reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziękuję dziewczyny za kciuki. Cieszę się że was mam. Że mogę się wam wygadać. Niby nic a jednak...

1usavcqgt1dml95x.png

Kochana wiem co czujesz. Mój tato kilka lat temu też miał najpierw udar i ciężką operację a potem operację serca. Trudno opisać co człowiek wtedy przeżywa ale pokolenie naszych rodziców jest twarde :)
Wszystko będzie dobrze!!!!D Daj znać koniecznie po!
 
reklama
Jak ja nie cierpię wstawać po 5 :/
@ powoli się kończy, będzie można działać, ale powiem Wam, że mam coraz mniej na to sił i ochoty. Jak w tym mcu nie wyjdzie, to robimy miesiąc przerwy, że względu na wyjazd- testowanie byłoby akurat na początku i nie miałabym jak pójść po receptę na heparynę
 
Hejka z rana.
@Magda36 Wszystko będzie dobrze. Kciuki zaciśnięte.
@tita82 Gratulacje! Piękna krecha.
@pyzunia86 ja niestety nic nie widzę. Spróbuj rana.
@caltha ale się uśmiałam "kocham penis"! Haha.... Moja ma prawie 4 lata i też spi jeszcze z nami ale na wakacjach będziemy próbować żeby spala u siebie.

Poniżej obiecane zdjęcie moich paznokci.
 

Załączniki

  • _20170518_065914.JPG
    _20170518_065914.JPG
    852 KB · Wyświetleń: 113
Kochane ja na szybko daje znak życia i uciekam w krzaki. Do Polski dojechaliśmy cali i zdrowi! Pogoda przepiękna. Już działkę na budowe obadalismy oczywiście tylko naszymi i taty oczyma ale ja tam widzę piękny dom dla nas [emoji173] dziś byliśmy na badaniach krwi i po sklepach polaziliśmy i chciałabym dołączyć do rodzinki na działaczke ale narazie leżę w naleśniku z kołdry bo mam okropna migrene. Pisałam wam że okres mi się w poniedziałek zaczął. Taaa... poplamilo i oczywiście dziś po badaniach ze mnie chlusnelo a ja sobie progesteron zbadalam bo mówię że małpy nie ma to może się zalapie. I tak leżę i cierpię [emoji23] już powoli puszcza i pakuje się do auta bo nie odpuszczę działki dziś. Mama sadzi roślinki. Mąż mój jej przekopuje działkę, się podlizuje teściowej [emoji6]
Buziaki [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie, ze juz na miejscu. Odpoczywaj :)
 
Wczoraj wieczorem udało mi się przeprowadzić bardzo korzystną transakcję :p Ale po kolei :)
U nas w mieście jest coś takiego jak Dom Pani Muzyki. Oprócz codziennych zajęć organizują również urodziny dla dzieci. Bardzo chciałam tam właśnie zrobić 4 urodziny mojej córki. Ceny chyba podobne jak w "kulkach". 29 zł bez poczęstunku a 34 zł z poczęstunkiem. W cenie jest prawie wszystko ( tort we własnym zakresie) - nawet sala dla rodziców z kawą i herbatą oraz maszyna do popcornu. Urodziny są tematyczne i 2 animatorów. Po prostu super mi się to podoba, ale jak policzyłam ale to będzie kosztować (około 15 dzieci ) to załamałam ręce - 500 zł. Dla mnie to trochę dużo, no ale wracając do transakcji życia :p Udało mi się za paczkę pampersów uzyskać zniżkę 50 % właśnie na organizację urodzin :)
Rozpisałam się trochę, ale musiałam się pochwalić :D
 
reklama
@Magda36 bedzie dobrze :)

@tita82 gratuluje [emoji322][emoji323][emoji176]

@caltha [emoji23] haha Ty sie nie smiej! Ja do tej pory uwielbiam zasypiac przy mamie [emoji85]jak jestem w PL to zawsze rozkladam kanape w goscinnym, biore poduszke, kocyk, przytulan sie do mamci i ogladamy jej seriale. Ahhh jak mi sie wtedy cudnie zasypia :)

Caaaaly dziec mnie migrena meczyla :/ co sie w pracy przez to nameczylam to moje. I kurde na dodatek wkurzylam sie bo jeden z wozkow co mi sie podobaja ma Anna Lewandowska i teraz pewnie bedzie na niego boom :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mam tak samo! Mój nocki to czasem jadę o 22 do mamy jak on do pracy, obejrzę z Nią film i idziemy spać. Uwielbiam too! [emoji173]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry