reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Lanvin strasznie to wszystko u Ciebie podejrzane [emoji6]
Ja wyszłam od lekarki, drugi też pękł, o dziwo próbował też wykluc się jakis 3 dzisiaj ma 17mm, ale dostałam dupka żeby jakoś torbiel się z tego nie zrobiła. Od dzisiaj biorę, za 10 dni odstawiam i zobaczymy. W razie czego mam skierowanie na hsg [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] sram po gaciach, Pani dr powiedziała, że może się tak wystrasze tego hsg, że zajde haha.
Haaha no ja miałam mieć w marcu, stąd te leczenie infekcji przez które miałam nie zachodzić, a 4lutego dwie kreski [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się spodziewam 24 maja @, więc podobnie, żałuję, że nie mierzyłam temperatury, jeśli się nie udało, to będę mierzyć w kolejnym cyklu. Dopiero koło 9:00 już w pracy zorientowałam się, że dzis to nie piątek tylko dopiero czwartek:crazy: @Lanvin trzymam kciuki, bo Twoje objawy są obiecujące ;)
Ja też 24 :)


Lanvin tak.Teraz odliczam czas do wyperwadzki.Ten dzien chyba zaznacze sobie w kalendarzu na czerwono[emoji23][emoji23][emoji23]
Ile jeszcze zostało? :) powiedz im kilka ciepłych słów na koniec, a co! [emoji2]


No ja typowej parasolki nie chcę, bo młody będzie "młody" [emoji14] jak do 6msca w gondoli np. To potem nie chcę doo parasolki :) cena konkretna, ale na wózek nic więcej nie wydamy bo ten dostaniemy także mi nie przeszkadza :) aa do przyszłego roku może jeszcze troszkę spadnie ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na początku woziłam go spacerówka z zestawu, a dopiero później kupiłam lżejszą jak juz chodził :)


Oj, będą dwie kreseczki, będą [emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I u Ciebie też [emoji8] łajba lutowa na nas czeka [emoji2]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie.Dopiero w lutym mozemy sie przeniesc :( wiec jeszcze sporo czasu ale nawdt ta opcja bardzo mnie cieszy.Wazne ze decyzja juz podjeta i ostateczna

Dziewczyny trzymam za Was kciuki.Lutowe dzieciaczki sa mega.Wiem cos o tym [emoji1]
moze i mnie sie uda miec drugiego lutowego brzdaca
 
Ja dzisiaj sporo pracy mam, rano bylam na badaniach oby tylko tsh bylo ładne.
Kotek87 my tak z pol roku bez zabezpieczeń, ale w tym cuklu gdy ewidentnie czulam jajnik to dzialalismy co 2 dni, tak wychodzilo bez spięcia, po informacjach od mojej gin ze na usg to ona obstawia pco to nie nastawialam sie ze bez lekow znajdę w ciążę.
Spark czaderska ta spacerowka. Ja przy mlodym mialam ze 3 wózki, ale lubie tako. Wtedy to byl jeden z lepszych wozkow po 7latach wiele sie zmienilo. Poki co w ogole o tym nie mysle.
Martaldz ja tez mam skierowanie na badanie droznosci ;-)

Haaha no ja miałam mieć w marcu, stąd te leczenie infekcji przez które miałam nie zachodzić, a 4lutego dwie kreski [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Moja klientka też tak miała, ale póki co nastawiam się na hsg żeby się nie rozczarować potem. Całe szczescie, że ta lametta działa, to już duży plus więc będzie dobrze prędzej czy później
 
Co to wózków, to wrzucajcie linki może, co? Chętnie lukne, a nie zawsze mam czas szukać w necie, zwłaszcza ze mój telefon umarł życiem tragicznym i mam jakiś stary :/

Co do wózków, kupujecie nowe? Ja chyba nie, przy synu miałam nowy, ale stwierdzam, że nie ma potrzeby. Wózek był praktycznie jak nowy, a sprzedałam za połowę ceny. Ja chyba odkupie od koleżanki, jeśli jeszcze będzie miała :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez się nastawiam na używany bardziej ale zobaczymy. Co do fotelików @cheebay to ja cybex Ok rozkłada się ale poza samochodem. Dlatego dla nas lepszy jest kiddy evo lunafix bo rozkłada się całkowicie tez e samochodzie. A jednak jak się będzie jechać z uk do pl 18h to warto mieć taki sprzęt ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczynki!
@oczekiwanie dziękuję kochana staram się cieszyć urlopem chociaż dostałam cześć wyników i nie wygląda to za dobrze [emoji22]
1495098060-aaaaaa.png
1495098068-aaaaaa.png

@Lanvin nadwrażliwość na zapachy to dobry znak [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tsh masz ok. A co do anty tpo to byłam wczoraj u lekarza a ja mam ich prawie 300 to mówił że narazie jest ok że napewno za parę lat będę mieć niedoczynność tarczycy ale teraz nie ma co się martwić. Że martwić się należy jak jest ich ponad tysiąc ;)

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tsh masz ok. A co do anty tpo to byłam wczoraj u lekarza a ja mam ich prawie 300 to mówił że narazie jest ok że napewno za parę lat będę mieć niedoczynność tarczycy ale teraz nie ma co się martwić. Że martwić się należy jak jest ich ponad tysiąc ;)

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Każdy lekarz mówi inaczej! Ja dzisiaj byłam u Pani dr która niedawno była na sympozjum i mówi że teraz zaczyna się kobietom z przeciwciałami wprowadzac hormony już wtedy jak tsh jest ok 2. Minimalną dawkę, ale żeby już wspierać tarczyce planując ciążę.

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry