reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Kochane, czy krem przeciwsłonecznydo twarzy bardzo się różni od kremu przeciwsłonecznego do ciała? Chce kupić małemu Dermedic Sunbrella i się zastanawiam, czy kupować tylko do ciała, czy do twarzy jeszcze osobno? Co myślicie? Bo ja w temacie kosmetyków jestem słaba :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć z ukrycia [emoji6]
Ja od małego kupuje mojemu alergikowi Ziajka 30 filtr mineralny ( jedyny z ziaji dobrze oceniony przez Srokę). Nie zmieniam i nie kombinuje z innymi bo wiadomo jak to jest z dziećmi z alergia.. minus to jego konsystencja..
Jak przetestujemy sunbrelle to daj znać bo kiedyś się nad nim zastanawiałam [emoji6]
Ps: trzymam kciuki [emoji6][emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć z ukrycia [emoji6]
Ja od małego kupuje mojemu alergikowi Ziajka 30 filtr mineralny ( jedyny z ziaji dobrze oceniony przez Srokę). Nie zmieniam i nie kombinuje z innymi bo wiadomo jak to jest z dziećmi z alergia.. minus to jego konsystencja..
Jak przetestujemy sunbrelle to daj znać bo kiedyś się nad nim zastanawiałam [emoji6]
Ps: trzymam kciuki [emoji6][emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dam znać :) Sunbrella ma dobrą cenę, dlatego się skuszę :) a co u Ciebie kochana? :*

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! aleście naprodukowały od wczoraj!! :) starałam się nadrobić, mam nadzieję, że nic nie pominęłam.
@Lanvin trzymam mocno kciuki!
@Joaszka dziś byłam u lekarza i kategorycznie zabronił nosić facetom komórek w kieszeniach zwłaszcza z włączonym Wifi. Może zwróć swojemu uwagę na to. Na pewno nie zaszkodzi.

Ja dziś byłam u dr Lachowicza, o którym już pisałam. Napisał mi 2 kartki a4 zaleceń - suplementów dla mnie, dla męża, badań. Nie wiem jak to spamiętam wszystko. Kazał mi stosować luteinę ze wzgl na długie krwawienia miesiączkowe. Zobaczył też pęcherzyk w lewym jajniku i w środę idę monitorować jak się potoczyły jego losy. Ale ucieszyłam się, bo to ten mój lewy niedorobiony udrażniany jajnik, który był spisany na straty, a on taki piękny pęcherzyk wyhodował.
 
Cześć dziewczyny! aleście naprodukowały od wczoraj!! :) starałam się nadrobić, mam nadzieję, że nic nie pominęłam.
@Lanvin trzymam mocno kciuki!
@Joaszka dziś byłam u lekarza i kategorycznie zabronił nosić facetom komórek w kieszeniach zwłaszcza z włączonym Wifi. Może zwróć swojemu uwagę na to. Na pewno nie zaszkodzi.

Ja dziś byłam u dr Lachowicza, o którym już pisałam. Napisał mi 2 kartki a4 zaleceń - suplementów dla mnie, dla męża, badań. Nie wiem jak to spamiętam wszystko. Kazał mi stosować luteinę ze wzgl na długie krwawienia miesiączkowe. Zobaczył też pęcherzyk w lewym jajniku i w środę idę monitorować jak się potoczyły jego losy. Ale ucieszyłam się, bo to ten mój lewy niedorobiony udrażniany jajnik, który był spisany na straty, a on taki piękny pęcherzyk wyhodował.
Komórki też nie nosi w kieszeni...robi wszystko od dawna tak jak trzeba...a wyniki są jakie są...

No to oby ten pecherzyk pękł i się zaplodnił[emoji6]a ile czasu masz @? Ja 7. Mam grube endonetrium więc i ma się co złuszczać...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kciuki kochana, oby się udało! Kiedy planujesz zrobić test??



Fajnie :) masz jakieś fotki? :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
@Lanvin test planuje jutro zrobić jeśli oczywiście miesiączka się nie pojawi ☺ zobaczymy jak to będzie ale mam nadzieję ze którejś z nas się uda w końcu od kilku dni pobolewa mnie brzuch ostatnio trzy dni z rzędu miałam takie kłucie w jajnikach i macicy i teraz też czuje od wczoraj jakby lada chwila miała być ale to też nie znaczy ze przyjdzie. .. W pierwszej ciąży to miałam tak ze w dzień kiedy miała przyjść @ nawet poszłam do wc włożyć podpaske a tu za kilka godzin patrzę nic na drugi dzień to samo i jak już 3 dnia spóźnienia znowu nic to już wiedziałam w sumie ze sie udało ☺ w sumie to uczucie że @ będzie lada chwila miałam do 11 tygodnia ciąży zobaczymy :eek: zawsze powtarzam ze jak nawet nie mi a którejś z Was sie uda kobietki to ja się będę cieszyć bo to daje nadzieję mi ze sie uda MUSI:yes:
:D zreszta każda dobra wiadomość tu na forum daje mi dużo radości :-) :)
 
Pewnie jeszcze sto razy te imiona się zmienią [emoji14] mojemu nie podobają się imiona, które mi z kolei tak, takie jak Łucja, czy Michalina albo Miłosz :) także byłoby ciężko :)

Kochane moje, tak się dzisiaj źle czuję :( kawę zrobiłam, bo spać mi się chciało, ale wypiłam niecałą połowę i nie mogę więcej, wylałam ją. Ciągle mnie w żołądku kręci, czuję taką gule w gardle, jakby mi coś uciskalo i nie wiem, czy niedługo do toalety nie pobiegne, bo jest coraz bliżej. Wieczorami ostatnio spałam juz przed 22, bo nie mogę usiedzieć dłużej. Jeśli to jednak ciąża, to słabo wróżę najbliższe tygodnie... W poprzedniej mdlilo mnie tylko czasami i to dopiero koło 8 tygodnia, pierwszy trymestr przeszłam delikatnie, dwa razy jedynie zwymiotowałam, jedynie piersi były duże i wrażliwe, no i odczuwałam senność, poza tym nic...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie jeszcze sto razy te imiona się zmienią [emoji14] mojemu nie podobają się imiona, które mi z kolei tak, takie jak Łucja, czy Michalina albo Miłosz :) także byłoby ciężko :)

Kochane moje, tak się dzisiaj źle czuję :( kawę zrobiłam, bo spać mi się chciało, ale wypiłam niecałą połowę i nie mogę więcej, wylałam ją. Ciągle mnie w żołądku kręci, czuję taką gule w gardle, jakby mi coś uciskalo i nie wiem, czy niedługo do toalety nie pobiegne, bo jest coraz bliżej. Wieczorami ostatnio spałam juz przed 22, bo nie mogę usiedzieć dłużej. Jeśli to jednak ciąża, to słabo wróżę najbliższe tygodnie... W poprzedniej mdlilo mnie tylko czasami i to dopiero koło 8 tygodnia, pierwszy trymestr przeszłam delikatnie, dwa razy jedynie zwymiotowałam, jedynie piersi były duże i wrażliwe, no i odczuwałam senność, poza tym nic...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
@Lanvin każda ciąża jest inna i to ze w pierwszej miałaś lekko to nie znaczy że w drugiej będzie tak samo ... wiem nie pocieszylam Cię kochana ale myślę że dasz radę ja gdyby się okazało że jestem w ciazy to bym już wytrzymała te mdłości oby się udało tylko
 
Dziewczyny u mnie jednak nic z tego.zaczyna mi się chyba okres[emoji24]A taka miałam nadzieję[emoji22][emoji22][emoji22]
Następna miesiączka 18.06@ @Lanvin trzymam kciuki za Ciebie kochana!!za każdą z was!!

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dam znać :) Sunbrella ma dobrą cenę, dlatego się skuszę :) a co u Ciebie kochana? :*

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie jakoś leci.. od wtorku do piątku siedziałam z małym na Kubalonce ( w szpitalu diagnostycznym). Wyszły mu alergie na dużo rzeczy eh.. najgorzej orzechy ziemne bo aż 6 klasa na 6.. strasznie mnie to przeraża [emoji27]dzisiaj pierwszy dzień w pracy wiec trochę zaległości mam..
Jeżeli chodzi o starania to u mnie dopiero 12 dc [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry