reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A no i wiem ze jestem durna ale wracając z pracy kupiłam test i siknelam jeszcze raz

DSC_0422.JPG


Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • DSC_0422.JPG
    DSC_0422.JPG
    16,3 KB · Wyświetleń: 452
reklama
No to nieźle... bez bromergonu się nie obejdzie, ewentualnie co innego na zbicie...

Arrow o ciąży nie ma mowy? Który masz dc?
Luteiny nie brałaaś?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


22 dc, 7 dni po owu. Nie biorę ciąży pod uwagę bo prolaktyna by nie pozwoliła na zagniezdzenie. Dodatkowo tsh ponad 6...nie brałam ani duphaston Ani luteiny.
Dlatego nie wiem jak interpretowac moje wyniki.

A no i wiem ze jestem durna ale wracając z pracy kupiłam test i siknelam jeszcze raz

Zobacz załącznik 807905

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

No są krechy jak nic :) gratulacje!!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ale dzis jak m chcial uczcic dwie kreski przytulankami to bardzo mnie bolalo :( nie wiem czy to infekcja czy co?! :(
 
Arrow. Ja biore dostinex. Nic mi po nim nie jest a prolaktyna szybko spadla. Niby drozszy ale 8tabletek starcza na pare miesiecy. Wskakuj na leki na TSH i prolaktyne.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Arrow. Ja biore dostinex. Nic mi po nim nie jest a prolaktyna szybko spadla. Niby drozszy ale 8tabletek starcza na pare miesiecy. Wskakuj na leki na TSH i prolaktyne.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

O to chyba i ja się przestawię... właśnie słyszałam ze jest spoko ten lek a na tsh biorę euthyrox :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to chyba i ja się przestawię... właśnie słyszałam ze jest spoko ten lek a na tsh biorę euthyrox :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No i super. :) Miesiac czy dwa i pewnie Ci prolaktyna spadnie. Ja tez mam eutyrox.

Mama pytanie do dziewczyn ktore maja luteine dopochwowo. Czy tez macie w zestawie do leku takie plastikowe ustrojstwo do aplikacji? Bo ja padlam jak to zobaczylam. Jak mam tego niby uzyc?? Tzn widze instrukcje ale jakos tego nie mam ochoty stosowac...



Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ale dzis jak m chcial uczcic dwie kreski przytulankami to bardzo mnie bolalo :( nie wiem czy to infekcja czy co?! :(
Miałam to samo... w sensie ja jeszcze o ciąży nie wiedziałam bo późno test robiłam, ale pamiętam, że gdzieś ok 30dc jak próbowaliśmy się przytulać to się nie dało, ciasno, mógł nie mógł wejść... był w szoku, ja też... bolało mnie... pierwszy raz tak miałam... po kilku dniach wyszła ciąża i powiazalam fakty, potemm już więcej tak nie miałam :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam to samo... w sensie ja jeszcze o ciąży nie wiedziałam bo późno test robiłam, ale pamiętam, że gdzieś ok 30dc jak próbowaliśmy się przytulać to się nie dało, ciasno, mógł nie mógł wejść... był w szoku, ja też... bolało mnie... pierwszy raz tak miałam... po kilku dniach wyszła ciąża i powiazalam fakty, potemm już więcej tak nie miałam :)

dzieki za pocieszenie, no to bylo straszne! moj to mnie od razu do lekarza wysyla bo na clotrimazolum napisane ze w pierwszym trymestrze nie mozna!
 
No i super. :) Miesiac czy dwa i pewnie Ci prolaktyna spadnie. Ja tez mam eutyrox.

Mama pytanie do dziewczyn ktore maja luteine dopochwowo. Czy tez macie w zestawie do leku takie plastikowe ustrojstwo do aplikacji? Bo ja padlam jak to zobaczylam. Jak mam tego niby uzyc?? Tzn widze instrukcje ale jakos tego nie mam ochoty stosowac...



Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jak byłam w ciąży to stosowałam, właśnie korzystając z aplikatora. Przy rozpulchnionej i ciasnej pochwie (w ciąży) łatwiej było zaaplikować niż palcem. Wg mnie tez bardziej higienicznie. Po każdym użyciu dezynfekowalam. Jedyny minus to taki ze można się łatwo tym zadrapac. W sensie nie czujesz tego ale widać czasem różowe plamki krwi na wkładce.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry