reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Lanvin
Mniej dzisiaj spałam, bo graliśmy do 2 nocy w karty [emoji28] może to przez to...
1493984000-aaaaaa.png



[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png
 
reklama
Dziewczynki mam głupie pytanie..., ale w sumie nie wiem...

Miała z was tak któraś, ze sutki wydzielały bardzo dziwny zapach :-( nie wiem ..... co jest ...
Do ginekologa mam 16 maja wizytę.
Na dodatek moja miesiączka to krzepy normalnie z brązowa wydzielina tragedia
 
Witam się i ja po przerwie. Majówka była cuuuudowna Najpierw Kraków na szybko w jeden dzień, Wawel - piękny do zwiedzania, sukiennice i Stare miasto, później Praga. Zakochałam się w niej, magiczne i cudowne miasto, chodziliśmy od rana do wieczora, kilometrów na trzaskane równo, piękne budowle, zabytki, dużo zieleni. Pogoda dopisała, ciepło i słonecznie było. Plan zwiedzania wykonany w 100 %, hotel też mieliśmy super, blisko do metra, którym można dojechać wszędzie. polecam każdemu taką wycieczkę.
U mnie wczoraj ostatnia luteina i czekamy oto kilka zdjęć.
Zobacz załącznik 805140
Zobacz załącznik 805141 Zobacz załącznik 805142
Zobacz załącznik 805143
Zobacz załącznik 805144 Zobacz załącznik 805145 Zobacz załącznik 805146 Zobacz załącznik 805147
Zobacz załącznik 805148
Ale cudownie!!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki mam głupie pytanie..., ale w sumie nie wiem...

Miała z was tak któraś, ze sutki wydzielały bardzo dziwny zapach :-( nie wiem ..... co jest ...
Do ginekologa mam 16 maja wizytę.
Na dodatek moja miesiączka to krzepy normalnie z brązowa wydzielina tragedia
Zapach sam czy wydzielina?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvine nie chce zapeszać, oby właśnie tak było , jutro powtarzam bete zobaczyny czy wzrośnie. Według moich to powinien być 5 tydzień więc wynik jest za niski wczoraj było 11,5 , chyba ze owulacji sie opoznila. Nie mogę sobie miejsca znaleźć [emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Na to nie patrz. @Katia89 miała na początku niski wynik. To są szacunkowe dane, a beta rośnie dopiero 48 h po zagnieżdżeniu :) więc jak najbardziej może być wszystko w porządku :) spokojnie :) test robiłaś prócz bety??


Witam się i ja po przerwie. Majówka była cuuuudowna Najpierw Kraków na szybko w jeden dzień, Wawel - piękny do zwiedzania, sukiennice i Stare miasto, później Praga. Zakochałam się w niej, magiczne i cudowne miasto, chodziliśmy od rana do wieczora, kilometrów na trzaskane równo, piękne budowle, zabytki, dużo zieleni. Pogoda dopisała, ciepło i słonecznie było. Plan zwiedzania wykonany w 100 %, hotel też mieliśmy super, blisko do metra, którym można dojechać wszędzie. polecam każdemu taką wycieczkę.
U mnie wczoraj ostatnia luteina i czekamy oto kilka zdjęć.
Zobacz załącznik 805140
Zobacz załącznik 805141 Zobacz załącznik 805142
Zobacz załącznik 805143
Zobacz załącznik 805144 Zobacz załącznik 805145 Zobacz załącznik 805146 Zobacz załącznik 805147
Zobacz załącznik 805148
Cudownie :) ja się zakochałam w Pradze i chciałabym pod koniec wakacji znowu pojechać tam na kilka dni :)


@Lanvin
Mniej dzisiaj spałam, bo graliśmy do 2 nocy w karty [emoji28] może to przez to...
1493984000-aaaaaa.png



[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]

cbpr2ehex2xkwku1.png
Ogólnie to masz tempke na jednym poziomie, więc owu chyba jeszcze nie było...U mnie w zeszłym cyklu w 26 dniu była. A w tym wygląda to tak:

1493984662-aaaaaa.png


A dzisiaj wieczorem jesteśmy sami w domu, bo mały idzie do dziadków.. [emoji3]


Dziewczynki mam głupie pytanie..., ale w sumie nie wiem...

Miała z was tak któraś, ze sutki wydzielały bardzo dziwny zapach :-( nie wiem ..... co jest ...
Do ginekologa mam 16 maja wizytę.
Na dodatek moja miesiączka to krzepy normalnie z brązowa wydzielina tragedia
Sutki dziwny zapach? Dziwna sprawa...

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
@Lanvine test robiłam w 29 dniu cyklu i był negatywny , później w 30 i też negatyw. Dlatego myślałam że nic z tego bete zrobiłam przy okazji morfologii bo @ nie było i wyszledy mi taki wynik , czyje ze owulacja noglabyc później , jutro zobaczę co pokaże wynik. Boję się troszkę ze po protu ciaza mogła przestać się rozwijać.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie, zakochałam sie, piekne miasto, tyle zwiedzania, przede wszystkim nie jest głośne, tyle ludzi, a nie jest głośno, wszędzie czysto, kulturalnie. Polecam i nie drogo jest.
Nigdy nie byłam, muszę się wybrać! Czasem weekend wolny a brak pomysłów, także dziękuję :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki mam głupie pytanie..., ale w sumie nie wiem...

Miała z was tak któraś, ze sutki wydzielały bardzo dziwny zapach :-( nie wiem ..... co jest ...
Do ginekologa mam 16 maja wizytę.
Na dodatek moja miesiączka to krzepy normalnie z brązowa wydzielina tragedia

Ze jakby coś z nich leciało, to problemy z prolaktyną chyba, ale dZiwny zapach.. nie słyszałam :(
 
Do góry