reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To ja myślałam, że Ty już po owu!



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
nie no gin mówił że owu będzie we wtorek lub środe ale nie zaszkodzi działać :) w koncu sa 4 pęcherzyki wiec nie wiadomo czy od razu pękną czy po kolei :p
jak byłam w pn na wizycie to mówił ze jeszcze owu nie było :p
 
reklama
nie no gin mówił że owu będzie we wtorek lub środe ale nie zaszkodzi działać :) w koncu sa 4 pęcherzyki wiec nie wiadomo czy od razu pękną czy po kolei [emoji14]
jak byłam w pn na wizycie to mówił ze jeszcze owu nie było :p
To siedzisz jak na szpilkach :) Ty z clo teraz, tak?

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co to wózków, to wrzucajcie linki może, co? Chętnie lukne, a nie zawsze mam czas szukać w necie, zwłaszcza ze mój telefon umarł życiem tragicznym i mam jakiś stary :/

Co do wózków, kupujecie nowe? Ja chyba nie, przy synu miałam nowy, ale stwierdzam, że nie ma potrzeby. Wózek był praktycznie jak nowy, a sprzedałam za połowę ceny. Ja chyba odkupie od koleżanki, jeśli jeszcze będzie miała :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Te cybexy to foteliki :)

Ja gondole będę miała od szwagierki x landera, a później lekką spacerowke kupię w przyszłym roku :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To siedzisz jak na szpilkach :) Ty z clo teraz, tak?

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
tak :)
brałam clo od 3 do 7 dc po jednej tabletce i mi wyrosły 4pęcherzyki były sprawdzane w 13 dc
lekarz stwierdził ze za duża dawka i żeby nie mieć ciąży mnogiej bo to zawsze duże ryzyko to powiedział żeby nie działać do tego piątku :p
ale ja go nie posłuchałam i działaliśmy vwe wtorek no i dziś tez chcemy mam nadzieję że przynajmniej w jeden trafimy :)
jak nic nie wyjdzie to w przyszłym cyklu mam brac clo pół tabl od 2-6 dc ni w 10-11 na wizyte.
 
Co to wózków, to wrzucajcie linki może, co? Chętnie lukne, a nie zawsze mam czas szukać w necie, zwłaszcza ze mój telefon umarł życiem tragicznym i mam jakiś stary :/

Co do wózków, kupujecie nowe? Ja chyba nie, przy synu miałam nowy, ale stwierdzam, że nie ma potrzeby. Wózek był praktycznie jak nowy, a sprzedałam za połowę ceny. Ja chyba odkupie od koleżanki, jeśli jeszcze będzie miała :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Spacerowke chcę kupić taką:
1495089952-aaaaaa.jpeg
1495089960-aaaaaa.jpeg
1495089965-aaaaaa.jpeg

Espiro sonic 2017 ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Te cybexy to foteliki :)

Ja gondole będę miała od szwagierki x landera, a później lekką spacerowke kupię w przyszłym roku :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O, to widocznie nie ogarnęłam [emoji2]


Spacerowke chcę kupić taką:
1495089952-aaaaaa.jpeg
1495089960-aaaaaa.jpeg
1495089965-aaaaaa.jpeg

Espiro sonic 2017 ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo ładna, ale cena już niekoniecznie :) ja na początku kupiłam parasolke, a a pozniej zmieniłam na Baby Design Mini :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeny, mój szef kupił odswiezacz air wicka do kontaktu, włożył go do kontaktu w kuchni, a tak daje w całej kancelarii, że zaraz puszcze pawia, tak mnie drażni w gardło :/

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin strasznie to wszystko u Ciebie podejrzane [emoji6]
Ja wyszłam od lekarki, drugi też pękł, o dziwo próbował też wykluc się jakis 3 dzisiaj ma 17mm, ale dostałam dupka żeby jakoś torbiel się z tego nie zrobiła. Od dzisiaj biorę, za 10 dni odstawiam i zobaczymy. W razie czego mam skierowanie na hsg [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] sram po gaciach, Pani dr powiedziała, że może się tak wystrasze tego hsg, że zajde haha.
 
@Lanvin strasznie to wszystko u Ciebie podejrzane [emoji6]
Ja wyszłam od lekarki, drugi też pękł, o dziwo próbował też wykluc się jakis 3 dzisiaj ma 17mm, ale dostałam dupka żeby jakoś torbiel się z tego nie zrobiła. Od dzisiaj biorę, za 10 dni odstawiam i zobaczymy. W razie czego mam skierowanie na hsg [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] sram po gaciach, Pani dr powiedziała, że może się tak wystrasze tego hsg, że zajde haha.
Podwójna owu, nieźle! To teraz czekamy na wyniki [emoji8]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki test owulacyjny miałam pozytywny 4 dni temu od jutra mam brać dupka czy mogę od dzisiaj zacząć go brać .... bo boje sie :-)

Proszę Was o pomoc
 
Do góry