reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Trudno ma być i będzie-)seks był przed zastrzykiem może plemniki czekały:)chyba się boi tylko czego,myślę że tu o ślub siostry chodzi
Bierz go w obroty. Niech nie marudzi.
@Bulbasek piękny brzuszek.
Właśnie wyszłam z gabinetu. Mój dzielny prawy jajnik na cyklu naturalnym stworzył dominujący pęcherzyk :) teraz ma 13 mm endometrium według lekarza bardzo ładne. W piątek kolejna wizyta i decyzja kiedy iui
No to niech rośnie :). &&&& zaciśnięte.
Ciekawe dlaczego tak jest
emoji19.png


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie gin zawsze pyta czy były skrzepy, ale pp co to nie wiem. Gdzies czytałam, ze bylo grube endometrium i musiało się zluszczyc.
Dziewczyny piękne brzuszki.
Dziewczyny nie ma już w macicy mojego dzieciątka... chce mi się wyć
emoji24.png

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Siwa tulam mocno. Kurde ciekawe jaka przyczyna :(((.
 
reklama
@siwa84 tulę Cię mocno!
Ja od kilku cykli też waśnie miałam @ z dużą ilością skrzepów, czasami to same skrzepy. Gin zrzuca winę na problemy tarczycowe, endo na mięśniaki macicy których nie mam, także trudno określić od czego. Gin mówiła także że pomagają jakieś leki antykoncepcyjne które podaje się na 2-3cykle ale to nie dal nas ;)
 
reklama
Do góry