reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@mfifi04 Strasznie mi przykro z tego powodu. To chyba jedna z tych gorszych chwil w życiu każdej kobiety. Wierzę w to, że w końcu będziesz tuliła swojego szkarba i trzymam kciuki, żeby się wszystko ułożyło. W końcu musi być dobrze :)
@pyzunia86 Dziękuję i mam nadzieję, że wyjdzie szybciej niż później

Witaj :)

Fajnie, że dołączyłaś do nas. Tutaj atmosfera sprzyja starankom :)
 
reklama
Kobiety me drogie. Pytanko mam. Kiedy Wam zazwyczaj tempka zaczyna spadać przed okresem?
 
Hahaha :) U mnie bardzo podobnie, jak zamieszkaliśmy razem to było jeszcze lepiej niż wcześniej jak pomieszkiwaliśmy razem :):) zgraliśmy się bardzo, bo oboje jesteśmy mega czyściochy, więc u mnie akurat skarpety męskie nie lądują w dziwnych miejscach, bo mój M. je codziennie pierze :D :D

Poradźcie mi proszę, bo nie chcę przekombinować, co byście zrobiły na moim miejscu?

Mamy zaplanowane wakacje na 2 ostatnie tygodnie czerwca (w rachubę wchodzi lot samolotem), i tak się zastanawiam teraz, czy nie powinnam odpuścić tych 2 miesięcy starań (nie spodziewałam się, że tak szybko będę o tym myśleć znowu)?
ja mam wczasy 7-21 lipca, też samolot i nie przerywam starań
 
Kochana jakieś objawy? Ja się teraz boję starać. Czekam do wizyty u gin

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie wiem czy objawy nie nastawiam sie bo nie chce rozczarowania.
Mialam kilka dni bezsennosci potem ten week wielka niemoc na cokolwiek mdlosci i dreszcze oraz sennosc.
Zobaczymy czy to byla wirusowka czy fasolinka.
 
Taka mnie wlasnie naszla mysl. Pytanie do mam - jak radzicie sobie z miloscia do dzieci? Moze to dziwnie brzmi ;) bo ja jak patrze na mojego psa to milosc do tego gnoma tak mnie zalewa, ze czasem czuje jak mnie zgniata, az zapiera dech w piersiach. Milosc do dziecka jest zapewnie duuuuzo wieksza i az sie boje czy jej podolam [emoji33] ze sobie nie poradze z ogarnieciem tak wielkiej milosci. takie rozmyslania mnie dopadly patrzac na ta mija mala-wielka milosc :)

1494257427-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
tu proszę odpowiedź Link do: Dlaczego masz ochotę zjeść swoje dziecko?
ja bym swoją zjadła i udusiła. Najgorzej na początku było bo 2kg tylko, to trzeba było być delikatnym
 
Kurcze ale dużo czytania. Ja dziś pół nocy nie przespałam bo synio zwracał. A boje się bo co roku na wiosnę ladowalismy w takich sytuacjach w szpitalu z odwodnieniem, taki Slabiutki ale chyba już lepiej po lekach. Zostałam w domu dziś i jutro.
Do tego moja suczka zdechla w nocy. Chora była i męczył się juz mocno. Synio płakał i ogólnie smutno i jeszcze do tego wszystkiego 1.5 roczna córka mojej siostry dopadła się do płynu do dezynfekcji rąk i w sumie nie wiadomo czy tylko wachala czy wypila coś i pojechały karetka do szpitala, a ja zostałam z jej starsza córa 5 lat i swoim w domu. Pogoda od rana leje także dzień straszny.

Ale historie piękne i te 2 kreski gratuluję.

A nasza historia ojj. Ja po rozwodzie zostałam z 3 latkiem. Sprzedaliśmy dom wybudowany na działce obok moich rodziców,cóż ale to była dobra decyzja zamiast żyć z człowiekiem który nie szanował mnie i moich rodziców. Wykańcza mnie psychicznie i trochę mi zajęło dojście do siebie.
Potem jeszcze wplatałam się w głupi związek.
Ale zmądrzałam i założyłam konto na portalu randkowym i wypatrzyłam sobie swojego narzeczonego i jakoś powoli po jednym spotkaniu jakoś czułam ze coś powinno wyjść. Potem pół roku cisza i w chwili słabości,nie powiem po alkoholu zaczepia go ponownie i juz tak zostało. Za kochaliśmy się i do tej pory 2 lata nie możemy sobie darować tego pół roku ciszy bo oboje coś poczulismy ale coś nawalilo.
Jedyny minus ze Moje Kochanie jest kierowca i jeździ po Europie. Duzo rozmawiamy i przede wszystkim mój 6 letni synek za nim przepada. Mówi do niego tato, sam zaczął i ogólnie przepadają za sobą

f2wlj44juj75ukos.png
o kurde, ale macie czas :( niech się wszystko ładnie układa, zwłaszcza zdrowie
 
Kochana nie wiem czy objawy nie nastawiam sie bo nie chce rozczarowania.
Mialam kilka dni bezsennosci potem ten week wielka niemoc na cokolwiek mdlosci i dreszcze oraz sennosc.
Zobaczymy czy to byla wirusowka czy fasolinka.
Będzie dobrze;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mystery witaj i powodzenia :) ja się chwalić nie będę, bo nie ma czym, jeżeli chodzi o starania- pasmo nieszczęść z małym epizodem szczęścia
@StorAnia może być senność i zmęczenie. Miałam tak w dwóch ciążach- akurat tych bez happy endu, przyjaciółka zaś wszystkie trzy szczęśliwe i też na śpiąco

a mnie plecy katują i niemoc, w piatek)/sobotę powinna przyjść @, ale jak to będzie nie wiem, bo to drugi cykl po
 
reklama
Do góry