reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Wyobraź sobie minę mojego- aż dziw że deski nie oblał. A jeszcze splotła dłonie, przyłożyła do policzka jakby ten penis przytulała i "yyymmmmm koooooocham penis"
Ja nie mogę, ahahaha[emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny
Nie dałam rady was nadrobić. Zalatana ostatnio jestem strasznie.
@Magda wszystko będzie ok. Trzymam kciuki za tatę.
@ Moka przykro mi że się kie udało. Dobrze ze szukasz pozytywów :) trzeba walczyć dalej a kiedy się załamywać.
@pyzunia ja tam też coś widzę ale test do powtórki. Oby już nie było wątpliwości:)
@ tita gratulacje :) już sama nie mogę się doczekać takiego widoku.


U mnie nic ciekawego. @ w końcu się skończyła. Dzisiaj 8 dc. Także widzę tak jak przed tabletkami @ 7 dni , tak teraz znowu ehh. Mogłaby trochę krótsza być. No ale przynajmniej bliżej do owulacji.
Kurde pewnie wy też tak macie że do owu jakoś leci a po to jakaś masakra. Czas jakby w miejscu stał.
Ja właśnie usypiam Mende moja mała. Ostatnio ma problemy z zasypianiem a drzemek w dzień nie ma już od dawna.
Szykuje nam się zmiana mieszkania i będę chciała ja nauczyć samodzielnego zasypiania. Tzn zasypia sama ale trzeba siedzieć koło niej. Ale jest też plus w oczekiwaniu na rodzeństwo pozbylismy się całkowicie pieluch;) także jestem gotowa zacząć od nowa :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
A ile mała ma lat? Mój na początku zasypial jak siedzieliśmy w pokoju. Później zostawiliśmy drzwi otwarte i lampkę zaświeconą, a teraz zasypia przy zamkniętych drzwiach :)


My już prawie prawie odpieluchowani, za to spanie tragedia- chyba do ślubu z nami będzie spać
Mój 7 lat i teraz go oduczalismy :) śpi u siebie, ale czasem mu się zdarza do nas przyjść, jak dziś np :)


"Kocham penis" aaaaahhahahaha poplakalam sie [emoji23]


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Ja też hahaha [emoji23]


Wczoraj wieczorem udało mi się przeprowadzić bardzo korzystną transakcję [emoji14] Ale po kolei :)
U nas w mieście jest coś takiego jak Dom Pani Muzyki. Oprócz codziennych zajęć organizują również urodziny dla dzieci. Bardzo chciałam tam właśnie zrobić 4 urodziny mojej córki. Ceny chyba podobne jak w "kulkach". 29 zł bez poczęstunku a 34 zł z poczęstunkiem. W cenie jest prawie wszystko ( tort we własnym zakresie) - nawet sala dla rodziców z kawą i herbatą oraz maszyna do popcornu. Urodziny są tematyczne i 2 animatorów. Po prostu super mi się to podoba, ale jak policzyłam ale to będzie kosztować (około 15 dzieci ) to załamałam ręce - 500 zł. Dla mnie to trochę dużo, no ale wracając do transakcji życia [emoji14] Udało mi się za paczkę pampersów uzyskać zniżkę 50 % właśnie na organizację urodzin :)
Rozpisałam się trochę, ale musiałam się pochwalić :D
Hahaha, nieźle!! Jak to zrobiłaś? [emoji2] [emoji2] [emoji23]


@pyzunia86 czekamy na wieści
@Magda36 ja również trzymam kciuki za tatę.
Dziś mam Na później do pracy więc wstalam i idę pobiegac trochę, bo ostatnio się zasiedzialam
Oooo, biegasz? Fajnie! :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dzisiaj temperatura znowu skoczyła wysoko. Piersi bolą jeszcze bardziej, są napuchnięte, a prócz tego, że boli mnie głowa i goni mnie do toalety co chwilę, to nic się nie zmieniło [emoji12] ale to akurat jak przed okresem.

1495088244-aaaaaa.png


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@cheebay jesteś pewna, że go chcesz? U nas ma dość kiepskie opinie niestety, a cena co do tego nie jest zbyt korzystna...

Ja zastanawiam się naad cybex aton 5

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin Napisałam na takiej stronie facebook -Mama w mieście Legnicy żeby mi dziewczyny napisały opinie o tym miejscu i napisała dziewczyna że kiedyś wygrała zniżkę 50 % i jeśli ktoś chętny to zaprasza :) i zaproponowała paczkę pampersów za tą zniżkę :)

Wykres super:) trzymam kciuki :)
 
Co to wózków, to wrzucajcie linki może, co? Chętnie lukne, a nie zawsze mam czas szukać w necie, zwłaszcza ze mój telefon umarł życiem tragicznym i mam jakiś stary :/

Co do wózków, kupujecie nowe? Ja chyba nie, przy synu miałam nowy, ale stwierdzam, że nie ma potrzeby. Wózek był praktycznie jak nowy, a sprzedałam za połowę ceny. Ja chyba odkupie od koleżanki, jeśli jeszcze będzie miała :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz uczę się wiersza Jana Brzechwy ZOO. Panie w przedszkolu wymyśliły, że na zakończenie roku rodzice mają zrobić niespodziankę dla dzieci i po ich występnie mają wyrecytować jakiś wiersz :) Dobrze że nienarzucony tylko mogłam sama wybrać:) Fakt jest trochę długi ale czego się nie robi dla dziecka :)
 
U mnie dzisiaj temperatura znowu skoczyła wysoko. Piersi bolą jeszcze bardziej, są napuchnięte, a prócz tego, że boli mnie głowa i goni mnie do toalety co chwilę, to nic się nie zmieniło [emoji12] ale to akurat jak przed okresem.

1495088244-aaaaaa.png


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękna temp. tu chyba będzie zielono :)
my dziś kolejny dzień działania :)
16 dc
upload_2017-5-18_8-29-43.png



@Magda36 zdrowia dla Taty :)
@pyzunia86 jak test
@tita82 gratulacje, piękna krecha :) który to cykl starań i jak był obstawiony?
 

Załączniki

  • upload_2017-5-18_8-29-43.png
    upload_2017-5-18_8-29-43.png
    119,4 KB · Wyświetleń: 391
reklama
Do góry