reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć kochane,
My juz po komunii, wykończył mnie ten dzien choć było pięknie i wszystko sie udało. Msza sie ciągnęła jak flaki z olejem i oczywiscie pod koniec imprezy zginalam sie wpół z bolu pleców juz... cześć gości była serio zatroskana czy aby nie zaczynam rodzic[emoji33][emoji85][emoji23]
Tylko odpowiadałam, ja nie, ale moje plecy chyba rodza[emoji849]koszmar.
Dzis mam wolne i chyba z lozka nie wyjdę. Dla corci ten weekend tez był pełen emocji, w sobote bardzo przeżywała pierwsza spowiedź, po poludniu miała zawody gimnastyczne( poszło jej niezle) wczoraj Komunia i impreza, prezent stricte dostała tylko od nas ( bransoletka z pandory z jednym charm- aniołkiem z kryształkiem Svarovskiego - aby nad nia czuwał) a od reszty gości kasę ale była bardzo zadowolona.
My jesteśmy bardzo zadowoleni ze juz jest PO[emoji15][emoji16]
Teraz juz naprawdę moge sie skoncentrować na kompletowaniu wyprawki i zbliżającym sie wielkimi krokami TYM dniu[emoji4]

A to mój Aniołek
1495461222-aaaaaa.jpeg
1495461242-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć kochane,
My juz po komunii, wykończył mnie ten dzien choć było pięknie i wszystko sie udało. Msza sie ciągnęła jak flaki z olejem i oczywiscie pod koniec imprezy zginalam sie wpół z bolu pleców juz... cześć gości była serio zatroskana czy aby nie zaczynam rodzic[emoji33][emoji85][emoji23]
Tylko odpowiadałam, ja nie, ale moje plecy chyba rodza[emoji849]koszmar.
Dzis mam wolne i chyba z lozka nie wyjdę. Dla corci ten weekend tez był pełen emocji, w sobote bardzo przeżywała pierwsza spowiedź, po poludniu miała zawody gimnastyczne( poszło jej niezle) wczoraj Komunia i impreza, prezent stricte dostała tylko od nas ( bransoletka z pandory z jednym charm- aniołkiem z kryształkiem Svarovskiego - aby nad nia czuwał) a od reszty gości kasę ale była bardzo zadowolona.
My jesteśmy bardzo zadowoleni ze juz jest PO[emoji15][emoji16]
Teraz juz naprawdę moge sie skoncentrować na kompletowaniu wyprawki i zbliżającym sie wielkimi krokami TYM dniu[emoji4]

A to mój Aniołek
1495461222-aaaaaa.jpeg
1495461242-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczna i jaka wysoka
 
@Lanvin, @mfifi04 Kochane i inne staraczki :*
Ja dzisiaj wróciłam do domku po prawie dwóch tygodniach "urlopu" :). Byłam na wsi z M, jak Wam pisałam i na Warmii u dziadków nad jeziorem. Było wspaniale. Jeszcze pogoda tak dopisała. Opalilam się - ręce,nogi, buzia. Prawdziwe wczasy. :) hehe.

@Lanvin dla synka możesz wypróbować Alphanova bebe - tylko filtr mineralny. Bardzo dobry skład. Trochę drogi, ale naprawdę warto. Czekam na ten Twój test. Już nie mogę się doczekać!!!

@judytka777 kciuki za kolejny cykl :*

@Basi89 biedny synek. Do różnych produktów dodają orzechy... Ale dacie radę. Najważniejsze, ze wiadomo na co alergia występuje. Mój M też jest alergikiem dużym.

@Spark kuruj się Kochana i nie daj przeziebieniu :*

@Docia1975 I @StorAnia buziaczki dla Was :)

Super kochana, że tak odpoczęłaś ! [emoji6] synek kopie pewnie coraz mocniej co? [emoji6]
Z ta alergia to pewnie moja wina.. nie mam stwierdzonej bo zawsze dla siebie nie mam czasu, a powinnam już dawno się zdiagnozować w tym kierunku bo niestety mam katar 3/4 roku..
Syn od urodzenia AZS, alergia na mleko, jaja (ale to w mniejszym stopniu bo w gotowych daniach je, tylko nie w czystej postaci) teraz wyszedł kot i te nieszczęsne orzechy.. a na domiar złego uczulony na praktycznie wszystko co pyli.. O dziwo, od 2 miesięcy nie ma objawów! A ja myślałam, że w tej Istebnej zwariuje od tego kataru.. Dopiero po ciąży natknęłam się na artykuł o tym, że alergiczka w 3 trymestrze ciazy powinna przyjmować Probiotyk aby zmiejszyc ryzyko alergii u dziecka.. szkoda, że uświadomiłam się po fakcie [emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie jeszcze sto razy te imiona się zmienią [emoji14] mojemu nie podobają się imiona, które mi z kolei tak, takie jak Łucja, czy Michalina albo Miłosz :) także byłoby ciężko :)

Kochane moje, tak się dzisiaj źle czuję :( kawę zrobiłam, bo spać mi się chciało, ale wypiłam niecałą połowę i nie mogę więcej, wylałam ją. Ciągle mnie w żołądku kręci, czuję taką gule w gardle, jakby mi coś uciskalo i nie wiem, czy niedługo do toalety nie pobiegne, bo jest coraz bliżej. Wieczorami ostatnio spałam juz przed 22, bo nie mogę usiedzieć dłużej. Jeśli to jednak ciąża, to słabo wróżę najbliższe tygodnie... W poprzedniej mdlilo mnie tylko czasami i to dopiero koło 8 tygodnia, pierwszy trymestr przeszłam delikatnie, dwa razy jedynie zwymiotowałam, jedynie piersi były duże i wrażliwe, no i odczuwałam senność, poza tym nic...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Szalona kiedy testujesz? [emoji4] my tu już wszystkie siedzimy jak na szpilkach!

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć kochane,
My juz po komunii, wykończył mnie ten dzien choć było pięknie i wszystko sie udało. Msza sie ciągnęła jak flaki z olejem i oczywiscie pod koniec imprezy zginalam sie wpół z bolu pleców juz... cześć gości była serio zatroskana czy aby nie zaczynam rodzic[emoji33][emoji85][emoji23]
Tylko odpowiadałam, ja nie, ale moje plecy chyba rodza[emoji849]koszmar.
Dzis mam wolne i chyba z lozka nie wyjdę. Dla corci ten weekend tez był pełen emocji, w sobote bardzo przeżywała pierwsza spowiedź, po poludniu miała zawody gimnastyczne( poszło jej niezle) wczoraj Komunia i impreza, prezent stricte dostała tylko od nas ( bransoletka z pandory z jednym charm- aniołkiem z kryształkiem Svarovskiego - aby nad nia czuwał) a od reszty gości kasę ale była bardzo zadowolona.
My jesteśmy bardzo zadowoleni ze juz jest PO[emoji15][emoji16]
Teraz juz naprawdę moge sie skoncentrować na kompletowaniu wyprawki i zbliżającym sie wielkimi krokami TYM dniu[emoji4]

A to mój Aniołek
1495461222-aaaaaa.jpeg
1495461242-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczna dziewczynka :)
 
Ostatnia edycja:
Super kochana, że tak odpoczęłaś ! [emoji6] synek kopie pewnie coraz mocniej co? [emoji6]
Z ta alergia to pewnie moja wina.. nie mam stwierdzonej bo zawsze dla siebie nie mam czasu, a powinnam już dawno się zdiagnozować w tym kierunku bo niestety mam katar 3/4 roku..
Syn od urodzenia AZS, alergia na mleko, jaja (ale to w mniejszym stopniu bo w gotowych daniach je, tylko nie w czystej postaci) teraz wyszedł kot i te nieszczęsne orzechy.. a na domiar złego uczulony na praktycznie wszystko co pyli.. O dziwo, od 2 miesięcy nie ma objawów! A ja myślałam, że w tej Istebnej zwariuje od tego kataru.. Dopiero po ciąży natknęłam się na artykuł o tym, że alergiczka w 3 trymestrze ciazy powinna przyjmować Probiotyk aby zmiejszyc ryzyko alergii u dziecka.. szkoda, że uświadomiłam się po fakcie [emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo odpoczelam a synek jest bardzo aktywny :) ciekawe czy taki będzie po urodzeniu :D :)

Kochana, nie myśl, ze to może Twoja wina. Tego nie wiemy. Niestety, często po fakcie dowiadujemy się, ze mogliśmy coś zrobić i by było inaczej. Ale do tego nie wrócimy i nie ma pewności, ze coś by się zmieniło. Teraz jest tak, ze ludzie którzy nigdy nie mieli alergii - nabywają ja, a Ci, którzy cierpieli z jej powodu czasem widzą złagodzenie objawów. Mam nadzieję, ze u Twojego synka się polepszy a z czasem może się wyciszy alergia. :)
 
reklama
Do góry