reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jeny, mój szef kupił odswiezacz air wicka do kontaktu, włożył go do kontaktu w kuchni, a tak daje w całej kancelarii, że zaraz puszcze pawia, tak mnie drażni w gardło :/

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Nooooo.. Dobrze to brzmi.. pisałam wczoraj o perfumach mojej szefowej.. nanananaaaa :)
 
reklama
Nie doczytam Was za duzo postow a ja ostatnio zalatana,jakis kryzys mam,mloda daje czadu chyba jakis bunt i tak mi dni leca
Mam nadziejebze w koncu sie unormuje powolutku bo za Wami tesknie [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Emzilka uwielbiam ten Twoj awatar
 
Nooooo.. Dobrze to brzmi.. pisałam wczoraj o perfumach mojej szefowej.. nanananaaaa :)
Nie no, ten odswiezacz tak daje, że dajcie spokój :/ ja ze swojej strony nie mam okna, więc nawet nie ma jak wywietrzyc :/ w domu też mam, ale inny zapach, nie śmierdzi tak jak ten i mi nie przeszkadza. Poza tym kochana dzisiaj 9dpo dopiero, to prócz bólu piersi objawów raczej by nie było jako takich :)


Nie doczytam Was za duzo postow a ja ostatnio zalatana,jakis kryzys mam,mloda daje czadu chyba jakis bunt i tak mi dni leca
Mam nadziejebze w koncu sie unormuje powolutku bo za Wami tesknie [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Emzilka uwielbiam ten Twoj awatar
Odzywaj się częściej :)


Nie tyle że się bałąm, tylko nie należę do osób zbyt wylewnych. Ciężko komuś mówić o swoich problemach.:)
Łatwiej komuś, kogo się nie zna, niż czasem bliskiej osobie :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@cheebay ano drogie i tylko to mnie pociesza, ze moze dzieki cenie do druga mama nie bedzie z nim latac na spacery :p

Nuna, Joolz i Bugaboo sa holenderskie.
Cybex chyba niemiecki.
Stokke norweski.

Ogolnie to chcialam kupic polski wozek zeby wspierac polskie firmy ale jesli cos sie zepsuje to w Holandii ani gwarancji ani serwisu nie bede miec. I chyba zostane przy wozkach dostepnych na rynku holenderskim. Bo to duzy wydatek a jak sie cos zepsuje to przeciez nie bede wysylac wozka do Polski.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie dzisiaj temperatura znowu skoczyła wysoko. Piersi bolą jeszcze bardziej, są napuchnięte, a prócz tego, że boli mnie głowa i goni mnie do toalety co chwilę, to nic się nie zmieniło [emoji12] ale to akurat jak przed okresem.

1495088244-aaaaaa.png


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

No, no, no ja tu czekam na te dwie twoje krechy innej opcji w ogóle nie biorę pod uwagę!!!
 
Lanvin boska temperatura [emoji7][emoji7][emoji7][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] teraz byle do testu

Paraplu ja teraz mam polski wozek znaczy sie spacerowke .
Szukalam u siebie jakichs fajnych ale za cholere mi sie nic nie podobalo
 
reklama
Do góry