reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A jakie masz problemy jak można wiedzieć i czy masz już dzieci, ja pokladam nadziej w tym leku
A mąż przebadany? Jak nie masz owulacji to Ci lek wywoła. Ale to nie "lek" na pewną ciążę niestety...poza tym trzeba monitorować cykl przy clo...bo za dużo pęcherzyków to ryzko ciąży mnogiej. Mogą powstać torbiele...i trzeba wiedzieć kiedy działać. I czy pecherzyki pękają czy im trzeba pomóc...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Narazie mąż się nie badał ale jak nadal nie będzie wychodzić to obydwoje zaczniemy się badać gruntownie jak to tylko problem owulacji to mam nadzieję że ten lek pomoże nie wiem Tera czy czekać na normalny okres czy wywołać go luteina żeby wszystko przyspieszyć
 
Narazie mąż się nie badał ale jak nadal nie będzie wychodzić to obydwoje zaczniemy się badać gruntownie jak to tylko problem owulacji to mam nadzieję że ten lek pomoże nie wiem Tera czy czekać na normalny okres czy wywołać go luteina żeby wszystko przyspieszyć
Jeśli nie wiesz czy masz owulacje to dobrze by było sprawdzić u gina na usg. No i na clo bez monitoringu bym się nie zdecydowała...dziwni Ci lekarze. Ale zwykli ginekolodzy to mało sie znają na ogół na niepłodności...

Poza tym ostatnio coraz bardziej w nich wątpię...mama koleżanki ma dużego guza na szyjce macicy. Prywatna gin zrobiła usg i zresztą gołym okiem go widac było. A ten na nfz nawet nie zbadał jak przyszła z krwawieniem z dróg rodnych... "Może torbielek pękł. Przyjdzie pani za pół roku..."

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Joaszka [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35] no nie moge!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@oczekiwanie nie, w tej chwili jest już czysto. Wychodzi na to, że w nocy coś nie poszło tak jak trzeba, bo rano jak wstałam to nawet na papierze nic nie było.
@Emzilka nie zbadała i to w sumie mnie zmartwiło, ale teraz nic się nie dzieje, więc to może fałszywy alarm

Jutro od rana siedzę na telefonie i spróbuję dostać się do ginekologa jak najszybciej
Masz jakiś progesteron - dupka albo lutkę ?
 
Cześć kochane :)

@zgryzliwabasia coś mnie ominęło? Nie rozumiem oburzenia. Jeszcze niedawno pisałaś tutaj z nami, były jakieś heheszki, a teraz już Ci się nie podoba?

Ja mam dzis dziewczyny ciężki dzień po wczorajszym wyjściu. Niby dużo nie wypiłam, ale nie mogłam spać w nocy, rano też i taka niedowalona jestem. Rano zmierzylam temperaturę - 36,87, więc spadła....ale nie wiem na ile jest miarodajna, bo piłam wczoraj, a poza tym noc była kiepska. Zobaczymy jutro, piersi bolą, ale raczej @ przyjdzie. No cóż...:)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć kochane :)

@zgryzliwabasia coś mnie ominęło? Nie rozumiem oburzenia. Jeszcze niedawno pisałaś tutaj z nami, były jakieś heheszki, a teraz już Ci się nie podoba?

Ja mam dzis dziewczyny ciężki dzień po wczorajszym wyjściu. Niby dużo nie wypiłam, ale nie mogłam spać w nocy, rano też i taka niedowalona jestem. Rano zmierzylam temperaturę - 36,87, więc spadła....ale nie wiem na ile jest miarodajna, bo piłam wczoraj, a poza tym noc była kiepska. Zobaczymy jutro, piersi bolą, ale raczej @ przyjdzie. No cóż...:)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuk by nie przylazła @ :)
''heheszki- ''rewelacyjne słówko :D
 
Ja byłam prywatnie u ginekologa byłam badana miałam usg ale byłam po owulacji dał ten lek bo miałam długie cykle i żeby je skręcić powiedział że daje ten col
 
Cześć kochane :)

@zgryzliwabasia coś mnie ominęło? Nie rozumiem oburzenia. Jeszcze niedawno pisałaś tutaj z nami, były jakieś heheszki, a teraz już Ci się nie podoba?

Ja mam dzis dziewczyny ciężki dzień po wczorajszym wyjściu. Niby dużo nie wypiłam, ale nie mogłam spać w nocy, rano też i taka niedowalona jestem. Rano zmierzylam temperaturę - 36,87, więc spadła....ale nie wiem na ile jest miarodajna, bo piłam wczoraj, a poza tym noc była kiepska. Zobaczymy jutro, piersi bolą, ale raczej @ przyjdzie. No cóż...:)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
No mnie np tez bolą, a konkretnie jedna, ale od wczoraj brzuch mnie lekko pobolewa, tak jak na @, wiec tez się jej spodziewam ... P.S. @Lanvin jakim termometrem mierzysz temperaturę? Bo wszędzie niby piszą, ze najlepszy taki zwykły szklany, więc dziś w Rossmanie zakupilam takowy, a tam w ulotce jak byk: " nie nadaje się do pomiarów specyficznych, np wyznaczania owulacji " [emoji19]
Cześć kochane :)

@zgryzliwabasia coś mnie ominęło? Nie rozumiem oburzenia. Jeszcze niedawno pisałaś tutaj z nami, były jakieś heheszki, a teraz już Ci się nie podoba?

Ja mam dzis dziewczyny ciężki dzień po wczorajszym wyjściu. Niby dużo nie wypiłam, ale nie mogłam spać w nocy, rano też i taka niedowalona jestem. Rano zmierzylam temperaturę - 36,87, więc spadła....ale nie wiem na ile jest miarodajna, bo piłam wczoraj, a poza tym noc była kiepska. Zobaczymy jutro, piersi bolą, ale raczej @ przyjdzie. No cóż...:)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@oczekiwanie nie, w tej chwili jest już czysto. Wychodzi na to, że w nocy coś nie poszło tak jak trzeba, bo rano jak wstałam to nawet na papierze nic nie było.
@Emzilka nie zbadała i to w sumie mnie zmartwiło, ale teraz nic się nie dzieje, więc to może fałszywy alarm

Jutro od rana siedzę na telefonie i spróbuję dostać się do ginekologa jak najszybciej

Byc moze jakis krwiaczek ;) ja mialam istny potop 2x :( ale szczescie w nieszczesciu byl to dosc spory krwiak, ktory pekl i za jakis czas sie znowu odezwal i znowu oproznial... I tak szczesliwie jestesmy juz w prawie 26 tc :)
 
Do góry