reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Lanvin mam nadzieje ze przyjdzie u Was taki czas ze jeszcze bedziecie mieli pieseczka.Wyzel niemiecki mega mi sie zawsze podobal ale jakoby ze wlasnie kot,dwoje dzieci i nie jakies mega olbrzymie mieszkanie zdecydowalismy sie na malego pieska.Teraz w lutym bedziemy sie przenosic do domu z ogrodkiem bo w bloku jeszcze teraz mieszkamy na ostatnim pietrze to ciezko dziecko,wozek i piesiol.Zazwyczaj musze leciec na dwa razy najpierw dziec i wozek potem dziec pod pache i po psa i dopiero spacer [emoji23][emoji23][emoji23] dobrze chociaz ze dzialka jest bo tak idziemy tam na caly dzien przychodzimy tylko zjesc
 
reklama
Ja dzisiaj sporo pracy mam, rano bylam na badaniach oby tylko tsh bylo ładne.
Kotek87 my tak z pol roku bez zabezpieczeń, ale w tym cuklu gdy ewidentnie czulam jajnik to dzialalismy co 2 dni, tak wychodzilo bez spięcia, po informacjach od mojej gin ze na usg to ona obstawia pco to nie nastawialam sie ze bez lekow znajdę w ciążę.
Spark czaderska ta spacerowka. Ja przy mlodym mialam ze 3 wózki, ale lubie tako. Wtedy to byl jeden z lepszych wozkow po 7latach wiele sie zmienilo. Poki co w ogole o tym nie mysle.
Martaldz ja tez mam skierowanie na badanie droznosci ;-)
 
Ostatnia edycja:
Emzilka moj tez byl sceptycznie nastawiony a bo czytal ze pierdzi a bo czytal ze chrapie a bo pewno bedzie na poczatku piszczal a potem szczekal a bo nauka czystosci itd aczkolwiek to on wyskoczyl z pieskiem dopiero jak zobaczyl ze nie bylam przeciwna zaczal miec watpliwosci

No wlasnie jak bylam w hodowli to babeczka mowi brac odrazu dwa albo buldozka i mopsika ze beda sie razem bawic i nie beda tak tesknic jak beda musialy zostac same ale u mnie na nude nie narzeka bo poza bulinkiem jest kot i krolik bo z rybami to i tak sie nie pobawi [emoji23]
U mnie bardziej ja i dziewczyny odplynelysmy na jego punkcie.Moj go lubi ale on i tak wychodzi na to bardziej kociarz bo wiecznie siedzi z Puma na kolanach jak tylko ma wolne.
Tez myslalam ze kiedys jak kota juz nie bedzie (czyli nie predko) ale chcialabym miec dwa buldogi badz faktycznie buldozka i mopsika no ale do tego daleka droga wiec nie mysle jeszcze nad konkretami

Gosiek ja zaczynam z CLO jak nie uda sie do lipca.Wiesiolka biore a o dongu slyszalam mega pozytywne rzeczy ale nie bralam
 
Ja spacerowke mam dosc ciezka ale w moim terenie wymog to byl duze pompowane kola.Ciezko go kilka razy dziennie tachac czasami bo windy nie mam no ale mimo wszystko bardzo z niego jestem zadowolona
 
No to jak już sobie opowiadacie o odczuciach, to u mnie zachodzi kilka dziwnych rzeczy: Po pierwsze, obolałe piersi, bez widocznych żył itd, po prostu obolałe i wrażliwe, po drugie może mam schizy, ale wydaje mi sie, że mam jakoś nienaturalnie sine i bardzo widoczne żyły na rękach (nie wiem co ma piernik do wiatraka, ale wcześniej takie nie były), poza tym od wczoraj czuję kłucie w podbrzuszu, lekkie hmm...bulgotanie(?) i mam lekko wyostrzony zapach. No i popłakać wieczorem nad beznadzieją egzystencji też nietrudno :p Obstawiam, że to objawy mojego bardzo silnego jak zawsze PMS, ale watro się tym podjarać, że to może symptomy ciąży :) Czy tylko mi czas pozostały do testowania dłuży się tak bardzo?:nerd:
 
Lanvin mam nadzieje ze przyjdzie u Was taki czas ze jeszcze bedziecie mieli pieseczka.Wyzel niemiecki mega mi sie zawsze podobal ale jakoby ze wlasnie kot,dwoje dzieci i nie jakies mega olbrzymie mieszkanie zdecydowalismy sie na malego pieska.Teraz w lutym bedziemy sie przenosic do domu z ogrodkiem bo w bloku jeszcze teraz mieszkamy na ostatnim pietrze to ciezko dziecko,wozek i piesiol.Zazwyczaj musze leciec na dwa razy najpierw dziec i wozek potem dziec pod pache i po psa i dopiero spacer [emoji23][emoji23][emoji23] dobrze chociaz ze dzialka jest bo tak idziemy tam na caly dzien przychodzimy tylko zjesc
Ooo, czyli w końcu będziecie mieli spokój od tych walniętych sąsiadów? :)


No to jak już sobie opowiadacie o odczuciach, to u mnie zachodzi kilka dziwnych rzeczy: Po pierwsze, obolałe piersi, bez widocznych żył itd, po prostu obolałe i wrażliwe, po drugie może mam schizy, ale wydaje mi sie, że mam jakoś nienaturalnie sine i bardzo widoczne żyły na rękach (nie wiem co ma piernik do wiatraka, ale wcześniej takie nie były), poza tym od wczoraj czuję kłucie w podbrzuszu, lekkie hmm...bulgotanie(?) i mam lekko wyostrzony zapach. No i popłakać wieczorem nad beznadzieją egzystencji też nietrudno [emoji14] Obstawiam, że to objawy mojego bardzo silnego jak zawsze PMS, ale watro się tym podjarać, że to może symptomy ciąży :) Czy tylko mi czas pozostały do testowania dłuży się tak bardzo?:nerd:
U mnie całe 6 dni [emoji24] [emoji24] tak mi się dłuży... Ale tak naprawdę to 3, bo jak ciąży nie ma to od niedzieli lub poniedziałku temperatura będzie spadać :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo, czyli w końcu będziecie mieli spokój od tych walniętych sąsiadów? :)



U mnie całe 6 dni [emoji24] [emoji24] tak mi się dłuży... Ale tak naprawdę to 3, bo jak ciąży nie ma to od niedzieli lub poniedziałku temperatura będzie spadać :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się spodziewam 24 maja @, więc podobnie, żałuję, że nie mierzyłam temperatury, jeśli się nie udało, to będę mierzyć w kolejnym cyklu. Dopiero koło 9:00 już w pracy zorientowałam się, że dzis to nie piątek tylko dopiero czwartek:crazy: @Lanvin trzymam kciuki, bo Twoje objawy są obiecujące ;)
 
Ja się spodziewam 24 maja @, więc podobnie, żałuję, że nie mierzyłam temperatury, jeśli się nie udało, to będę mierzyć w kolejnym cyklu. Dopiero koło 9:00 już w pracy zorientowałam się, że dzis to nie piątek tylko dopiero czwartek:crazy: @Lanvin trzymam kciuki, bo Twoje objawy są obiecujące ;)
Zresztą w ogóle za wszystkie trzymam kciuki :)
 
reklama
O, to widocznie nie ogarnęłam [emoji2]



Bardzo ładna, ale cena już niekoniecznie :) ja na początku kupiłam parasolke, a a pozniej zmieniłam na Baby Design Mini :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja typowej parasolki nie chcę, bo młody będzie "młody" [emoji14] jak do 6msca w gondoli np. To potem nie chcę doo parasolki :) cena konkretna, ale na wózek nic więcej nie wydamy bo ten dostaniemy także mi nie przeszkadza :) aa do przyszłego roku może jeszcze troszkę spadnie ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry