo m przykro! Trzymaj sie kochana!


Dlatego ja jakos boje sie cieszyc, juz tez raz to przezylam i boje sie ze jak uwierze ze to prawda to rzeczywistosc mi szybko moje nadzieje rozwieje! :(
 
Do góry