reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A ja dziewczynki po imprezie 50 tka mojego eks męża,wybawilismy się z moim mężem,także rodzina pachworkowa:)robię obiad i seksik od rana 2razy także moje panie do działań a nie smutaskow,Ania pewno szopę zaliczyła,Sonia ja biorę clo:)jest ok
 
Byłam w szpitalu, pani mnie pyta od kiedy krwawienie to mówię, że w nocy musiało być. A teraz dalej krwawi? Mówię "Nie". Jak wygląda krwawienie? Mówię "Jasnoczerwone", pyta czy boli brzuch, no to ja, że nie. A pani, że tak się zdarza, że okres teraz powinnam dostać, a u kobiet w ciąży często w tym czasie występują pojedyncze krwawienia. Kazała wrócić do domu, jak się bardzo martwię to wcisnąć się na jutro do gina i "Nie denerwować się" :( To byłoby na tyle z wizyty w szpitalu

a zbadała Cie pinda? Bo z opisu wynika, że nie!!!
Ja jak krwawiłam 2x w tej ciąży za każdym razem mnie badano, chociaż raz była babka do bani i ochrzaniła mnie po co przyjechałam... Ale zbadać zbadała, bo to jej zasrany obowiązek!!!
 
A ja dziewczynki po imprezie 50 tka mojego eks męża,wybawilismy się z moim mężem,także rodzina pachworkowa:)robię obiad i seksik od rana 2razy także moje panie do działań a nie smutaskow,Ania pewno szopę zaliczyła,Sonia ja biorę clo:)jest ok

Łoo i tak przyjaznie utrzymujecie kontakty? Jak ex i obecny sie dogaduja? Napisz cos wiecej o Waszych relacjach jesli oczywiscie chcesz :) niesamowite.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
@oczekiwanie nie, w tej chwili jest już czysto. Wychodzi na to, że w nocy coś nie poszło tak jak trzeba, bo rano jak wstałam to nawet na papierze nic nie było.
@Emzilka nie zbadała i to w sumie mnie zmartwiło, ale teraz nic się nie dzieje, więc to może fałszywy alarm

Jutro od rana siedzę na telefonie i spróbuję dostać się do ginekologa jak najszybciej
 
reklama
Do góry