reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny, ta lewa strona nie daje mi spokoju .Oczywiście nie jest to bol jak przy owu, ale cmi mnie cały czas i tak ciągnie do połowy spojenia.
Mniemam, że jeśli z tego 3 pęcherzyka, który nie pękł jednak zrobi się torbiel to o hsg moge zapomnieć? Nosz już mnie niedługo naprawdę szlag trafi i krew nagła zaleje (w naszym przypadku powiedzonko dobre jak w mordę strzelił)
 
Dziewczyny, ta lewa strona nie daje mi spokoju .Oczywiście nie jest to bol jak przy owu, ale cmi mnie cały czas i tak ciągnie do połowy spojenia.
Mniemam, że jeśli z tego 3 pęcherzyka, który nie pękł jednak zrobi się torbiel to o hsg moge zapomnieć? Nosz już mnie niedługo naprawdę szlag trafi i krew nagła zaleje (w naszym przypadku powiedzonko dobre jak w mordę strzelił)
Jak się uda to się wchłonie,spokojnie,dupka bierzesz,pomaga
 
Ja odstawiłam bo miałam takie loty ze szok. Brałam dwie tabletki na noc. A rano jeszcze odczuwałam skutki zażywania. Mdłości kręcenie w głowie. Chyba poproszę lekarza o dostinex. Jest droższy ale działa bez skutków ubocznych i bierze się raz w tygodniu.
Przydało by mi się takie pudełko z przegródkami na leki. Ktoś wie gdzie mogę takie kupić? Gdzieś w sklepie dla seniorów? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
W aptece dostaniesz takie muszę się zaopatrzyć też w takie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i super. :) Miesiac czy dwa i pewnie Ci prolaktyna spadnie. Ja tez mam eutyrox.

Mama pytanie do dziewczyn ktore maja luteine dopochwowo. Czy tez macie w zestawie do leku takie plastikowe ustrojstwo do aplikacji? Bo ja padlam jak to zobaczylam. Jak mam tego niby uzyc?? Tzn widze instrukcje ale jakos tego nie mam ochoty stosowac...



Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ogólnie tego nie używałam bo podrażnia szyjke :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki Arrow. Jakos bede musiala sie z tym pogimnastykowac...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Tez się bałam na początku ale nie taki diabeł straszny :) jak z tamponem :)
Ale fakt może podrażnić czasem szyjkę.

W aptece dostaniesz takie muszę się zaopatrzyć też w takie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Właśnie emzolka link wysłała, muszę kupić koniecznie bo w lekach się już gubię [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez się bałam na początku ale nie taki diabeł straszny :) jak z tamponem :)
Ale fakt może podrażnić czasem szyjkę.



Właśnie emzolka link wysłała, muszę kupić koniecznie bo w lekach się już gubię [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też się trochę uzbierało :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry