reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Wróciłam do domu z pracy i niestety dalej mnie brzuch pobolewa tak jak na okres. I czuje się strasznie słabo. Ogólnie to mam cały czas uczucie jak bym miała tam mokro. Ehh tylko czekać aż przyjdzie @
 
reklama
U mnie jakoś leci.. od wtorku do piątku siedziałam z małym na Kubalonce ( w szpitalu diagnostycznym). Wyszły mu alergie na dużo rzeczy eh.. najgorzej orzechy ziemne bo aż 6 klasa na 6.. strasznie mnie to przeraża [emoji27]dzisiaj pierwszy dzień w pracy wiec trochę zaległości mam..
Jeżeli chodzi o starania to u mnie dopiero 12 dc [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie 12 dc to moment kulminacyjny[emoji6]więc byłoby "aż" 12 dc. Teraz najgorszy tydzień. W sobotę znów będę pewnie ryczeć...ten pierwszy dzień @jest najgorszy...potem już z górki i odliczam do owu[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 12 dc to moment kulminacyjny[emoji6]więc byłoby "aż" 12 dc. Teraz najgorszy tydzień. W sobotę znów będę pewnie ryczeć...ten pierwszy dzień @jest najgorszy...potem już z górki i odliczam do owu[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam 28-29 cykle czasem zdąży sie 26 ale teraz jeszcze owu przede mną [emoji6]może 2-3 dni. Też tak mam pierwszego dnia @..[emoji27] ale może u ciebie będzie tym razem radość a nie smutek [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie jeszcze sto razy te imiona się zmienią [emoji14] mojemu nie podobają się imiona, które mi z kolei tak, takie jak Łucja, czy Michalina albo Miłosz :) także byłoby ciężko :)

Kochane moje, tak się dzisiaj źle czuję :( kawę zrobiłam, bo spać mi się chciało, ale wypiłam niecałą połowę i nie mogę więcej, wylałam ją. Ciągle mnie w żołądku kręci, czuję taką gule w gardle, jakby mi coś uciskalo i nie wiem, czy niedługo do toalety nie pobiegne, bo jest coraz bliżej. Wieczorami ostatnio spałam juz przed 22, bo nie mogę usiedzieć dłużej. Jeśli to jednak ciąża, to słabo wróżę najbliższe tygodnie... W poprzedniej mdlilo mnie tylko czasami i to dopiero koło 8 tygodnia, pierwszy trymestr przeszłam delikatnie, dwa razy jedynie zwymiotowałam, jedynie piersi były duże i wrażliwe, no i odczuwałam senność, poza tym nic...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Lanvin to rób test i albo sobie nie wkrecaj albo się ciesz ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u mnie jednak nic z tego.zaczyna mi się chyba okres[emoji24]A taka miałam nadzieję[emoji22][emoji22][emoji22]
Następna miesiączka 18.06@ @Lanvin trzymam kciuki za Ciebie kochana!!za każdą z was!!

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Zmieniłam datę :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam u ginki, owulacja z prawego jajnika, pecherzyk 17 mm, dzisiaj chyba owu bo czuje mocno jajniki. Powiedziała, ze skoro mam owulacje to nie problem z hormonami. I, ze jak chce monitoring cyklu to tylko w klinice niepłodności bo oni tam mają odpowiedni sprzęt i są na to ukierunkowani. A i mówiła, zeby Mąż zbadał nasienie bo 40% niepłodności to strona faceta, 50% ze strony kobiety i 10% , że obu partnerów bo mogą występować antygeny w organizmie.
 
reklama
@Lanvin, @mfifi04 Kochane i inne staraczki :*
Ja dzisiaj wróciłam do domku po prawie dwóch tygodniach "urlopu" :). Byłam na wsi z M, jak Wam pisałam i na Warmii u dziadków nad jeziorem. Było wspaniale. Jeszcze pogoda tak dopisała. Opalilam się - ręce,nogi, buzia. Prawdziwe wczasy. :) hehe.

@Lanvin dla synka możesz wypróbować Alphanova bebe - tylko filtr mineralny. Bardzo dobry skład. Trochę drogi, ale naprawdę warto. Czekam na ten Twój test. Już nie mogę się doczekać!!!

@judytka777 kciuki za kolejny cykl :*

@Basi89 biedny synek. Do różnych produktów dodają orzechy... Ale dacie radę. Najważniejsze, ze wiadomo na co alergia występuje. Mój M też jest alergikiem dużym.

@Spark kuruj się Kochana i nie daj przeziebieniu :*

@Docia1975 I @StorAnia buziaczki dla Was :)
 
Do góry